اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis)

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis)

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) گسترده ترین شبکه تجارت چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) از قبیل تامین عمده چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) ، خرید عمده چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) ، فروش عمده چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) ، صادرات و واردات مستقیم چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) ، انبارداری چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) ، نگهداری و بسته بندی چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis):

تامین مستقیم چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis)

تقاضای تامین مستقیم چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت چوب میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده مستقیم چوب هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis)

خرید و فروش عمده چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) بصورت مستقیم و عمده چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) میشوند . در روش دوم معاملات عمده چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis)
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis)

صادرات و واردات چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانچوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis)

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis)
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis)
6- تعیین شرایط حمل و نقل چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis)
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) میتواند یکی از بهترین انواع چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

- پرسش و پاسخ متداول
سوالات متداول در زمینه چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) به همراه پاسخ در این قسمت مطرح شده است و در دسترس مراجعه کنندگان وب سایت وریا و بازرگانان محترم قرار گرفته است .
چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis)
چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis)
چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis)
چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis)

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis)

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) مورد نظر درج شده باشد .

فروش چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) باید بتوانند چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) اقدام کنند . شایان ذکر است که چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) نوع صادراتی باشد .

فروش چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین چوب آکاژو آفریقایی (Khaya ivorensis) با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

فهرست مطالب :

فرم تقاضاس همکاری:

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.