🔔 اطلاعیه : فراخوان تامین اقلام صادراتی در حوزه صنعت نساجی ، صنایع دستی ، صنایع معدنی و بهداشتی ...
[wikiwordpress] :

بازرگانی و تامین چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia)

  امتیاز 2405 (5/5)  
0 / 5

Your page rank:

مرکز توسعه تجارتــــــــ جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) با تشکیل گسترده ترین شبکه تجاری خود در 130 کشور کلیه خدمات بازرگانی کلان و خرد از قبیل تامین عمده چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) ، خرید و فروش ، صادرات و واردات مستقیم ، انبارداری ، نگهداری و بسته بندی و .... را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد .

پاسخگویـــــــــــی 24H
واحد پشتیبانی و پاسخگویی برخط
شبکـــــــــــــــــه جهانی
بیش از 34 شعبه در سراسر جهان
رتبـــــــــــــه MQFL
واحد نمونه در صادرات و واردات
130.000 سفـــــــــــارش
130 هزار سفارش تامین کالا

بــــــــــــازرگانی چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia)

VERIA COMMERCE

تامین کننده مستقیم چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) وریـــــــــــــــــــــا

جدول محتـــــــــــــوا :

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia):

تامین مستقیم چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia)

تقاضای تامین مستقیم چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت چوب میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده مستقیم چوب هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia)

خرید و فروش عمده چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) بصورت مستقیم و عمده چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) میشوند . در روش دوم معاملات عمده چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia)
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia)

صادرات و واردات چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانچوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia)

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia)
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia)
6- تعیین شرایط حمل و نقل چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia)
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) میتواند یکی از بهترین انواع چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

- پرسش و پاسخ متداول
سوالات متداول در زمینه چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) به همراه پاسخ در این قسمت مطرح شده است و در دسترس مراجعه کنندگان وب سایت وریا و بازرگانان محترم قرار گرفته است .
چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia)
چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia)
چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia)
چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia)

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia)

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) مورد نظر درج شده باشد .

فروش چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) باید بتوانند چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) اقدام کنند . شایان ذکر است که چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) نوع صادراتی باشد .

فروش چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

بــــــــــــازرگانی چوب در سایر کشورها

VERIA COMMERCE

تجارت جهانی چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) وریـــــــــــــــــــــا

سوالات متداول تجارت چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia)

VERIA COMMERCE

صادرات و واردات چوب کاج پروتسیا (Pinus brutia) وریـــــــــــــــــــــا

خدمات بازرگانی وریا شامل چه مواردی است؟

خدمات بازرگانی وریا شامل تامین مستقیم کالا ، صادرات و واردات کالا ، انبارداری ، حمل و نقل بین المللی و … است.

چطور میتوانم در زمینه تامین کالا با بازرگانی وریا همکاری کنم؟

در صورتیکه شما تولید کننده مستقیم یک کالا و محصول هستید میتوانید جهت فروش مستقیم کالا و محصول خود با ما تماس بگیرید.

نحوه همکاری بازرگانی با اشخاص واسط چگونه است؟

درصورتیکه که شما بعنوان یک واسط یا دلال قصد همکاری با این بازرگانی را دارید ، میتوانید درخواست خود را با کارشناسان ما مطرح نمایید و وارد قرارداد مستقیم با ما شوید.

ساعات کاری بازرگانی وریا چگونه است؟

ساعات کاری موسسه همه روزه از ساعت 7 صبح لغایت 20:00 میباشد.

شعب و نمایندگی های فعال بازرگانی وریا در کجا قرار دارند؟

بازرگانی وریا در حال حاضر در 36 کشور دفاتر فعال دارد.

چگونه میتوان سفارشات تجاری را ثبت نمود؟

شما میبایست در ابتدا درخواست استعلام قیمت خود را از طریق وب سایت ثبت نموده و پس از دریافت استعلام سفارش خود را ثبت نهایی نمایید.

برای ثبت سفارش کالاهای بازرگانی چطور اقدام کنید؟

برای ثبت سفارش کالاهای بازرگانی میتوانید از طریق صفحه ثبت سفارش ، فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

مدت زمان اعتبار استعلامات قیمتی چه مدت است؟

مدت زمان اعتبار استعلامات قیمتی از زمان صدور 24 ساعت میباشد.

بازرگانی وریا چه کالاهایی را میتواند تامین نماید؟

در حال حاضر بیش از 2000 کالای اساسی و بازرگانی از قبیل محصولات پتروشیمی ، مشتقات نفتی ، محصولات کشاورزی ، مواد اولیه ، تجهیزات صنعتی ، صنایع دستی و … در این بازرگانی تامین میشود.

چطور کالای مورد نیازم را توسط بازرگانی وریا تامین کنم؟

در ابتدا میبایست فرم استعلام قیمت را از این بخش تکمیل نموده و درخواست خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید. سپس درصورتیکه کالای مور نیاز شما توسط این مرکز قابل تامین باشد در مرحله بعد میتوانید نسبت به ثبت سفارش و تنظیم قرارداد اقدام نمایید.

سابقه فعالیت وریا چه مدت است؟

بازرگانی وریا از سال 1993 بصورت غیر رسمی و از سال 2002 بصورت رسمی فعالیت خود را در حوزه بازرگانی آغاز نمود.

چطور میتوان با بازرگانی وریا همکاری نمود؟

بمنظور همکاری با بازرگانی وریا در تمامی حوزه ها و ارسال درخواست همکاری میتوانید از این بخش تقاضای خود را برای واحد مربوطه ارسال نمایید. تمامی درخواست ها توسط واحد توسعه و حقوقی بررسی و ظرف مدت 48 ساعت به آنها پاسخ داده خواهد شد.