اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت قالی و فرش چله پشم

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی قالی و فرش چله پشم

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم قالی و فرش چله پشم گسترده ترین شبکه تجارت قالی و فرش چله پشم را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی قالی و فرش چله پشم از قبیل تامین عمده قالی و فرش چله پشم ، خرید عمده قالی و فرش چله پشم ، فروش عمده قالی و فرش چله پشم ، صادرات و واردات مستقیم قالی و فرش چله پشم ، انبارداری قالی و فرش چله پشم ، نگهداری و بسته بندی قالی و فرش چله پشم و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با قالی و فرش چله پشم را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش قالی و فرش چله پشم با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت قالی و فرش چله پشم میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین قالی و فرش چله پشم:

تامین مستقیم قالی و فرش چله پشم

تقاضای تامین مستقیم قالی و فرش چله پشم در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم قالی و فرش چله پشم جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت صنایع دستی میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی قالی و فرش چله پشم شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم قالی و فرش چله پشم اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم قالی و فرش چله پشم به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده صنایع دستی هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی و فرش چله پشم از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی و فرش چله پشم از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی و فرش چله پشم از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی و فرش چله پشم از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی و فرش چله پشم از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی و فرش چله پشم از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده قالی و فرش چله پشم

خرید و فروش عمده قالی و فرش چله پشم یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده قالی و فرش چله پشم بصورت مستقیم و عمده قالی و فرش چله پشم مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده قالی و فرش چله پشم میشوند . در روش دوم معاملات عمده قالی و فرش چله پشم ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی قالی و فرش چله پشم مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت قالی و فرش چله پشم و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت قالی و فرش چله پشم اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده قالی و فرش چله پشم واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده قالی و فرش چله پشم از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید قالی و فرش چله پشم را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش قالی و فرش چله پشم بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی قالی و فرش چله پشم برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو قالی و فرش چله پشم
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات قالی و فرش چله پشم

صادرات و واردات قالی و فرش چله پشم در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات قالی و فرش چله پشم در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات قالی و فرش چله پشم در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان قالی و فرش چله پشم را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانقالی و فرش چله پشم را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها قالی و فرش چله پشم

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید قالی و فرش چله پشم گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت قالی و فرش چله پشم تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی قالی و فرش چله پشم تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به قالی و فرش چله پشم و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل قالی و فرش چله پشم و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت قالی و فرش چله پشم در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه قالی و فرش چله پشم را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت قالی و فرش چله پشم میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت قالی و فرش چله پشم را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت قالی و فرش چله پشم بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز قالی و فرش چله پشم را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع قالی و فرش چله پشم مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا قالی و فرش چله پشم
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل قالی و فرش چله پشم
6- تعیین شرایط حمل و نقل قالی و فرش چله پشم
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا قالی و فرش چله پشم تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید قالی و فرش چله پشم ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه قالی و فرش چله پشم تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند قالی و فرش چله پشم را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد قالی و فرش چله پشم را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه قالی و فرش چله پشم را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده قالی و فرش چله پشم دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه قالی و فرش چله پشم در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم قالی و فرش چله پشم میتواند یکی از بهترین انواع قالی و فرش چله پشم را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

- پرسش و پاسخ متداول
سوالات متداول در زمینه قالی و فرش چله پشم به همراه پاسخ در این قسمت مطرح شده است و در دسترس مراجعه کنندگان وب سایت وریا و بازرگانان محترم قرار گرفته است .
قالی و فرش چله پشم
قالی و فرش چله پشم
قالی و فرش چله پشم
قالی و فرش چله پشم

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) قالی و فرش چله پشم

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  قالی و فرش چله پشم را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز قالی و فرش چله پشم مورد نظر درج شده باشد .

فروش قالی و فرش چله پشم ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش قالی و فرش چله پشم ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله قالی و فرش چله پشم به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین قالی و فرش چله پشم صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری قالی و فرش چله پشم باید بتوانند قالی و فرش چله پشم صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات قالی و فرش چله پشم اقدام کنند . شایان ذکر است که قالی و فرش چله پشم بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال قالی و فرش چله پشم از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، قالی و فرش چله پشم نوع صادراتی باشد .

فروش قالی و فرش چله پشم مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن قالی و فرش چله پشم مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای قالی و فرش چله پشم میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش قالی و فرش چله پشم با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین قالی و فرش چله پشم با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

فهرست مطالب :

فرم تقاضاس همکاری:

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.