امروز ۰۷ /۰۷ /۱۴۰۱

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت قالی و فرش چله ابریشم

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی قالی و فرش چله ابریشم

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم قالی و فرش چله ابریشم گسترده ترین شبکه تجارت قالی و فرش چله ابریشم را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی قالی و فرش چله ابریشم از قبیل تامین عمده قالی و فرش چله ابریشم ، خرید عمده قالی و فرش چله ابریشم ، فروش عمده قالی و فرش چله ابریشم ، صادرات و واردات مستقیم قالی و فرش چله ابریشم ، انبارداری قالی و فرش چله ابریشم ، نگهداری و بسته بندی قالی و فرش چله ابریشم و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با قالی و فرش چله ابریشم را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش قالی و فرش چله ابریشم با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت قالی و فرش چله ابریشم میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین قالی و فرش چله ابریشم:

تامین مستقیم قالی و فرش چله ابریشم

تقاضای تامین مستقیم قالی و فرش چله ابریشم در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم قالی و فرش چله ابریشم جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت صنایع دستی میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی قالی و فرش چله ابریشم شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم قالی و فرش چله ابریشم اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم قالی و فرش چله ابریشم به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده صنایع دستی هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی و فرش چله ابریشم از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی و فرش چله ابریشم از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی و فرش چله ابریشم از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی و فرش چله ابریشم از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی و فرش چله ابریشم از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی و فرش چله ابریشم از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده قالی و فرش چله ابریشم

خرید و فروش عمده قالی و فرش چله ابریشم یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده قالی و فرش چله ابریشم بصورت مستقیم و عمده قالی و فرش چله ابریشم مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده قالی و فرش چله ابریشم میشوند . در روش دوم معاملات عمده قالی و فرش چله ابریشم ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی قالی و فرش چله ابریشم مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت قالی و فرش چله ابریشم و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت قالی و فرش چله ابریشم اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده قالی و فرش چله ابریشم واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده قالی و فرش چله ابریشم از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید قالی و فرش چله ابریشم را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش قالی و فرش چله ابریشم بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی قالی و فرش چله ابریشم برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو قالی و فرش چله ابریشم
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات قالی و فرش چله ابریشم

صادرات و واردات قالی و فرش چله ابریشم در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات قالی و فرش چله ابریشم در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات قالی و فرش چله ابریشم در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان قالی و فرش چله ابریشم را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانقالی و فرش چله ابریشم را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها قالی و فرش چله ابریشم

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید قالی و فرش چله ابریشم گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت قالی و فرش چله ابریشم تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی قالی و فرش چله ابریشم تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به قالی و فرش چله ابریشم و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل قالی و فرش چله ابریشم و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت قالی و فرش چله ابریشم در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه قالی و فرش چله ابریشم را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت قالی و فرش چله ابریشم میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت قالی و فرش چله ابریشم را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت قالی و فرش چله ابریشم بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز قالی و فرش چله ابریشم را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع قالی و فرش چله ابریشم مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا قالی و فرش چله ابریشم
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل قالی و فرش چله ابریشم
6- تعیین شرایط حمل و نقل قالی و فرش چله ابریشم
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا قالی و فرش چله ابریشم تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید قالی و فرش چله ابریشم ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه قالی و فرش چله ابریشم تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند قالی و فرش چله ابریشم را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد قالی و فرش چله ابریشم را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه قالی و فرش چله ابریشم را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده قالی و فرش چله ابریشم دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه قالی و فرش چله ابریشم در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم قالی و فرش چله ابریشم میتواند یکی از بهترین انواع قالی و فرش چله ابریشم را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

- پرسش و پاسخ متداول
سوالات متداول در زمینه قالی و فرش چله ابریشم به همراه پاسخ در این قسمت مطرح شده است و در دسترس مراجعه کنندگان وب سایت وریا و بازرگانان محترم قرار گرفته است .
قالی و فرش چله ابریشم
قالی و فرش چله ابریشم
قالی و فرش چله ابریشم
قالی و فرش چله ابریشم

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) قالی و فرش چله ابریشم

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  قالی و فرش چله ابریشم را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز قالی و فرش چله ابریشم مورد نظر درج شده باشد .

فروش قالی و فرش چله ابریشم ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش قالی و فرش چله ابریشم ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله قالی و فرش چله ابریشم به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین قالی و فرش چله ابریشم صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری قالی و فرش چله ابریشم باید بتوانند قالی و فرش چله ابریشم صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات قالی و فرش چله ابریشم اقدام کنند . شایان ذکر است که قالی و فرش چله ابریشم بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال قالی و فرش چله ابریشم از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، قالی و فرش چله ابریشم نوع صادراتی باشد .

فروش قالی و فرش چله ابریشم مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن قالی و فرش چله ابریشم مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای قالی و فرش چله ابریشم میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش قالی و فرش چله ابریشم با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین قالی و فرش چله ابریشم با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

فهرست مطالب :

فرم تقاضاس همکاری:

  • فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید