اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت گلیسیرین جامد

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی گلیسیرین جامد

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم گلیسیرین جامد گسترده ترین شبکه تجارت گلیسیرین جامد را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی گلیسیرین جامد از قبیل تامین عمده گلیسیرین جامد ، خرید عمده گلیسیرین جامد ، فروش عمده گلیسیرین جامد ، صادرات و واردات مستقیم گلیسیرین جامد ، انبارداری گلیسیرین جامد ، نگهداری و بسته بندی گلیسیرین جامد و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با گلیسیرین جامد را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش گلیسیرین جامد با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت گلیسیرین جامد میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

فهرست مطالب

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

تامین مستقیم گلیسیرین جامد

تقاضای تامین مستقیم گلیسیرین جامد در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم گلیسیرین جامد جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی گلیسیرین جامد شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم گلیسیرین جامد اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم گلیسیرین جامد به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان گلیسیرین جامد از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان گلیسیرین جامد از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان گلیسیرین جامد از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان گلیسیرین جامد از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان گلیسیرین جامد از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان گلیسیرین جامد از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده گلیسیرین جامد

خرید و فروش عمده گلیسیرین جامد یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده گلیسیرین جامد بصورت مستقیم و عمده گلیسیرین جامد مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده گلیسیرین جامد میشوند . در روش دوم معاملات عمده گلیسیرین جامد ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی گلیسیرین جامد مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت گلیسیرین جامد و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت گلیسیرین جامد اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده گلیسیرین جامد واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده گلیسیرین جامد از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید گلیسیرین جامد را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش گلیسیرین جامد بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی گلیسیرین جامد برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو گلیسیرین جامد
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات گلیسیرین جامد

صادرات و واردات گلیسیرین جامد در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات گلیسیرین جامد در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات گلیسیرین جامد در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان گلیسیرین جامد را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانگلیسیرین جامد را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها گلیسیرین جامد

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید گلیسیرین جامد گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت گلیسیرین جامد تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی گلیسیرین جامد تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به گلیسیرین جامد و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل گلیسیرین جامد و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت گلیسیرین جامد در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه گلیسیرین جامد را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت گلیسیرین جامد میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت گلیسیرین جامد را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت گلیسیرین جامد بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز گلیسیرین جامد را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع گلیسیرین جامد مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا گلیسیرین جامد
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل گلیسیرین جامد
6- تعیین شرایط حمل و نقل گلیسیرین جامد
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا گلیسیرین جامد تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید گلیسیرین جامد ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه گلیسیرین جامد تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند گلیسیرین جامد را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد گلیسیرین جامد را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه گلیسیرین جامد را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده گلیسیرین جامد دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه گلیسیرین جامد در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم گلیسیرین جامد میتواند یکی از بهترین انواع گلیسیرین جامد را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) گلیسیرین جامد

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  گلیسیرین جامد را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز گلیسیرین جامد مورد نظر درج شده باشد .

فروش گلیسیرین جامد ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش گلیسیرین جامد ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله گلیسیرین جامد به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین گلیسیرین جامد صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری گلیسیرین جامد باید بتوانند گلیسیرین جامد صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات گلیسیرین جامد اقدام کنند . شایان ذکر است که گلیسیرین جامد بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال گلیسیرین جامد از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، گلیسیرین جامد نوع صادراتی باشد .

فروش گلیسیرین جامد مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن گلیسیرین جامد مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای گلیسیرین جامد میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش گلیسیرین جامد با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین گلیسیرین جامد با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.