اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت اکسید آرسنیک

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی اکسید آرسنیک

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم اکسید آرسنیک گسترده ترین شبکه تجارت اکسید آرسنیک را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی اکسید آرسنیک از قبیل تامین عمده اکسید آرسنیک ، خرید عمده اکسید آرسنیک ، فروش عمده اکسید آرسنیک ، صادرات و واردات مستقیم اکسید آرسنیک ، انبارداری اکسید آرسنیک ، نگهداری و بسته بندی اکسید آرسنیک و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با اکسید آرسنیک را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش اکسید آرسنیک با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت اکسید آرسنیک میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

فهرست مطالب

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

تامین مستقیم اکسید آرسنیک

تقاضای تامین مستقیم اکسید آرسنیک در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم اکسید آرسنیک جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی اکسید آرسنیک شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم اکسید آرسنیک اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم اکسید آرسنیک به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان اکسید آرسنیک از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان اکسید آرسنیک از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان اکسید آرسنیک از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان اکسید آرسنیک از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان اکسید آرسنیک از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان اکسید آرسنیک از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده اکسید آرسنیک

خرید و فروش عمده اکسید آرسنیک یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده اکسید آرسنیک بصورت مستقیم و عمده اکسید آرسنیک مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده اکسید آرسنیک میشوند . در روش دوم معاملات عمده اکسید آرسنیک ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی اکسید آرسنیک مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت اکسید آرسنیک و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت اکسید آرسنیک اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده اکسید آرسنیک واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده اکسید آرسنیک از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید اکسید آرسنیک را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش اکسید آرسنیک بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی اکسید آرسنیک برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو اکسید آرسنیک
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات اکسید آرسنیک

صادرات و واردات اکسید آرسنیک در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات اکسید آرسنیک در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات اکسید آرسنیک در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان اکسید آرسنیک را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگاناکسید آرسنیک را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها اکسید آرسنیک

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید اکسید آرسنیک گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت اکسید آرسنیک تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی اکسید آرسنیک تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به اکسید آرسنیک و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل اکسید آرسنیک و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت اکسید آرسنیک در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه اکسید آرسنیک را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت اکسید آرسنیک میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت اکسید آرسنیک را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت اکسید آرسنیک بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز اکسید آرسنیک را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع اکسید آرسنیک مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا اکسید آرسنیک
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل اکسید آرسنیک
6- تعیین شرایط حمل و نقل اکسید آرسنیک
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا اکسید آرسنیک تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید اکسید آرسنیک ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه اکسید آرسنیک تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند اکسید آرسنیک را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد اکسید آرسنیک را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه اکسید آرسنیک را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده اکسید آرسنیک دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه اکسید آرسنیک در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم اکسید آرسنیک میتواند یکی از بهترین انواع اکسید آرسنیک را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) اکسید آرسنیک

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  اکسید آرسنیک را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز اکسید آرسنیک مورد نظر درج شده باشد .

فروش اکسید آرسنیک ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش اکسید آرسنیک ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله اکسید آرسنیک به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین اکسید آرسنیک صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری اکسید آرسنیک باید بتوانند اکسید آرسنیک صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات اکسید آرسنیک اقدام کنند . شایان ذکر است که اکسید آرسنیک بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال اکسید آرسنیک از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، اکسید آرسنیک نوع صادراتی باشد .

فروش اکسید آرسنیک مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن اکسید آرسنیک مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای اکسید آرسنیک میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش اکسید آرسنیک با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین اکسید آرسنیک با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.