اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت قالی وفرش سوف

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی قالی وفرش سوف

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم قالی وفرش سوف گسترده ترین شبکه تجارت قالی وفرش سوف را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی قالی وفرش سوف از قبیل تامین عمده قالی وفرش سوف ، خرید عمده قالی وفرش سوف ، فروش عمده قالی وفرش سوف ، صادرات و واردات مستقیم قالی وفرش سوف ، انبارداری قالی وفرش سوف ، نگهداری و بسته بندی قالی وفرش سوف و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با قالی وفرش سوف را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش قالی وفرش سوف با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت قالی وفرش سوف میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین قالی وفرش سوف:

تامین مستقیم قالی وفرش سوف

تقاضای تامین مستقیم قالی وفرش سوف در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم قالی وفرش سوف جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت صنایع دستی میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی قالی وفرش سوف شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم قالی وفرش سوف اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم قالی وفرش سوف به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده صنایع دستی هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی وفرش سوف از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی وفرش سوف از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی وفرش سوف از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی وفرش سوف از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی وفرش سوف از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی وفرش سوف از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده قالی وفرش سوف

خرید و فروش عمده قالی وفرش سوف یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده قالی وفرش سوف بصورت مستقیم و عمده قالی وفرش سوف مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده قالی وفرش سوف میشوند . در روش دوم معاملات عمده قالی وفرش سوف ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی قالی وفرش سوف مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت قالی وفرش سوف و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت قالی وفرش سوف اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده قالی وفرش سوف واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده قالی وفرش سوف از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید قالی وفرش سوف را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش قالی وفرش سوف بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی قالی وفرش سوف برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو قالی وفرش سوف
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات قالی وفرش سوف

صادرات و واردات قالی وفرش سوف در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات قالی وفرش سوف در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات قالی وفرش سوف در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان قالی وفرش سوف را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانقالی وفرش سوف را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها قالی وفرش سوف

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید قالی وفرش سوف گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت قالی وفرش سوف تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی قالی وفرش سوف تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به قالی وفرش سوف و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل قالی وفرش سوف و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت قالی وفرش سوف در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه قالی وفرش سوف را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت قالی وفرش سوف میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت قالی وفرش سوف را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت قالی وفرش سوف بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز قالی وفرش سوف را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع قالی وفرش سوف مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا قالی وفرش سوف
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل قالی وفرش سوف
6- تعیین شرایط حمل و نقل قالی وفرش سوف
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا قالی وفرش سوف تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید قالی وفرش سوف ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه قالی وفرش سوف تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند قالی وفرش سوف را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد قالی وفرش سوف را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه قالی وفرش سوف را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده قالی وفرش سوف دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه قالی وفرش سوف در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم قالی وفرش سوف میتواند یکی از بهترین انواع قالی وفرش سوف را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

- پرسش و پاسخ متداول
سوالات متداول در زمینه قالی وفرش سوف به همراه پاسخ در این قسمت مطرح شده است و در دسترس مراجعه کنندگان وب سایت وریا و بازرگانان محترم قرار گرفته است .
قالی وفرش سوف
قالی وفرش سوف
قالی وفرش سوف
قالی وفرش سوف

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) قالی وفرش سوف

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  قالی وفرش سوف را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز قالی وفرش سوف مورد نظر درج شده باشد .

فروش قالی وفرش سوف ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش قالی وفرش سوف ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله قالی وفرش سوف به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین قالی وفرش سوف صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری قالی وفرش سوف باید بتوانند قالی وفرش سوف صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات قالی وفرش سوف اقدام کنند . شایان ذکر است که قالی وفرش سوف بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال قالی وفرش سوف از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، قالی وفرش سوف نوع صادراتی باشد .

فروش قالی وفرش سوف مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن قالی وفرش سوف مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای قالی وفرش سوف میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش قالی وفرش سوف با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین قالی وفرش سوف با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

فهرست مطالب :

فرم تقاضاس همکاری:

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.