اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت گلیسیرین(گلیسرول)

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی گلیسیرین(گلیسرول)

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم گلیسیرین(گلیسرول) گسترده ترین شبکه تجارت گلیسیرین(گلیسرول) را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی گلیسیرین(گلیسرول) از قبیل تامین عمده گلیسیرین(گلیسرول) ، خرید عمده گلیسیرین(گلیسرول) ، فروش عمده گلیسیرین(گلیسرول) ، صادرات و واردات مستقیم گلیسیرین(گلیسرول) ، انبارداری گلیسیرین(گلیسرول) ، نگهداری و بسته بندی گلیسیرین(گلیسرول) و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با گلیسیرین(گلیسرول) را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش گلیسیرین(گلیسرول) با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت گلیسیرین(گلیسرول) میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

فهرست مطالب

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

تامین مستقیم گلیسیرین(گلیسرول)

تقاضای تامین مستقیم گلیسیرین(گلیسرول) در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم گلیسیرین(گلیسرول) جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی گلیسیرین(گلیسرول) شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم گلیسیرین(گلیسرول) اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم گلیسیرین(گلیسرول) به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان گلیسیرین(گلیسرول) از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان گلیسیرین(گلیسرول) از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان گلیسیرین(گلیسرول) از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان گلیسیرین(گلیسرول) از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان گلیسیرین(گلیسرول) از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان گلیسیرین(گلیسرول) از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده گلیسیرین(گلیسرول)

خرید و فروش عمده گلیسیرین(گلیسرول) یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده گلیسیرین(گلیسرول) بصورت مستقیم و عمده گلیسیرین(گلیسرول) مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده گلیسیرین(گلیسرول) میشوند . در روش دوم معاملات عمده گلیسیرین(گلیسرول) ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی گلیسیرین(گلیسرول) مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت گلیسیرین(گلیسرول) و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت گلیسیرین(گلیسرول) اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده گلیسیرین(گلیسرول) واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده گلیسیرین(گلیسرول) از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید گلیسیرین(گلیسرول) را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش گلیسیرین(گلیسرول) بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی گلیسیرین(گلیسرول) برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو گلیسیرین(گلیسرول)
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات گلیسیرین(گلیسرول)

صادرات و واردات گلیسیرین(گلیسرول) در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات گلیسیرین(گلیسرول) در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات گلیسیرین(گلیسرول) در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان گلیسیرین(گلیسرول) را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانگلیسیرین(گلیسرول) را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها گلیسیرین(گلیسرول)

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید گلیسیرین(گلیسرول) گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت گلیسیرین(گلیسرول) تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی گلیسیرین(گلیسرول) تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به گلیسیرین(گلیسرول) و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل گلیسیرین(گلیسرول) و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت گلیسیرین(گلیسرول) در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه گلیسیرین(گلیسرول) را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت گلیسیرین(گلیسرول) میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت گلیسیرین(گلیسرول) را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت گلیسیرین(گلیسرول) بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز گلیسیرین(گلیسرول) را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع گلیسیرین(گلیسرول) مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا گلیسیرین(گلیسرول)
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل گلیسیرین(گلیسرول)
6- تعیین شرایط حمل و نقل گلیسیرین(گلیسرول)
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا گلیسیرین(گلیسرول) تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید گلیسیرین(گلیسرول) ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه گلیسیرین(گلیسرول) تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند گلیسیرین(گلیسرول) را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد گلیسیرین(گلیسرول) را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه گلیسیرین(گلیسرول) را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده گلیسیرین(گلیسرول) دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه گلیسیرین(گلیسرول) در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم گلیسیرین(گلیسرول) میتواند یکی از بهترین انواع گلیسیرین(گلیسرول) را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) گلیسیرین(گلیسرول)

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  گلیسیرین(گلیسرول) را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز گلیسیرین(گلیسرول) مورد نظر درج شده باشد .

فروش گلیسیرین(گلیسرول) ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش گلیسیرین(گلیسرول) ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله گلیسیرین(گلیسرول) به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین گلیسیرین(گلیسرول) صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری گلیسیرین(گلیسرول) باید بتوانند گلیسیرین(گلیسرول) صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات گلیسیرین(گلیسرول) اقدام کنند . شایان ذکر است که گلیسیرین(گلیسرول) بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال گلیسیرین(گلیسرول) از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، گلیسیرین(گلیسرول) نوع صادراتی باشد .

فروش گلیسیرین(گلیسرول) مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن گلیسیرین(گلیسرول) مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای گلیسیرین(گلیسرول) میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش گلیسیرین(گلیسرول) با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین گلیسیرین(گلیسرول) با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.