اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت چوب کاج سیاه (Pinus nigra)

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی چوب کاج سیاه (Pinus nigra)

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم چوب کاج سیاه (Pinus nigra) گسترده ترین شبکه تجارت چوب کاج سیاه (Pinus nigra) را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی چوب کاج سیاه (Pinus nigra) از قبیل تامین عمده چوب کاج سیاه (Pinus nigra) ، خرید عمده چوب کاج سیاه (Pinus nigra) ، فروش عمده چوب کاج سیاه (Pinus nigra) ، صادرات و واردات مستقیم چوب کاج سیاه (Pinus nigra) ، انبارداری چوب کاج سیاه (Pinus nigra) ، نگهداری و بسته بندی چوب کاج سیاه (Pinus nigra) و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با چوب کاج سیاه (Pinus nigra) را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش چوب کاج سیاه (Pinus nigra) با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت چوب کاج سیاه (Pinus nigra) میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین چوب کاج سیاه (Pinus nigra):

تامین مستقیم چوب کاج سیاه (Pinus nigra)

تقاضای تامین مستقیم چوب کاج سیاه (Pinus nigra) در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم چوب کاج سیاه (Pinus nigra) جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت چوب میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی چوب کاج سیاه (Pinus nigra) شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم چوب کاج سیاه (Pinus nigra) اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم چوب کاج سیاه (Pinus nigra) به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده مستقیم چوب هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان چوب کاج سیاه (Pinus nigra) از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان چوب کاج سیاه (Pinus nigra) از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان چوب کاج سیاه (Pinus nigra) از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان چوب کاج سیاه (Pinus nigra) از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان چوب کاج سیاه (Pinus nigra) از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان چوب کاج سیاه (Pinus nigra) از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده چوب کاج سیاه (Pinus nigra)

خرید و فروش عمده چوب کاج سیاه (Pinus nigra) یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده چوب کاج سیاه (Pinus nigra) بصورت مستقیم و عمده چوب کاج سیاه (Pinus nigra) مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده چوب کاج سیاه (Pinus nigra) میشوند . در روش دوم معاملات عمده چوب کاج سیاه (Pinus nigra) ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی چوب کاج سیاه (Pinus nigra) مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت چوب کاج سیاه (Pinus nigra) و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت چوب کاج سیاه (Pinus nigra) اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده چوب کاج سیاه (Pinus nigra) واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده چوب کاج سیاه (Pinus nigra) از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید چوب کاج سیاه (Pinus nigra) را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش چوب کاج سیاه (Pinus nigra) بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی چوب کاج سیاه (Pinus nigra) برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو چوب کاج سیاه (Pinus nigra)
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات چوب کاج سیاه (Pinus nigra)

صادرات و واردات چوب کاج سیاه (Pinus nigra) در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات چوب کاج سیاه (Pinus nigra) در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات چوب کاج سیاه (Pinus nigra) در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان چوب کاج سیاه (Pinus nigra) را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانچوب کاج سیاه (Pinus nigra) را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها چوب کاج سیاه (Pinus nigra)

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید چوب کاج سیاه (Pinus nigra) گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت چوب کاج سیاه (Pinus nigra) تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی چوب کاج سیاه (Pinus nigra) تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به چوب کاج سیاه (Pinus nigra) و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل چوب کاج سیاه (Pinus nigra) و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت چوب کاج سیاه (Pinus nigra) در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه چوب کاج سیاه (Pinus nigra) را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت چوب کاج سیاه (Pinus nigra) میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت چوب کاج سیاه (Pinus nigra) را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت چوب کاج سیاه (Pinus nigra) بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز چوب کاج سیاه (Pinus nigra) را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع چوب کاج سیاه (Pinus nigra) مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا چوب کاج سیاه (Pinus nigra)
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل چوب کاج سیاه (Pinus nigra)
6- تعیین شرایط حمل و نقل چوب کاج سیاه (Pinus nigra)
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا چوب کاج سیاه (Pinus nigra) تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید چوب کاج سیاه (Pinus nigra) ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه چوب کاج سیاه (Pinus nigra) تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند چوب کاج سیاه (Pinus nigra) را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد چوب کاج سیاه (Pinus nigra) را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه چوب کاج سیاه (Pinus nigra) را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده چوب کاج سیاه (Pinus nigra) دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه چوب کاج سیاه (Pinus nigra) در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم چوب کاج سیاه (Pinus nigra) میتواند یکی از بهترین انواع چوب کاج سیاه (Pinus nigra) را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

- پرسش و پاسخ متداول
سوالات متداول در زمینه چوب کاج سیاه (Pinus nigra) به همراه پاسخ در این قسمت مطرح شده است و در دسترس مراجعه کنندگان وب سایت وریا و بازرگانان محترم قرار گرفته است .
چوب کاج سیاه (Pinus nigra)
چوب کاج سیاه (Pinus nigra)
چوب کاج سیاه (Pinus nigra)
چوب کاج سیاه (Pinus nigra)

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) چوب کاج سیاه (Pinus nigra)

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  چوب کاج سیاه (Pinus nigra) را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز چوب کاج سیاه (Pinus nigra) مورد نظر درج شده باشد .

فروش چوب کاج سیاه (Pinus nigra) ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش چوب کاج سیاه (Pinus nigra) ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله چوب کاج سیاه (Pinus nigra) به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین چوب کاج سیاه (Pinus nigra) صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری چوب کاج سیاه (Pinus nigra) باید بتوانند چوب کاج سیاه (Pinus nigra) صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات چوب کاج سیاه (Pinus nigra) اقدام کنند . شایان ذکر است که چوب کاج سیاه (Pinus nigra) بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال چوب کاج سیاه (Pinus nigra) از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، چوب کاج سیاه (Pinus nigra) نوع صادراتی باشد .

فروش چوب کاج سیاه (Pinus nigra) مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن چوب کاج سیاه (Pinus nigra) مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای چوب کاج سیاه (Pinus nigra) میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش چوب کاج سیاه (Pinus nigra) با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین چوب کاج سیاه (Pinus nigra) با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

فهرست مطالب :

فرم تقاضاس همکاری:

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.