🔔 اطلاعیه : فراخوان تامین اقلام صادراتی در حوزه صنعت نساجی ، صنایع دستی ، صنایع معدنی و بهداشتی ...
خرید بخاری , فروش بخاری , قیمت بخاری , صادرات بخاری , واردات بخاری , تامین بخاری , تامین مستقیم بخاری , تجارت بخاری , بازرگانی بخاری , بزرگترین تامین کننده بخاری , شرکت بازرگانی بخاری , نرخ بخاری

بررسی و معرفی بخاری

بخاری

اولین نوع این بخاری ها بر اساس تکنولوژی چراغ بونزن تولید شدند و دقیقا یکسال بعد از تولید این چراغ ها مدل های جدید سیستم های گرمایشی که با گاز کار می کردند، وارد بازار شده و مورد استقبال قرار گرفتند. در سال ۱۸۵۶  یک شرکت انگلیسی اولین با بخاری گازی را طراحی و روانه بازار کرد و در سال های بعد نمونه های کاملتر و مدرن تری از این سیستم گرمایشی به بازار عرضه شد.

موارد استفاده و کاربرد بخاری

موارد استفاده و کاربرد بخاری با توجه به اهمیت بالای آن بسیار گسترده بوده بطوریکه امروزه استفاده و کاربرد این کالا برای مصارف اهدافی همچون گرمایش مورد تقاضای وسیع مصرف کنندگان قرار گرفته است.

 بخاری یکی از وسایلی است که اکثر کشورهای جهان هر ساله از آن استفاده می‌کنند. همانطور که می‌دانید انواع بخاری در بازار وجود دارد که شما می‌توانید با توجه به محل استفاده و کاربرد موردنظر خود اقدام به خرید آن‌ها کنید. با پیشرفت علم انواع بخاری بسیار پیشرفته و با ویژگی‌ها زیادی عرضه شده‌اند. انواع بخاری صنعتی، بخاری برقی، بخاری پاسیو، بخاری فن دار و بخاری گازی وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. هر کدام از این بخاری‌ها ویژگی و مزایای خاصی دارند که برای محل مشخصی استفاده می‌شوند.

خرید بخاری , فروش بخاری , قیمت بخاری , صادرات بخاری , واردات بخاری , تامین بخاری , تامین مستقیم بخاری , تجارت بخاری , بازرگانی بخاری , بزرگترین تامین کننده بخاری , شرکت بازرگانی بخاری , نرخ بخاری

مشخصات و شکل ظاهری بخاری

بخاری

مشخصات و شکل ظاهری بخاری بصورت فلزی و در رنگ مختلف بوده و در حالت عادی بصورت کالا پیش ساخته و یا قابل مونتاژ / جامد یافت میشود . درجه کیفی بخاری و میزان مرغوبیت آن را میتوان از طریق شکل و مشخصات ظاهری آن تشخیص داد بطوریکه ظاهر بخاری با کیفیت مطلوب میبایست دارای ویژگی هایی همچون کیفیت، زیبایی و پرتاب گرمایش قوی باشد . 

 

خرید بخاری , فروش بخاری , قیمت بخاری , صادرات بخاری , واردات بخاری , تامین بخاری , تامین مستقیم بخاری , تجارت بخاری , بازرگانی بخاری , بزرگترین تامین کننده بخاری , شرکت بازرگانی بخاری , نرخ بخاری

معرفی انواع بخاری

بخاری

بخاری با توجه به نوع مصرف و فرهنگ استفاده و نیاز مصرف کننده در انواع مختلف آماده و ارائه میشوند . امروزه انواع بخاری در چرخه تولید قرار گرفته است بطوری که انواع آن با توجه به موارد مصرف و ویژگی هر یک عبارتند از:

بخاری برقی

همانطور که از نام این بخاری پیداست با برق کار می‌کند و از مزایای آن می‌توان به عدم استفاده از گاز اشاره کرد. برخی از این بخاری‌ها قابل حمل هستند و بازدهی گرمایی بسیار خوبی دارند. این بخاری‌ها اغلب برای فضاهای کوچک استفاده می‌شوند و در فضاهای بزرگ کارایی چندان بالایی ندارند. قیمت این نوع بخاری نیز مناسب است و قیمتش نسبت به حجم آن افزایش می‌یابد. این بخاری‌ها ایمنی بسیار بیشتری را نسبت به انواع بخاری گازی دارند و ریسک کمتری در استفاده دارند. این بخاری‌ها در دو نوع فن دار و تابشی تولید می‌شوند و در بازار وجود دارند.

بخاری برقی فن دار

بخاری برقی فن دار، عملکرد بسیار جالبی دارد. کارایی این دستگاه به صورتی است که المنت‌ها به در جلوی فن بخاری نصب می‌شود و بعد از اینکه المنت‌ها داغ شدند، فن‌ها گرمای آن را به بیرون از بخاری هدایت می‌کنند. این کار باعث می‌شود تا گرما به همه فضاها برسد و دمای متعادلی در خانه به وجود بیاید. در این نوع بخاری‌ها یک ترموستات و سنسور نصب شده است که بعد از زمان مشخص یا بعد از سرد شدن فضای خانه به صورت خودکار دوباره به کار افتاده و اقدام به گرم کردن مجدد فضای خانه می‌کند و بعد از آن به طور خودکار خاموش می‌شود. سیستم امنیتی این بخاری برقی بسیار خوب است و اگر بخاری به زمین بیافتد، خاموش می‌شود. توجه کنید که بهتر است از این بخاری در مکان‌های مرطوب استفاده نکنید. 

بخاری برقی تابشی

این بخاری‌ها مانند بخاری‌های فن دار کار می‌کنند و تفاوت آن‌ها در این است که در این بخاری هیچ نوع فنی وجود ندارد. در بخاری‌های تابشی در اطراف المنت‌ها فضای بسته‌ای وجود ندارد و گرمای المنت‌ها مستقیما به فضای اطراف آن می‌رسد. در فضایی که این المنت‌ها قرار دارند، یک سطح براق و منعکس کننده وجود دارد که گرما را به جهات مختلف منعکس می‌کند. این بخاری با توجه به المنت‌هایی که درون خودش دارد، انرژی برق را به انرژی تابشی تبدیل می‌کند. مصرف برق این بخاری‌ها با توجه به ابعادی که دارند، متفاوت است. المنت‌هایی که در این بخاری‌ها قرار دارند با توجه به اندازه و ظرفیت خود، به میزان ۴۰۰ الی ۸۰۰ وات انرژی مصرف می‌کنند.

بخاری گازی

همانطور که از نام این بخاری پیداست با گاز کار می‌کند و در منازل مسکونی استفاده زیادی از این نوع بخاری می‌شود. به غیر از خانه‌ها، این بخاری در برخی از مغازه‌ها و محل‌های کار نیز قابل استفاده است. این بخاری‌ها با توجه به سایزی که دارند می‌توانند یک خانه نسبتا بزرگ را به سادگی گرم کنند. نصب صحیح این بخاری‌ها اهمیت زیادی دارد و باید نکات ایمنی را به خوبی در نصب این نوع بخاری رعایت کنید. در صورتی که نکات ایمنی نصب را رعایت نکنید، ممکن است که حوادث ناگواری رخ دهد.

بخاری‌های گازی در انواع زمینی، با دودکش و بدون دودکش تولید شده و در بازار موجود هستند. بخاری‌های زمینی معمولا در فصل سرما نصب شده و بعد از پایان فصل سرما آن‌ها را جمع می‌کنند. اما بخاری‌های دیواری را معمولا سرجای خود قرار می‌دهند زیرا جمع کردن آن بسیار سخت است. از طرف دیگر بخاری‌های دیواری فضای بسیار کمتری را نسبت به بخاری‌های زمینی اشغال می‌کنند و گرمای کمتری نیز به خانه می‌دهند.

بخاری صنعتی

بخاری صنعتی مانند یک کوره داغ عمل می‌کند و یک وسیله گرمایشی برای فضاهای بسیار بزرگ مانند سالن‌ها، مدارس، مساجد، تئاتر و سینماها، تالارها و دیگر اماکن عمومی بزرگ است و بازدهی بسیار خوبی را دارد. این نوع بخاری به کمک فن بزرگی که در پشت مبدل حرارتی آن قرار دارد، گرما را با وزش باد تندی به فضای اطراف خود میفرستد و محیط را بسیار گرم می‌کند. این بخاری به صورت خودکار کار می‌کند و گازهای خطرناکی که در اثر احتراق به وجود می‌آید را به صورت کنترل شده به بیرون ارسال می‌کند و خطر خاصی برای انسان ندارد.

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

مشخصات فنی بخاری

بخاری

ارائه و بررسی آنالیز مشخصات فنی بخاری یکی از مهمترین قسمت های تامین برای هر نوع کالا بشمار می آید ، مشخصات فنی این کالا در حالت استاندارد و در قراردادهای رسمی تجاری در قالب یک جدول بین تامین کننده و مصرف کننده تبادل میشود بطوریکه آنالیز مشخصات فنی بخاری بطور معمول شامل بخش های زیر است :

  • ابعاد و هندسه و مشخصات ظاهری بخاری
  • حجم و میزان مورد تقاضا بخاری
  • نوع مصرف و بازار هدف بخاری
  • تعیین مشخصات فیزیکی بخاری
  • تعیین استانداردها و گواهینامه های لازم بخاری
  • تعیین فرایند تولید / ساخت و آماده سازی بخاری
  • تعیین نوع بسته بندی بخاری
  • تعیین شرایط حمل بخاری

فاکتور اول: واحد های سنجش حرارت

این درجه ها که (BTU) نام دارند، میزان گرمای دستگاه را اندازه گیری می کند. این درجه بندی به طور کامل مشخص میکند که بخاری چه فضایی را بدون هیچ مشکلی گرم می کند.

فاکتور دوم: تنظیمات متغیر

این تنظیمات به شما امکان می دهد تا میزان گرما و مصرف انرژی را بسنجید. مثلا  در فضاهای کوچکتر یا زمانی که هوا گرم تر است بخاری را کم کرده و انرژی سوخت را نیز ذخیره کنید

فاکتور سوم: دمنده های داخلی

این دمنده ها بر اساس نوسانات گرمای محیط، گرمایش خود را به طور مساوی در یک منطقه توزیع میکند. این در مصرف انرژی سوخت فوق العاده موثر است.

فاکتور چهارم: ویژگی های ایمنی داخلی

ایمنی در همه ی وسایل برقی، گازی و… شرط اول استفاده از آن است. اگر بخاری شما دارای ویژگی خاموش شدن خودکار-محافظ های حرارتی باشد قطعا بخاری کاربرپسند تر و ایمن تر است.

فاکتور پنجم: چه سايزی را باید انتخاب کرد

قبل از خرید بخاری گازی لازم است اندازه آن را بسنجید. چراکه اندازه بخاری در هزینه خرید و میزان گرمایی که تولید میکند تاثیر مستقیم دارد. بنابراین اندازه بخاری را طبق نیاز خود و بر اساس اندازه ی فضایی که قصد نصب آن را دارید انتخاب کنید تا از هزینه های نیز اضافی جلوگیری شود.

خرید بخاری , فروش بخاری , قیمت بخاری , صادرات بخاری , واردات بخاری , تامین بخاری , تامین مستقیم بخاری , تجارت بخاری , بازرگانی بخاری , بزرگترین تامین کننده بخاری , شرکت بازرگانی بخاری , نرخ بخاری

فرایند ساخت ، تولید و آماده سازی بخاری

بخاری

فرایند ساخت ، تولید و آماده سازی بخاری باید بگونه ای انجام میشود که ضمن حفظ کیفیت و مرغوبیت بخاری بتوان حجم و میزان قابل توجهی از این کالا را تولید و آماده نمود تا از دید اقتصادی بازدهی کافی برای تولید کننده داشته باشد . در اینجا به بررسی اجمالی ساخت ، تولید و آماده سازی بخاری میپردازیم:

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

تامین مستقیم بخاری

بخاری

تقاضای تامین مستقیم بخاری در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم بخاری جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی بخاری شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم بخاری اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم بخاری به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان بخاری از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان بخاری از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان بخاری از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان بخاری از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان بخاری از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان بخاری از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

خرید و فروش عمده بخاری

بخاری

خرید و فروش عمده بخاری یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده بخاری بصورت مستقیم و عمده بخاری مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده بخاری میشوند . در روش دوم معاملات عمده بخاری ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی بخاری مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت بخاری و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت بخاری اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده بخاری واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده بخاری از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید بخاری را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش بخاری بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی بخاری برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو بخاری
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

صادرات و واردات بخاری

بخاری

صادرات و واردات بخاری در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات بخاری در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات بخاری در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون از بزرگترین وارد کنندگان بخاری کشورهای چین و کانادا بوده و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگان بخاری در جهان کشورهای آمریکا و چین و آلمان هستند . 

نگهداری و بسته بندی بخاری

بخاری

نگهداری و بسته بندی بخاری با توجه به اینکه بخاری در ردیف کالاهایی قرار دارد که  جامد دارد میبایست با استفاده از جعبه های شکیل تجاری و صادراتی انجام شود . همچنین باید توجه داشت نگهداری و بسته بندی بخاری متناسب با نیاز و تقاضای مصرف کنندگان میتواند در ابعاد و وزن های متنوع ارائه شود . 

از نکاتی که می توان برای نگهداری و بسته بندی بخاری در انبار اشاره کرد این است که محفظه های به منظور جلوگیری از ورود غبار می بایستی به خوبی پلمپ شده باشند. همچنین به منظور جلوگیری از شکستن شیشه های بخاری می بایستی با فاصله امن از یکدیگر قرار گیرند.

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

قیمت و استعلام بها بخاری

بخاری

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید بخاری گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت بخاری تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی بخاری تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به بخاری و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل بخاری و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت بخاری در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه بخاری را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت بخاری میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت بخاری را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت بخاری بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز بخاری را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع بخاری مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا بخاری
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل بخاری
6- تعیین شرایط حمل و نقل بخاری
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا بخاری تهیه کنیم؟

بخاری

برای تهیه و خرید بخاری ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه بخاری تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند بخاری را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد بخاری را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه بخاری را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده بخاری دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه بخاری در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم بخاری میتواند یکی از بهترین انواع بخاری را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) بخاری

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  بخاری را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز بخاری مورد نظر درج شده باشد .

فروش بخاری ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش بخاری ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله بخاری به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین بخاری صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری بخاری باید بتوانند بخاری صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات بخاری اقدام کنند . شایان ذکر است که بخاری بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال بخاری از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، بخاری نوع صادراتی باشد .

فروش بخاری مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن بخاری مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای بخاری میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش بخاری با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین بخاری با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *