🔔 اطلاعیه : فراخوان تامین اقلام صادراتی در حوزه صنعت نساجی ، صنایع دستی ، صنایع معدنی و بهداشتی ...
[wikiwordpress] :

بازرگانی و تامین قیر ۴۰-۵۰

  امتیاز 2405 (5/5)  
0 / 5

Your page rank:

مرکز توسعه تجارتــــــــ جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم قیر ۴۰-۵۰ با تشکیل گسترده ترین شبکه تجاری خود در 130 کشور کلیه خدمات بازرگانی کلان و خرد از قبیل تامین عمده قیر ۴۰-۵۰ ، خرید و فروش ، صادرات و واردات مستقیم ، انبارداری ، نگهداری و بسته بندی و .... را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد .

پاسخگویـــــــــــی 24H
واحد پشتیبانی و پاسخگویی برخط
شبکـــــــــــــــــه جهانی
بیش از 34 شعبه در سراسر جهان
رتبـــــــــــــه MQFL
واحد نمونه در صادرات و واردات
130.000 سفـــــــــــارش
130 هزار سفارش تامین کالا

بــــــــــــازرگانی قیر ۴۰-۵۰

VERIA COMMERCE

تامین کننده مستقیم قیر ۴۰-۵۰ وریـــــــــــــــــــــا

جدول محتـــــــــــــوا :

بازرگانی وریا

تامین مستقیم قیر ۴۰-۵۰

تقاضای تامین مستقیم قیر ۴۰-۵۰ در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم قیر ۴۰-۵۰ جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی قیر ۴۰-۵۰ شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم قیر ۴۰-۵۰ اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم قیر ۴۰-۵۰ به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قیر ۴۰-۵۰ از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قیر ۴۰-۵۰ از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قیر ۴۰-۵۰ از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قیر ۴۰-۵۰ از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قیر ۴۰-۵۰ از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قیر ۴۰-۵۰ از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

خرید و فروش عمده قیر ۴۰-۵۰

خرید و فروش عمده قیر ۴۰-۵۰ یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده قیر ۴۰-۵۰ بصورت مستقیم و عمده قیر ۴۰-۵۰ مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده قیر ۴۰-۵۰ میشوند . در روش دوم معاملات عمده قیر ۴۰-۵۰ ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی قیر ۴۰-۵۰ مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت قیر ۴۰-۵۰ و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت قیر ۴۰-۵۰ اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی یا Consumer میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده قیر ۴۰-۵۰ واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده قیر ۴۰-۵۰ از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید قیر ۴۰-۵۰ را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش قیر ۴۰-۵۰ بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی قیر ۴۰-۵۰ برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو قیر ۴۰-۵۰
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات قیر ۴۰-۵۰

امور مربوط به صادرات و واردات قیر ۴۰-۵۰ در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات قیر ۴۰-۵۰ در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات قیر ۴۰-۵۰ در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان قیر ۴۰-۵۰ را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگان قیر ۴۰-۵۰ را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها قیر ۴۰-۵۰

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید قیر ۴۰-۵۰ گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت قیر ۴۰-۵۰ تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی قیر ۴۰-۵۰ تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به قیر ۴۰-۵۰ و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل قیر ۴۰-۵۰ و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت قیر ۴۰-۵۰ در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه قیر ۴۰-۵۰ را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت قیر ۴۰-۵۰ میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت قیر ۴۰-۵۰ را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت قیر ۴۰-۵۰ بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز قیر ۴۰-۵۰ را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع قیر ۴۰-۵۰ مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا قیر ۴۰-۵۰
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل قیر ۴۰-۵۰
6- تعیین شرایط حمل و نقل قیر ۴۰-۵۰
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا قیر ۴۰-۵۰ تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید قیر ۴۰-۵۰ ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه قیر ۴۰-۵۰ تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند قیر ۴۰-۵۰ را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد قیر ۴۰-۵۰ را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه قیر ۴۰-۵۰ را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده قیر ۴۰-۵۰ دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه قیر ۴۰-۵۰ در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر و هلدینگ وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم قیر ۴۰-۵۰ میتواند یکی از بهترین انواع قیر ۴۰-۵۰ را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

جدیدترین اخبار اطلاعیه ها درباره قیر ۴۰-۵۰

شما میتوانید جدیدترین اخبار و اطلاعیه های سازمان را در خصوص قیر ۴۰-۵۰ از طریق بخش پایگاه اطلاعاتی یا وبلاگ بازرگانی وریا دریافت نمایید . لازم به ذکر است تمامی اخبار و مقالات در این بخش بروز بوده و هر روزه طی 6 نوبت اطلاعات جدید در این وبلاک منتشر میشوند.

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) قیر ۴۰-۵۰

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  قیر ۴۰-۵۰ را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز قیر ۴۰-۵۰ مورد نظر درج شده باشد .

فروش قیر ۴۰-۵۰ ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش قیر ۴۰-۵۰ ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله قیر ۴۰-۵۰ به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین قیر ۴۰-۵۰ صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری قیر ۴۰-۵۰ باید بتوانند قیر ۴۰-۵۰ صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات قیر ۴۰-۵۰ اقدام کنند . شایان ذکر است که قیر ۴۰-۵۰ بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال قیر ۴۰-۵۰ از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، قیر ۴۰-۵۰ نوع صادراتی باشد .

فروش قیر ۴۰-۵۰ مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن قیر ۴۰-۵۰ مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای قیر ۴۰-۵۰ میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش قیر ۴۰-۵۰ با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین قیر ۴۰-۵۰ با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

بــــــــــــازرگانی قیر ۴۰-۵۰ در سایر کشورها

VERIA COMMERCE

تامین ویژه قیر ۴۰-۵۰ وریـــــــــــــــــــــا

سوالات متداول درباره تامین قیر ۴۰-۵۰

VERIA COMMERCE

صادرات و واردات قیر ۴۰-۵۰ وریـــــــــــــــــــــا

خدمات بازرگانی وریا شامل چه مواردی است؟

خدمات بازرگانی وریا شامل تامین مستقیم کالا ، صادرات و واردات کالا ، انبارداری ، حمل و نقل بین المللی و … است.

چطور میتوانم در زمینه تامین کالا با بازرگانی وریا همکاری کنم؟

در صورتیکه شما تولید کننده مستقیم یک کالا و محصول هستید میتوانید جهت فروش مستقیم کالا و محصول خود با ما تماس بگیرید.

نحوه همکاری بازرگانی با اشخاص واسط چگونه است؟

درصورتیکه که شما بعنوان یک واسط یا دلال قصد همکاری با این بازرگانی را دارید ، میتوانید درخواست خود را با کارشناسان ما مطرح نمایید و وارد قرارداد مستقیم با ما شوید.

ساعات کاری بازرگانی وریا چگونه است؟

ساعات کاری موسسه همه روزه از ساعت 7 صبح لغایت 20:00 میباشد.

شعب و نمایندگی های فعال بازرگانی وریا در کجا قرار دارند؟

بازرگانی وریا در حال حاضر در 36 کشور دفاتر فعال دارد.

چگونه میتوان سفارشات تجاری را ثبت نمود؟

شما میبایست در ابتدا درخواست استعلام قیمت خود را از طریق وب سایت ثبت نموده و پس از دریافت استعلام سفارش خود را ثبت نهایی نمایید.

برای ثبت سفارش کالاهای بازرگانی چطور اقدام کنید؟

برای ثبت سفارش کالاهای بازرگانی میتوانید از طریق صفحه ثبت سفارش ، فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

مدت زمان اعتبار استعلامات قیمتی چه مدت است؟

مدت زمان اعتبار استعلامات قیمتی از زمان صدور 24 ساعت میباشد.

بازرگانی وریا چه کالاهایی را میتواند تامین نماید؟

در حال حاضر بیش از 2000 کالای اساسی و بازرگانی از قبیل محصولات پتروشیمی ، مشتقات نفتی ، محصولات کشاورزی ، مواد اولیه ، تجهیزات صنعتی ، صنایع دستی و … در این بازرگانی تامین میشود.

چطور کالای مورد نیازم را توسط بازرگانی وریا تامین کنم؟

در ابتدا میبایست فرم استعلام قیمت را از این بخش تکمیل نموده و درخواست خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید. سپس درصورتیکه کالای مور نیاز شما توسط این مرکز قابل تامین باشد در مرحله بعد میتوانید نسبت به ثبت سفارش و تنظیم قرارداد اقدام نمایید.

سابقه فعالیت وریا چه مدت است؟

بازرگانی وریا از سال 1993 بصورت غیر رسمی و از سال 2002 بصورت رسمی فعالیت خود را در حوزه بازرگانی آغاز نمود.

چطور میتوان با بازرگانی وریا همکاری نمود؟

بمنظور همکاری با بازرگانی وریا در تمامی حوزه ها و ارسال درخواست همکاری میتوانید از این بخش تقاضای خود را برای واحد مربوطه ارسال نمایید. تمامی درخواست ها توسط واحد توسعه و حقوقی بررسی و ظرف مدت 48 ساعت به آنها پاسخ داده خواهد شد.