اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت مولیبذات سدیم

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی مولیبذات سدیم

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم مولیبذات سدیم گسترده ترین شبکه تجارت مولیبذات سدیم را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی مولیبذات سدیم از قبیل تامین عمده مولیبذات سدیم ، خرید عمده مولیبذات سدیم ، فروش عمده مولیبذات سدیم ، صادرات و واردات مستقیم مولیبذات سدیم ، انبارداری مولیبذات سدیم ، نگهداری و بسته بندی مولیبذات سدیم و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با مولیبذات سدیم را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش مولیبذات سدیم با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت مولیبذات سدیم میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

فهرست مطالب

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

تامین مستقیم مولیبذات سدیم

تقاضای تامین مستقیم مولیبذات سدیم در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم مولیبذات سدیم جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی مولیبذات سدیم شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم مولیبذات سدیم اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم مولیبذات سدیم به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان مولیبذات سدیم از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان مولیبذات سدیم از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان مولیبذات سدیم از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان مولیبذات سدیم از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان مولیبذات سدیم از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان مولیبذات سدیم از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده مولیبذات سدیم

خرید و فروش عمده مولیبذات سدیم یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده مولیبذات سدیم بصورت مستقیم و عمده مولیبذات سدیم مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده مولیبذات سدیم میشوند . در روش دوم معاملات عمده مولیبذات سدیم ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی مولیبذات سدیم مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت مولیبذات سدیم و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت مولیبذات سدیم اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده مولیبذات سدیم واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده مولیبذات سدیم از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید مولیبذات سدیم را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش مولیبذات سدیم بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی مولیبذات سدیم برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو مولیبذات سدیم
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات مولیبذات سدیم

صادرات و واردات مولیبذات سدیم در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات مولیبذات سدیم در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات مولیبذات سدیم در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان مولیبذات سدیم را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانمولیبذات سدیم را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها مولیبذات سدیم

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید مولیبذات سدیم گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت مولیبذات سدیم تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی مولیبذات سدیم تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به مولیبذات سدیم و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل مولیبذات سدیم و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت مولیبذات سدیم در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه مولیبذات سدیم را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت مولیبذات سدیم میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت مولیبذات سدیم را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت مولیبذات سدیم بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز مولیبذات سدیم را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع مولیبذات سدیم مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا مولیبذات سدیم
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل مولیبذات سدیم
6- تعیین شرایط حمل و نقل مولیبذات سدیم
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا مولیبذات سدیم تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید مولیبذات سدیم ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه مولیبذات سدیم تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند مولیبذات سدیم را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد مولیبذات سدیم را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه مولیبذات سدیم را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده مولیبذات سدیم دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه مولیبذات سدیم در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم مولیبذات سدیم میتواند یکی از بهترین انواع مولیبذات سدیم را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) مولیبذات سدیم

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  مولیبذات سدیم را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز مولیبذات سدیم مورد نظر درج شده باشد .

فروش مولیبذات سدیم ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش مولیبذات سدیم ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله مولیبذات سدیم به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین مولیبذات سدیم صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری مولیبذات سدیم باید بتوانند مولیبذات سدیم صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات مولیبذات سدیم اقدام کنند . شایان ذکر است که مولیبذات سدیم بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال مولیبذات سدیم از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، مولیبذات سدیم نوع صادراتی باشد .

فروش مولیبذات سدیم مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن مولیبذات سدیم مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای مولیبذات سدیم میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش مولیبذات سدیم با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین مولیبذات سدیم با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.