اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت فرش ایرانی

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی فرش ایرانی

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم فرش ایرانی گسترده ترین شبکه تجارت فرش ایرانی را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی فرش ایرانی از قبیل تامین عمده فرش ایرانی ، خرید عمده فرش ایرانی ، فروش عمده فرش ایرانی ، صادرات و واردات مستقیم فرش ایرانی ، انبارداری فرش ایرانی ، نگهداری و بسته بندی فرش ایرانی و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با فرش ایرانی را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش فرش ایرانی با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت فرش ایرانی میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین فرش ایرانی:

تامین مستقیم فرش ایرانی

تقاضای تامین مستقیم فرش ایرانی در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم فرش ایرانی جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت صنایع دستی میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی فرش ایرانی شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم فرش ایرانی اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم فرش ایرانی به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده صنایع دستی هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان فرش ایرانی از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان فرش ایرانی از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان فرش ایرانی از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان فرش ایرانی از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان فرش ایرانی از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان فرش ایرانی از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده فرش ایرانی

خرید و فروش عمده فرش ایرانی یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده فرش ایرانی بصورت مستقیم و عمده فرش ایرانی مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده فرش ایرانی میشوند . در روش دوم معاملات عمده فرش ایرانی ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی فرش ایرانی مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت فرش ایرانی و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت فرش ایرانی اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده فرش ایرانی واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده فرش ایرانی از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید فرش ایرانی را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش فرش ایرانی بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی فرش ایرانی برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو فرش ایرانی
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات فرش ایرانی

صادرات و واردات فرش ایرانی در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات فرش ایرانی در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات فرش ایرانی در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان فرش ایرانی را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانفرش ایرانی را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها فرش ایرانی

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید فرش ایرانی گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت فرش ایرانی تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی فرش ایرانی تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به فرش ایرانی و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل فرش ایرانی و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت فرش ایرانی در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه فرش ایرانی را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت فرش ایرانی میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت فرش ایرانی را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت فرش ایرانی بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز فرش ایرانی را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع فرش ایرانی مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا فرش ایرانی
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل فرش ایرانی
6- تعیین شرایط حمل و نقل فرش ایرانی
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا فرش ایرانی تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید فرش ایرانی ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه فرش ایرانی تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند فرش ایرانی را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد فرش ایرانی را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه فرش ایرانی را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده فرش ایرانی دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه فرش ایرانی در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم فرش ایرانی میتواند یکی از بهترین انواع فرش ایرانی را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

- پرسش و پاسخ متداول
سوالات متداول در زمینه فرش ایرانی به همراه پاسخ در این قسمت مطرح شده است و در دسترس مراجعه کنندگان وب سایت وریا و بازرگانان محترم قرار گرفته است .
فرش ایرانی
فرش ایرانی
فرش ایرانی
فرش ایرانی

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) فرش ایرانی

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  فرش ایرانی را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز فرش ایرانی مورد نظر درج شده باشد .

فروش فرش ایرانی ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش فرش ایرانی ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله فرش ایرانی به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین فرش ایرانی صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری فرش ایرانی باید بتوانند فرش ایرانی صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات فرش ایرانی اقدام کنند . شایان ذکر است که فرش ایرانی بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال فرش ایرانی از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، فرش ایرانی نوع صادراتی باشد .

فروش فرش ایرانی مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن فرش ایرانی مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای فرش ایرانی میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش فرش ایرانی با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین فرش ایرانی با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

فهرست مطالب :

فرم تقاضاس همکاری:

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.