اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides)

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides)

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) گسترده ترین شبکه تجارت چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) از قبیل تامین عمده چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) ، خرید عمده چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) ، فروش عمده چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) ، صادرات و واردات مستقیم چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) ، انبارداری چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) ، نگهداری و بسته بندی چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides):

تامین مستقیم چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides)

تقاضای تامین مستقیم چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت چوب میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده مستقیم چوب هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides)

خرید و فروش عمده چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) بصورت مستقیم و عمده چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) میشوند . در روش دوم معاملات عمده چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides)
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides)

صادرات و واردات چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانچوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides)

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides)
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides)
6- تعیین شرایط حمل و نقل چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides)
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) میتواند یکی از بهترین انواع چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

- پرسش و پاسخ متداول
سوالات متداول در زمینه چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) به همراه پاسخ در این قسمت مطرح شده است و در دسترس مراجعه کنندگان وب سایت وریا و بازرگانان محترم قرار گرفته است .
چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides)
چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides)
چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides)
چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides)

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides)

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) مورد نظر درج شده باشد .

فروش چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) باید بتوانند چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) اقدام کنند . شایان ذکر است که چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) نوع صادراتی باشد .

فروش چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین چوب افرا (کرکف) (Acer platanoides) با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

فهرست مطالب :

فرم تقاضاس همکاری:

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.