اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت کشمش بی دانه

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی کشمش بی دانه

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم کشمش بی دانه گسترده ترین شبکه تجارت کشمش بی دانه را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی کشمش بی دانه از قبیل تامین عمده کشمش بی دانه ، خرید عمده کشمش بی دانه ، فروش عمده کشمش بی دانه ، صادرات و واردات مستقیم کشمش بی دانه ، انبارداری کشمش بی دانه ، نگهداری و بسته بندی کشمش بی دانه و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با کشمش بی دانه را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش کشمش بی دانه با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت کشمش بی دانه میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین کشمش بی دانه:

تامین مستقیم کشمش بی دانه

تقاضای تامین مستقیم کشمش بی دانه در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم کشمش بی دانه جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت محصولات کشاورزی میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی کشمش بی دانه شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم کشمش بی دانه اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم کشمش بی دانه به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده محصولات کشاورزی هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان کشمش بی دانه از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان کشمش بی دانه از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان کشمش بی دانه از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان کشمش بی دانه از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان کشمش بی دانه از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان کشمش بی دانه از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده کشمش بی دانه

خرید و فروش عمده کشمش بی دانه یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده کشمش بی دانه بصورت مستقیم و عمده کشمش بی دانه مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده کشمش بی دانه میشوند . در روش دوم معاملات عمده کشمش بی دانه ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی کشمش بی دانه مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت کشمش بی دانه و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت کشمش بی دانه اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده کشمش بی دانه واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده کشمش بی دانه از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید کشمش بی دانه را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش کشمش بی دانه بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی کشمش بی دانه برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو کشمش بی دانه
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات کشمش بی دانه

صادرات و واردات کشمش بی دانه در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات کشمش بی دانه در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات کشمش بی دانه در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان کشمش بی دانه را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانکشمش بی دانه را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها کشمش بی دانه

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید کشمش بی دانه گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت کشمش بی دانه تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی کشمش بی دانه تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به کشمش بی دانه و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل کشمش بی دانه و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت کشمش بی دانه در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه کشمش بی دانه را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت کشمش بی دانه میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت کشمش بی دانه را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت کشمش بی دانه بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز کشمش بی دانه را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع کشمش بی دانه مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا کشمش بی دانه
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل کشمش بی دانه
6- تعیین شرایط حمل و نقل کشمش بی دانه
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا کشمش بی دانه تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید کشمش بی دانه ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه کشمش بی دانه تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند کشمش بی دانه را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد کشمش بی دانه را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه کشمش بی دانه را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده کشمش بی دانه دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه کشمش بی دانه در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم کشمش بی دانه میتواند یکی از بهترین انواع کشمش بی دانه را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

- پرسش و پاسخ متداول
سوالات متداول در زمینه کشمش بی دانه به همراه پاسخ در این قسمت مطرح شده است و در دسترس مراجعه کنندگان وب سایت وریا و بازرگانان محترم قرار گرفته است .
کشمش بی دانه
کشمش بی دانه
کشمش بی دانه
کشمش بی دانه

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) کشمش بی دانه

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  کشمش بی دانه را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز کشمش بی دانه مورد نظر درج شده باشد .

فروش کشمش بی دانه ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش کشمش بی دانه ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله کشمش بی دانه به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین کشمش بی دانه صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری کشمش بی دانه باید بتوانند کشمش بی دانه صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات کشمش بی دانه اقدام کنند . شایان ذکر است که کشمش بی دانه بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال کشمش بی دانه از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، کشمش بی دانه نوع صادراتی باشد .

فروش کشمش بی دانه مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن کشمش بی دانه مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای کشمش بی دانه میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش کشمش بی دانه با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین کشمش بی دانه با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

فهرست مطالب :

فرم تقاضاس همکاری:

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.