اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت پنل های گچی پیش ساخته

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی پنل های گچی پیش ساخته

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم پنل های گچی پیش ساخته گسترده ترین شبکه تجارت پنل های گچی پیش ساخته را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی پنل های گچی پیش ساخته از قبیل تامین عمده پنل های گچی پیش ساخته ، خرید عمده پنل های گچی پیش ساخته ، فروش عمده پنل های گچی پیش ساخته ، صادرات و واردات مستقیم پنل های گچی پیش ساخته ، انبارداری پنل های گچی پیش ساخته ، نگهداری و بسته بندی پنل های گچی پیش ساخته و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با پنل های گچی پیش ساخته را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش پنل های گچی پیش ساخته با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت پنل های گچی پیش ساخته میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین پنل های گچی پیش ساخته:

تامین مستقیم پنل های گچی پیش ساخته

تقاضای تامین مستقیم پنل های گچی پیش ساخته در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم پنل های گچی پیش ساخته جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت مصالح ساختمانی میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی پنل های گچی پیش ساخته شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم پنل های گچی پیش ساخته اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم پنل های گچی پیش ساخته به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده مصالح ساختمانی هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پنل های گچی پیش ساخته از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پنل های گچی پیش ساخته از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پنل های گچی پیش ساخته از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پنل های گچی پیش ساخته از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پنل های گچی پیش ساخته از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پنل های گچی پیش ساخته از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده پنل های گچی پیش ساخته

خرید و فروش عمده پنل های گچی پیش ساخته یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده پنل های گچی پیش ساخته بصورت مستقیم و عمده پنل های گچی پیش ساخته مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده پنل های گچی پیش ساخته میشوند . در روش دوم معاملات عمده پنل های گچی پیش ساخته ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی پنل های گچی پیش ساخته مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت پنل های گچی پیش ساخته و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت پنل های گچی پیش ساخته اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده پنل های گچی پیش ساخته واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده پنل های گچی پیش ساخته از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید پنل های گچی پیش ساخته را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش پنل های گچی پیش ساخته بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی پنل های گچی پیش ساخته برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو پنل های گچی پیش ساخته
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات پنل های گچی پیش ساخته

صادرات و واردات پنل های گچی پیش ساخته در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات پنل های گچی پیش ساخته در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات پنل های گچی پیش ساخته در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان پنل های گچی پیش ساخته را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانپنل های گچی پیش ساخته را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها پنل های گچی پیش ساخته

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید پنل های گچی پیش ساخته گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت پنل های گچی پیش ساخته تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی پنل های گچی پیش ساخته تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به پنل های گچی پیش ساخته و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل پنل های گچی پیش ساخته و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت پنل های گچی پیش ساخته در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه پنل های گچی پیش ساخته را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت پنل های گچی پیش ساخته میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت پنل های گچی پیش ساخته را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت پنل های گچی پیش ساخته بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز پنل های گچی پیش ساخته را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع پنل های گچی پیش ساخته مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا پنل های گچی پیش ساخته
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل پنل های گچی پیش ساخته
6- تعیین شرایط حمل و نقل پنل های گچی پیش ساخته
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا پنل های گچی پیش ساخته تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید پنل های گچی پیش ساخته ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه پنل های گچی پیش ساخته تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند پنل های گچی پیش ساخته را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد پنل های گچی پیش ساخته را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه پنل های گچی پیش ساخته را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده پنل های گچی پیش ساخته دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه پنل های گچی پیش ساخته در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم پنل های گچی پیش ساخته میتواند یکی از بهترین انواع پنل های گچی پیش ساخته را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

- پرسش و پاسخ متداول
سوالات متداول در زمینه پنل های گچی پیش ساخته به همراه پاسخ در این قسمت مطرح شده است و در دسترس مراجعه کنندگان وب سایت وریا و بازرگانان محترم قرار گرفته است .
پنل های گچی پیش ساخته
پنل های گچی پیش ساخته
پنل های گچی پیش ساخته
پنل های گچی پیش ساخته

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) پنل های گچی پیش ساخته

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  پنل های گچی پیش ساخته را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز پنل های گچی پیش ساخته مورد نظر درج شده باشد .

فروش پنل های گچی پیش ساخته ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش پنل های گچی پیش ساخته ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله پنل های گچی پیش ساخته به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین پنل های گچی پیش ساخته صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری پنل های گچی پیش ساخته باید بتوانند پنل های گچی پیش ساخته صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات پنل های گچی پیش ساخته اقدام کنند . شایان ذکر است که پنل های گچی پیش ساخته بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال پنل های گچی پیش ساخته از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، پنل های گچی پیش ساخته نوع صادراتی باشد .

فروش پنل های گچی پیش ساخته مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن پنل های گچی پیش ساخته مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای پنل های گچی پیش ساخته میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش پنل های گچی پیش ساخته با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین پنل های گچی پیش ساخته با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

فهرست مطالب :

فرم تقاضاس همکاری:

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.