🔔 اطلاعیه : فراخوان تامین اقلام صادراتی در حوزه صنعت نساجی ، صنایع دستی ، صنایع معدنی و بهداشتی ...
[wikiwordpress] :

بازرگانی و تامین قالی و فرش تمام پشم

  امتیاز 2405 (5/5)  
0 / 5

Your page rank:

مرکز توسعه تجارتــــــــ جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم قالی و فرش تمام پشم با تشکیل گسترده ترین شبکه تجاری خود در 130 کشور کلیه خدمات بازرگانی کلان و خرد از قبیل تامین عمده قالی و فرش تمام پشم ، خرید و فروش ، صادرات و واردات مستقیم ، انبارداری ، نگهداری و بسته بندی و .... را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد .

پاسخگویـــــــــــی 24H
واحد پشتیبانی و پاسخگویی برخط
شبکـــــــــــــــــه جهانی
بیش از 34 شعبه در سراسر جهان
رتبـــــــــــــه MQFL
واحد نمونه در صادرات و واردات
130.000 سفـــــــــــارش
130 هزار سفارش تامین کالا

بــــــــــــازرگانی و تجارت قالی و فرش تمام پشم

VERIA COMMERCE

تامین کننده مستقیم قالی و فرش تمام پشم وریـــــــــــــــــــــا

جدول محتـــــــــــــوا :

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین قالی و فرش تمام پشم:

تامین مستقیم قالی و فرش تمام پشم

تقاضای تامین مستقیم قالی و فرش تمام پشم در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم قالی و فرش تمام پشم جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت صنایع دستی میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی قالی و فرش تمام پشم شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم قالی و فرش تمام پشم اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم قالی و فرش تمام پشم به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده صنایع دستی هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی و فرش تمام پشم از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی و فرش تمام پشم از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی و فرش تمام پشم از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی و فرش تمام پشم از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی و فرش تمام پشم از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی و فرش تمام پشم از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده قالی و فرش تمام پشم

خرید و فروش عمده قالی و فرش تمام پشم یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده قالی و فرش تمام پشم بصورت مستقیم و عمده قالی و فرش تمام پشم مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده قالی و فرش تمام پشم میشوند . در روش دوم معاملات عمده قالی و فرش تمام پشم ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی قالی و فرش تمام پشم مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت قالی و فرش تمام پشم و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت قالی و فرش تمام پشم اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده قالی و فرش تمام پشم واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده قالی و فرش تمام پشم از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید قالی و فرش تمام پشم را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش قالی و فرش تمام پشم بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی قالی و فرش تمام پشم برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو قالی و فرش تمام پشم
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات قالی و فرش تمام پشم

صادرات و واردات قالی و فرش تمام پشم در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات قالی و فرش تمام پشم در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات قالی و فرش تمام پشم در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان قالی و فرش تمام پشم را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانقالی و فرش تمام پشم را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها قالی و فرش تمام پشم

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید قالی و فرش تمام پشم گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت قالی و فرش تمام پشم تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی قالی و فرش تمام پشم تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به قالی و فرش تمام پشم و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل قالی و فرش تمام پشم و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت قالی و فرش تمام پشم در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه قالی و فرش تمام پشم را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت قالی و فرش تمام پشم میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت قالی و فرش تمام پشم را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت قالی و فرش تمام پشم بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز قالی و فرش تمام پشم را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع قالی و فرش تمام پشم مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا قالی و فرش تمام پشم
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل قالی و فرش تمام پشم
6- تعیین شرایط حمل و نقل قالی و فرش تمام پشم
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا قالی و فرش تمام پشم تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید قالی و فرش تمام پشم ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه قالی و فرش تمام پشم تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند قالی و فرش تمام پشم را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد قالی و فرش تمام پشم را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه قالی و فرش تمام پشم را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده قالی و فرش تمام پشم دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه قالی و فرش تمام پشم در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم قالی و فرش تمام پشم میتواند یکی از بهترین انواع قالی و فرش تمام پشم را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی (LOI) قالی و فرش تمام پشم

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  قالی و فرش تمام پشم را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز قالی و فرش تمام پشم مورد نظر درج شده باشد .

فروش قالی و فرش تمام پشم ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش قالی و فرش تمام پشم ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله قالی و فرش تمام پشم به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین قالی و فرش تمام پشم صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری قالی و فرش تمام پشم باید بتوانند قالی و فرش تمام پشم صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات قالی و فرش تمام پشم اقدام کنند . شایان ذکر است که قالی و فرش تمام پشم بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال قالی و فرش تمام پشم از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، قالی و فرش تمام پشم نوع صادراتی باشد .

فروش قالی و فرش تمام پشم مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن قالی و فرش تمام پشم مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای قالی و فرش تمام پشم میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش قالی و فرش تمام پشم با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین قالی و فرش تمام پشم با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

سوالات در زمینه تامین و تجارت قالی و فرش تمام پشم

VERIA COMMERCE

پرسش و پاسخ های رایج وریـــــــــــــــــــــا

بازرگانی قالی و فرش تمام پشم شامل چه مواردی است؟

بازرگانی وریا در حال حاضر امکان تامین مستقیم قالی و فرش تمام پشم را در هر اندازه و حجم در اکثر نقاط تجاری دنیا دارد.

چطور میتوانم در زمینه تامین و بازرگانی قالی و فرش تمام پشم با وریا همکاری کنم؟

در موارد زیر امکان همکاری با این بازرگانی وجود دارد:

1- در صورتیکه شما تولید کننده مستقیم این دسته از کالاها و محصول

2- در صورتیکه شما واسط بین خریدار هستید

3- در صورتیکه شما خریدار مستقیم این دسته کالا ها هستید

میتوانید جهت همکاری مستقیم درخواست خودرا برای ما ارسال کنید.

من خریدار و متقاضی قالی و فرش تمام پشم هستنم ، چطور سفارش خود را ثبت کنم؟

بمنظور ثبت سفارش خرید قالی و فرش تمام پشم میتوانید در مرحله اول استعلام رسمی دریافت نمایید و در صورت نهایی شدن خرید ، نسبت به دریافت پیش فکتور و واریز حواله اقدام نمایید.

در مورت تجارت قالی و فرش تمام پشم سوال داشتم ، چطور میتونم با شما ارتباط بگیرم؟

کارشناسان بازرگانی وریا همه روزه از ساعت 7 صبح تا 8 شب پاسخگوی سوالات شما در زمینه قالی و فرش تمام پشم هستند. شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید.

آیا شما خریدار کالای تولید کننده در زمینه قالی و فرش تمام پشم هستید؟

بله ، بازرگانی وریا پس از آنالیز کیفی و کمی کالا ، بطور مستقیم کالای شما را در کتگوری قالی و فرش تمام پشم خریداری مینماید .

برای خرید مستقیم قالی و فرش تمام پشم چطور با شما قرارداد ببندم؟

اگر قصد خرید و تامین قالی و فرش تمام پشم را دارید میتوانید پس از بررسی شرایط برای عقد قرارداد به دفتر مجموعه مراجعه نمایید.

نحوه پرداخت مبلغ سفارشات بازرگانی برای قالی و فرش تمام پشم چگونه است؟

اگر قصد خرید و تامین قالی و فرش تمام پشم از این بازرگانی را دارید ، ما میتوانیم طبق قراداد در 2 الی 4 مرحله با شما تسویه حساب نماییم.

مدت زمان اعتبار استعلام قیمت قالی و فرش تمام پشم چه مدت است؟

مدت زمان اعتبار استعلامات قیمتی از زمان صدور 24 ساعت میباشد.

برای خرید و تامین قالی و فرش تمام پشم شرایط بخصوصی نیاز است؟

اگر تصمیم به خرید نهایی قالی و فرش تمام پشم دارید ، میتوانید بمنظور کسب اطلاعات بیشتر از شرایط تامین آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نحوه تحویل قالی و فرش تمام پشم کجا و چگونه است؟

طبق نظر متقاضی ما میتوانیم قالی و فرش تمام پشم را در محل انبار شرکت یا در مرزهای تجاری و یا در کشور مقصد تحویل دهیم

آیا میتوانم برای مشاوره در زمینه تامین قالی و فرش تمام پشم بصورت حضوری مراجعه کنم؟

متاسفانه فراینده مشاوره کاملا بصورت تلفنی میباشد و از پذیرش شما جهت دریافت مشاوره معذور هستیم. حضور در بازرگانی صرفا برای تنظیم و عقد نهایی قرارداد امکانپذیر است.

آیا تامین قالی و فرش تمام پشم نیازمند اخذ مجوز میباشد؟

لطفا بمنظور دریافت اطلاعات در این زمینه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بــــــــــــازرگانی قالی و فرش تمام پشم در سایر کشورها

VERIA COMMERCE

تجارت جهانیقالی و فرش تمام پشم وریـــــــــــــــــــــا

سوالات متداول تجارت قالی و فرش تمام پشم

VERIA COMMERCE

صادرات و واردات قالی و فرش تمام پشم وریـــــــــــــــــــــا

خدمات بازرگانی وریا شامل چه مواردی است؟

خدمات بازرگانی وریا شامل تامین مستقیم کالا ، صادرات و واردات کالا ، انبارداری ، حمل و نقل بین المللی و … است.

چطور میتوانم در زمینه تامین کالا با بازرگانی وریا همکاری کنم؟

در صورتیکه شما تولید کننده مستقیم یک کالا و محصول هستید میتوانید جهت فروش مستقیم کالا و محصول خود با ما تماس بگیرید.

نحوه همکاری بازرگانی با اشخاص واسط چگونه است؟

درصورتیکه که شما بعنوان یک واسط یا دلال قصد همکاری با این بازرگانی را دارید ، میتوانید درخواست خود را با کارشناسان ما مطرح نمایید و وارد قرارداد مستقیم با ما شوید.

ساعات کاری بازرگانی وریا چگونه است؟

ساعات کاری موسسه همه روزه از ساعت 7 صبح لغایت 20:00 میباشد.

شعب و نمایندگی های فعال بازرگانی وریا در کجا قرار دارند؟

بازرگانی وریا در حال حاضر در 36 کشور دفاتر فعال دارد.

چگونه میتوان سفارشات تجاری را ثبت نمود؟

شما میبایست در ابتدا درخواست استعلام قیمت خود را از طریق وب سایت ثبت نموده و پس از دریافت استعلام سفارش خود را ثبت نهایی نمایید.

برای ثبت سفارش کالاهای بازرگانی چطور اقدام کنید؟

برای ثبت سفارش کالاهای بازرگانی میتوانید از طریق صفحه ثبت سفارش ، فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

مدت زمان اعتبار استعلامات قیمتی چه مدت است؟

مدت زمان اعتبار استعلامات قیمتی از زمان صدور 24 ساعت میباشد.

بازرگانی وریا چه کالاهایی را میتواند تامین نماید؟

در حال حاضر بیش از 2000 کالای اساسی و بازرگانی از قبیل محصولات پتروشیمی ، مشتقات نفتی ، محصولات کشاورزی ، مواد اولیه ، تجهیزات صنعتی ، صنایع دستی و … در این بازرگانی تامین میشود.

چطور کالای مورد نیازم را توسط بازرگانی وریا تامین کنم؟

در ابتدا میبایست فرم استعلام قیمت را از این بخش تکمیل نموده و درخواست خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید. سپس درصورتیکه کالای مور نیاز شما توسط این مرکز قابل تامین باشد در مرحله بعد میتوانید نسبت به ثبت سفارش و تنظیم قرارداد اقدام نمایید.

سابقه فعالیت وریا چه مدت است؟

بازرگانی وریا از سال 1993 بصورت غیر رسمی و از سال 2002 بصورت رسمی فعالیت خود را در حوزه بازرگانی آغاز نمود.

چطور میتوان با بازرگانی وریا همکاری نمود؟

بمنظور همکاری با بازرگانی وریا در تمامی حوزه ها و ارسال درخواست همکاری میتوانید از این بخش تقاضای خود را برای واحد مربوطه ارسال نمایید. تمامی درخواست ها توسط واحد توسعه و حقوقی بررسی و ظرف مدت 48 ساعت به آنها پاسخ داده خواهد شد.