اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت پلی وینیلی الکل(PVA)

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی پلی وینیلی الکل(PVA)

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم پلی وینیلی الکل(PVA) گسترده ترین شبکه تجارت پلی وینیلی الکل(PVA) را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی پلی وینیلی الکل(PVA) از قبیل تامین عمده پلی وینیلی الکل(PVA) ، خرید عمده پلی وینیلی الکل(PVA) ، فروش عمده پلی وینیلی الکل(PVA) ، صادرات و واردات مستقیم پلی وینیلی الکل(PVA) ، انبارداری پلی وینیلی الکل(PVA) ، نگهداری و بسته بندی پلی وینیلی الکل(PVA) و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با پلی وینیلی الکل(PVA) را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش پلی وینیلی الکل(PVA) با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت پلی وینیلی الکل(PVA) میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

فهرست مطالب

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

تامین مستقیم پلی وینیلی الکل(PVA)

تقاضای تامین مستقیم پلی وینیلی الکل(PVA) در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم پلی وینیلی الکل(PVA) جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی پلی وینیلی الکل(PVA) شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم پلی وینیلی الکل(PVA) اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم پلی وینیلی الکل(PVA) به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پلی وینیلی الکل(PVA) از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پلی وینیلی الکل(PVA) از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پلی وینیلی الکل(PVA) از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پلی وینیلی الکل(PVA) از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پلی وینیلی الکل(PVA) از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پلی وینیلی الکل(PVA) از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده پلی وینیلی الکل(PVA)

خرید و فروش عمده پلی وینیلی الکل(PVA) یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده پلی وینیلی الکل(PVA) بصورت مستقیم و عمده پلی وینیلی الکل(PVA) مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده پلی وینیلی الکل(PVA) میشوند . در روش دوم معاملات عمده پلی وینیلی الکل(PVA) ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی پلی وینیلی الکل(PVA) مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت پلی وینیلی الکل(PVA) و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت پلی وینیلی الکل(PVA) اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده پلی وینیلی الکل(PVA) واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده پلی وینیلی الکل(PVA) از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید پلی وینیلی الکل(PVA) را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش پلی وینیلی الکل(PVA) بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی پلی وینیلی الکل(PVA) برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو پلی وینیلی الکل(PVA)
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات پلی وینیلی الکل(PVA)

صادرات و واردات پلی وینیلی الکل(PVA) در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات پلی وینیلی الکل(PVA) در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات پلی وینیلی الکل(PVA) در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان پلی وینیلی الکل(PVA) را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانپلی وینیلی الکل(PVA) را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها پلی وینیلی الکل(PVA)

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید پلی وینیلی الکل(PVA) گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت پلی وینیلی الکل(PVA) تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی پلی وینیلی الکل(PVA) تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به پلی وینیلی الکل(PVA) و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل پلی وینیلی الکل(PVA) و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت پلی وینیلی الکل(PVA) در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه پلی وینیلی الکل(PVA) را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت پلی وینیلی الکل(PVA) میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت پلی وینیلی الکل(PVA) را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت پلی وینیلی الکل(PVA) بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز پلی وینیلی الکل(PVA) را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع پلی وینیلی الکل(PVA) مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا پلی وینیلی الکل(PVA)
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل پلی وینیلی الکل(PVA)
6- تعیین شرایط حمل و نقل پلی وینیلی الکل(PVA)
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا پلی وینیلی الکل(PVA) تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید پلی وینیلی الکل(PVA) ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه پلی وینیلی الکل(PVA) تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند پلی وینیلی الکل(PVA) را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد پلی وینیلی الکل(PVA) را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه پلی وینیلی الکل(PVA) را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده پلی وینیلی الکل(PVA) دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه پلی وینیلی الکل(PVA) در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم پلی وینیلی الکل(PVA) میتواند یکی از بهترین انواع پلی وینیلی الکل(PVA) را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) پلی وینیلی الکل(PVA)

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  پلی وینیلی الکل(PVA) را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز پلی وینیلی الکل(PVA) مورد نظر درج شده باشد .

فروش پلی وینیلی الکل(PVA) ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش پلی وینیلی الکل(PVA) ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله پلی وینیلی الکل(PVA) به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین پلی وینیلی الکل(PVA) صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری پلی وینیلی الکل(PVA) باید بتوانند پلی وینیلی الکل(PVA) صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات پلی وینیلی الکل(PVA) اقدام کنند . شایان ذکر است که پلی وینیلی الکل(PVA) بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال پلی وینیلی الکل(PVA) از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، پلی وینیلی الکل(PVA) نوع صادراتی باشد .

فروش پلی وینیلی الکل(PVA) مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن پلی وینیلی الکل(PVA) مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای پلی وینیلی الکل(PVA) میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش پلی وینیلی الکل(PVA) با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین پلی وینیلی الکل(PVA) با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.