🔔 اطلاعیه : فراخوان تامین اقلام صادراتی در حوزه صنعت نساجی ، صنایع دستی ، صنایع معدنی و بهداشتی ...
[wikiwordpress] :

بازرگانی و تامین پلی وینیلی الکل(PVA)

  امتیاز 2405 (5/5)  
0 / 5

Your page rank:

مرکز توسعه تجارتــــــــ جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم پلی وینیلی الکل(PVA) با تشکیل گسترده ترین شبکه تجاری خود در 130 کشور کلیه خدمات بازرگانی کلان و خرد از قبیل تامین عمده پلی وینیلی الکل(PVA) ، خرید و فروش ، صادرات و واردات مستقیم ، انبارداری ، نگهداری و بسته بندی و .... را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد .

پاسخگویـــــــــــی 24H
واحد پشتیبانی و پاسخگویی برخط
شبکـــــــــــــــــه جهانی
بیش از 34 شعبه در سراسر جهان
رتبـــــــــــــه MQFL
واحد نمونه در صادرات و واردات
130.000 سفـــــــــــارش
130 هزار سفارش تامین کالا

بــــــــــــازرگانی پلی وینیلی الکل(PVA)

VERIA COMMERCE

تامین کننده مستقیم پلی وینیلی الکل(PVA) وریـــــــــــــــــــــا

جدول محتـــــــــــــوا :

بازرگانی وریا

تامین مستقیم پلی وینیلی الکل(PVA)

تقاضای تامین مستقیم پلی وینیلی الکل(PVA) در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم پلی وینیلی الکل(PVA) جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی پلی وینیلی الکل(PVA) شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم پلی وینیلی الکل(PVA) اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم پلی وینیلی الکل(PVA) به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پلی وینیلی الکل(PVA) از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پلی وینیلی الکل(PVA) از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پلی وینیلی الکل(PVA) از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پلی وینیلی الکل(PVA) از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پلی وینیلی الکل(PVA) از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پلی وینیلی الکل(PVA) از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

خرید و فروش عمده پلی وینیلی الکل(PVA)

خرید و فروش عمده پلی وینیلی الکل(PVA) یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده پلی وینیلی الکل(PVA) بصورت مستقیم و عمده پلی وینیلی الکل(PVA) مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده پلی وینیلی الکل(PVA) میشوند . در روش دوم معاملات عمده پلی وینیلی الکل(PVA) ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی پلی وینیلی الکل(PVA) مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت پلی وینیلی الکل(PVA) و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت پلی وینیلی الکل(PVA) اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی یا Consumer میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده پلی وینیلی الکل(PVA) واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده پلی وینیلی الکل(PVA) از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید پلی وینیلی الکل(PVA) را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش پلی وینیلی الکل(PVA) بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی پلی وینیلی الکل(PVA) برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو پلی وینیلی الکل(PVA)
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات پلی وینیلی الکل(PVA)

امور مربوط به صادرات و واردات پلی وینیلی الکل(PVA) در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات پلی وینیلی الکل(PVA) در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات پلی وینیلی الکل(PVA) در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان پلی وینیلی الکل(PVA) را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگان پلی وینیلی الکل(PVA) را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها پلی وینیلی الکل(PVA)

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید پلی وینیلی الکل(PVA) گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت پلی وینیلی الکل(PVA) تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی پلی وینیلی الکل(PVA) تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به پلی وینیلی الکل(PVA) و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل پلی وینیلی الکل(PVA) و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت پلی وینیلی الکل(PVA) در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه پلی وینیلی الکل(PVA) را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت پلی وینیلی الکل(PVA) میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت پلی وینیلی الکل(PVA) را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت پلی وینیلی الکل(PVA) بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز پلی وینیلی الکل(PVA) را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع پلی وینیلی الکل(PVA) مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا پلی وینیلی الکل(PVA)
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل پلی وینیلی الکل(PVA)
6- تعیین شرایط حمل و نقل پلی وینیلی الکل(PVA)
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا پلی وینیلی الکل(PVA) تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید پلی وینیلی الکل(PVA) ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه پلی وینیلی الکل(PVA) تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند پلی وینیلی الکل(PVA) را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد پلی وینیلی الکل(PVA) را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه پلی وینیلی الکل(PVA) را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده پلی وینیلی الکل(PVA) دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه پلی وینیلی الکل(PVA) در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر و هلدینگ وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم پلی وینیلی الکل(PVA) میتواند یکی از بهترین انواع پلی وینیلی الکل(PVA) را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

جدیدترین اخبار اطلاعیه ها درباره پلی وینیلی الکل(PVA)

شما میتوانید جدیدترین اخبار و اطلاعیه های سازمان را در خصوص پلی وینیلی الکل(PVA) از طریق بخش پایگاه اطلاعاتی یا وبلاگ بازرگانی وریا دریافت نمایید . لازم به ذکر است تمامی اخبار و مقالات در این بخش بروز بوده و هر روزه طی 6 نوبت اطلاعات جدید در این وبلاک منتشر میشوند.

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) پلی وینیلی الکل(PVA)

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  پلی وینیلی الکل(PVA) را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز پلی وینیلی الکل(PVA) مورد نظر درج شده باشد .

فروش پلی وینیلی الکل(PVA) ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش پلی وینیلی الکل(PVA) ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله پلی وینیلی الکل(PVA) به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین پلی وینیلی الکل(PVA) صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری پلی وینیلی الکل(PVA) باید بتوانند پلی وینیلی الکل(PVA) صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات پلی وینیلی الکل(PVA) اقدام کنند . شایان ذکر است که پلی وینیلی الکل(PVA) بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال پلی وینیلی الکل(PVA) از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، پلی وینیلی الکل(PVA) نوع صادراتی باشد .

فروش پلی وینیلی الکل(PVA) مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن پلی وینیلی الکل(PVA) مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای پلی وینیلی الکل(PVA) میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش پلی وینیلی الکل(PVA) با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین پلی وینیلی الکل(PVA) با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

بــــــــــــازرگانی پلی وینیلی الکل(PVA) در سایر کشورها

VERIA COMMERCE

تامین ویژه پلی وینیلی الکل(PVA) وریـــــــــــــــــــــا

سوالات متداول درباره تامین پلی وینیلی الکل(PVA)

VERIA COMMERCE

صادرات و واردات پلی وینیلی الکل(PVA) وریـــــــــــــــــــــا

خدمات بازرگانی وریا شامل چه مواردی است؟

خدمات بازرگانی وریا شامل تامین مستقیم کالا ، صادرات و واردات کالا ، انبارداری ، حمل و نقل بین المللی و … است.

چطور میتوانم در زمینه تامین کالا با بازرگانی وریا همکاری کنم؟

در صورتیکه شما تولید کننده مستقیم یک کالا و محصول هستید میتوانید جهت فروش مستقیم کالا و محصول خود با ما تماس بگیرید.

نحوه همکاری بازرگانی با اشخاص واسط چگونه است؟

درصورتیکه که شما بعنوان یک واسط یا دلال قصد همکاری با این بازرگانی را دارید ، میتوانید درخواست خود را با کارشناسان ما مطرح نمایید و وارد قرارداد مستقیم با ما شوید.

ساعات کاری بازرگانی وریا چگونه است؟

ساعات کاری موسسه همه روزه از ساعت 7 صبح لغایت 20:00 میباشد.

شعب و نمایندگی های فعال بازرگانی وریا در کجا قرار دارند؟

بازرگانی وریا در حال حاضر در 36 کشور دفاتر فعال دارد.

چگونه میتوان سفارشات تجاری را ثبت نمود؟

شما میبایست در ابتدا درخواست استعلام قیمت خود را از طریق وب سایت ثبت نموده و پس از دریافت استعلام سفارش خود را ثبت نهایی نمایید.

برای ثبت سفارش کالاهای بازرگانی چطور اقدام کنید؟

برای ثبت سفارش کالاهای بازرگانی میتوانید از طریق صفحه ثبت سفارش ، فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

مدت زمان اعتبار استعلامات قیمتی چه مدت است؟

مدت زمان اعتبار استعلامات قیمتی از زمان صدور 24 ساعت میباشد.

بازرگانی وریا چه کالاهایی را میتواند تامین نماید؟

در حال حاضر بیش از 2000 کالای اساسی و بازرگانی از قبیل محصولات پتروشیمی ، مشتقات نفتی ، محصولات کشاورزی ، مواد اولیه ، تجهیزات صنعتی ، صنایع دستی و … در این بازرگانی تامین میشود.

چطور کالای مورد نیازم را توسط بازرگانی وریا تامین کنم؟

در ابتدا میبایست فرم استعلام قیمت را از این بخش تکمیل نموده و درخواست خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید. سپس درصورتیکه کالای مور نیاز شما توسط این مرکز قابل تامین باشد در مرحله بعد میتوانید نسبت به ثبت سفارش و تنظیم قرارداد اقدام نمایید.

سابقه فعالیت وریا چه مدت است؟

بازرگانی وریا از سال 1993 بصورت غیر رسمی و از سال 2002 بصورت رسمی فعالیت خود را در حوزه بازرگانی آغاز نمود.

چطور میتوان با بازرگانی وریا همکاری نمود؟

بمنظور همکاری با بازرگانی وریا در تمامی حوزه ها و ارسال درخواست همکاری میتوانید از این بخش تقاضای خود را برای واحد مربوطه ارسال نمایید. تمامی درخواست ها توسط واحد توسعه و حقوقی بررسی و ظرف مدت 48 ساعت به آنها پاسخ داده خواهد شد.