اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت کاغذ دیواری

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی کاغذ دیواری

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم کاغذ دیواری گسترده ترین شبکه تجارت کاغذ دیواری را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی کاغذ دیواری از قبیل تامین عمده کاغذ دیواری ، خرید عمده کاغذ دیواری ، فروش عمده کاغذ دیواری ، صادرات و واردات مستقیم کاغذ دیواری ، انبارداری کاغذ دیواری ، نگهداری و بسته بندی کاغذ دیواری و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با کاغذ دیواری را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش کاغذ دیواری با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت کاغذ دیواری میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین کاغذ دیواری:

تامین مستقیم کاغذ دیواری

تقاضای تامین مستقیم کاغذ دیواری در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم کاغذ دیواری جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت مصالح ساختمانی میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی کاغذ دیواری شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم کاغذ دیواری اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم کاغذ دیواری به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده مصالح ساختمانی هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان کاغذ دیواری از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان کاغذ دیواری از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان کاغذ دیواری از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان کاغذ دیواری از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان کاغذ دیواری از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان کاغذ دیواری از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده کاغذ دیواری

خرید و فروش عمده کاغذ دیواری یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده کاغذ دیواری بصورت مستقیم و عمده کاغذ دیواری مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده کاغذ دیواری میشوند . در روش دوم معاملات عمده کاغذ دیواری ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی کاغذ دیواری مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت کاغذ دیواری و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت کاغذ دیواری اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده کاغذ دیواری واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده کاغذ دیواری از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید کاغذ دیواری را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش کاغذ دیواری بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی کاغذ دیواری برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو کاغذ دیواری
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات کاغذ دیواری

صادرات و واردات کاغذ دیواری در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات کاغذ دیواری در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات کاغذ دیواری در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان کاغذ دیواری را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانکاغذ دیواری را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها کاغذ دیواری

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید کاغذ دیواری گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت کاغذ دیواری تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی کاغذ دیواری تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به کاغذ دیواری و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل کاغذ دیواری و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت کاغذ دیواری در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه کاغذ دیواری را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت کاغذ دیواری میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت کاغذ دیواری را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت کاغذ دیواری بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز کاغذ دیواری را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع کاغذ دیواری مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا کاغذ دیواری
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل کاغذ دیواری
6- تعیین شرایط حمل و نقل کاغذ دیواری
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا کاغذ دیواری تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید کاغذ دیواری ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه کاغذ دیواری تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند کاغذ دیواری را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد کاغذ دیواری را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه کاغذ دیواری را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده کاغذ دیواری دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه کاغذ دیواری در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم کاغذ دیواری میتواند یکی از بهترین انواع کاغذ دیواری را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

- پرسش و پاسخ متداول
سوالات متداول در زمینه کاغذ دیواری به همراه پاسخ در این قسمت مطرح شده است و در دسترس مراجعه کنندگان وب سایت وریا و بازرگانان محترم قرار گرفته است .
کاغذ دیواری
کاغذ دیواری
کاغذ دیواری
کاغذ دیواری

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) کاغذ دیواری

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  کاغذ دیواری را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز کاغذ دیواری مورد نظر درج شده باشد .

فروش کاغذ دیواری ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش کاغذ دیواری ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله کاغذ دیواری به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین کاغذ دیواری صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری کاغذ دیواری باید بتوانند کاغذ دیواری صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات کاغذ دیواری اقدام کنند . شایان ذکر است که کاغذ دیواری بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال کاغذ دیواری از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، کاغذ دیواری نوع صادراتی باشد .

فروش کاغذ دیواری مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن کاغذ دیواری مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای کاغذ دیواری میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش کاغذ دیواری با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین کاغذ دیواری با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

فهرست مطالب :

فرم تقاضاس همکاری:

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.