اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت پلی وینیل پیرولیدون(PVP)

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی پلی وینیل پیرولیدون(PVP)

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم پلی وینیل پیرولیدون(PVP) گسترده ترین شبکه تجارت پلی وینیل پیرولیدون(PVP) را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی پلی وینیل پیرولیدون(PVP) از قبیل تامین عمده پلی وینیل پیرولیدون(PVP) ، خرید عمده پلی وینیل پیرولیدون(PVP) ، فروش عمده پلی وینیل پیرولیدون(PVP) ، صادرات و واردات مستقیم پلی وینیل پیرولیدون(PVP) ، انبارداری پلی وینیل پیرولیدون(PVP) ، نگهداری و بسته بندی پلی وینیل پیرولیدون(PVP) و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با پلی وینیل پیرولیدون(PVP) را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش پلی وینیل پیرولیدون(PVP) با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت پلی وینیل پیرولیدون(PVP) میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

فهرست مطالب

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

تامین مستقیم پلی وینیل پیرولیدون(PVP)

تقاضای تامین مستقیم پلی وینیل پیرولیدون(PVP) در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم پلی وینیل پیرولیدون(PVP) جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی پلی وینیل پیرولیدون(PVP) شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم پلی وینیل پیرولیدون(PVP) اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم پلی وینیل پیرولیدون(PVP) به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پلی وینیل پیرولیدون(PVP) از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پلی وینیل پیرولیدون(PVP) از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پلی وینیل پیرولیدون(PVP) از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پلی وینیل پیرولیدون(PVP) از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پلی وینیل پیرولیدون(PVP) از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پلی وینیل پیرولیدون(PVP) از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده پلی وینیل پیرولیدون(PVP)

خرید و فروش عمده پلی وینیل پیرولیدون(PVP) یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده پلی وینیل پیرولیدون(PVP) بصورت مستقیم و عمده پلی وینیل پیرولیدون(PVP) مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده پلی وینیل پیرولیدون(PVP) میشوند . در روش دوم معاملات عمده پلی وینیل پیرولیدون(PVP) ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی پلی وینیل پیرولیدون(PVP) مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت پلی وینیل پیرولیدون(PVP) و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت پلی وینیل پیرولیدون(PVP) اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده پلی وینیل پیرولیدون(PVP) واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده پلی وینیل پیرولیدون(PVP) از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید پلی وینیل پیرولیدون(PVP) را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش پلی وینیل پیرولیدون(PVP) بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی پلی وینیل پیرولیدون(PVP) برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو پلی وینیل پیرولیدون(PVP)
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات پلی وینیل پیرولیدون(PVP)

صادرات و واردات پلی وینیل پیرولیدون(PVP) در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات پلی وینیل پیرولیدون(PVP) در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات پلی وینیل پیرولیدون(PVP) در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان پلی وینیل پیرولیدون(PVP) را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانپلی وینیل پیرولیدون(PVP) را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها پلی وینیل پیرولیدون(PVP)

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید پلی وینیل پیرولیدون(PVP) گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت پلی وینیل پیرولیدون(PVP) تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی پلی وینیل پیرولیدون(PVP) تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به پلی وینیل پیرولیدون(PVP) و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل پلی وینیل پیرولیدون(PVP) و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت پلی وینیل پیرولیدون(PVP) در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه پلی وینیل پیرولیدون(PVP) را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت پلی وینیل پیرولیدون(PVP) میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت پلی وینیل پیرولیدون(PVP) را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت پلی وینیل پیرولیدون(PVP) بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز پلی وینیل پیرولیدون(PVP) را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع پلی وینیل پیرولیدون(PVP) مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا پلی وینیل پیرولیدون(PVP)
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل پلی وینیل پیرولیدون(PVP)
6- تعیین شرایط حمل و نقل پلی وینیل پیرولیدون(PVP)
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا پلی وینیل پیرولیدون(PVP) تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید پلی وینیل پیرولیدون(PVP) ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه پلی وینیل پیرولیدون(PVP) تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند پلی وینیل پیرولیدون(PVP) را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد پلی وینیل پیرولیدون(PVP) را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه پلی وینیل پیرولیدون(PVP) را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده پلی وینیل پیرولیدون(PVP) دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه پلی وینیل پیرولیدون(PVP) در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم پلی وینیل پیرولیدون(PVP) میتواند یکی از بهترین انواع پلی وینیل پیرولیدون(PVP) را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) پلی وینیل پیرولیدون(PVP)

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  پلی وینیل پیرولیدون(PVP) را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز پلی وینیل پیرولیدون(PVP) مورد نظر درج شده باشد .

فروش پلی وینیل پیرولیدون(PVP) ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش پلی وینیل پیرولیدون(PVP) ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله پلی وینیل پیرولیدون(PVP) به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین پلی وینیل پیرولیدون(PVP) صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری پلی وینیل پیرولیدون(PVP) باید بتوانند پلی وینیل پیرولیدون(PVP) صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات پلی وینیل پیرولیدون(PVP) اقدام کنند . شایان ذکر است که پلی وینیل پیرولیدون(PVP) بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال پلی وینیل پیرولیدون(PVP) از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، پلی وینیل پیرولیدون(PVP) نوع صادراتی باشد .

فروش پلی وینیل پیرولیدون(PVP) مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن پلی وینیل پیرولیدون(PVP) مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای پلی وینیل پیرولیدون(PVP) میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش پلی وینیل پیرولیدون(PVP) با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین پلی وینیل پیرولیدون(PVP) با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.