اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت پليت آفتابگردان

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی پليت آفتابگردان

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم پليت آفتابگردان گسترده ترین شبکه تجارت پليت آفتابگردان را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی پليت آفتابگردان از قبیل تامین عمده پليت آفتابگردان ، خرید عمده پليت آفتابگردان ، فروش عمده پليت آفتابگردان ، صادرات و واردات مستقیم پليت آفتابگردان ، انبارداری پليت آفتابگردان ، نگهداری و بسته بندی پليت آفتابگردان و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با پليت آفتابگردان را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش پليت آفتابگردان با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت پليت آفتابگردان میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین پليت آفتابگردان:

تامین مستقیم پليت آفتابگردان

تقاضای تامین مستقیم پليت آفتابگردان در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم پليت آفتابگردان جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت محصولات کشاورزی میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی پليت آفتابگردان شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم پليت آفتابگردان اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم پليت آفتابگردان به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده محصولات کشاورزی هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پليت آفتابگردان از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پليت آفتابگردان از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پليت آفتابگردان از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پليت آفتابگردان از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پليت آفتابگردان از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پليت آفتابگردان از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده پليت آفتابگردان

خرید و فروش عمده پليت آفتابگردان یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده پليت آفتابگردان بصورت مستقیم و عمده پليت آفتابگردان مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده پليت آفتابگردان میشوند . در روش دوم معاملات عمده پليت آفتابگردان ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی پليت آفتابگردان مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت پليت آفتابگردان و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت پليت آفتابگردان اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده پليت آفتابگردان واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده پليت آفتابگردان از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید پليت آفتابگردان را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش پليت آفتابگردان بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی پليت آفتابگردان برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو پليت آفتابگردان
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات پليت آفتابگردان

صادرات و واردات پليت آفتابگردان در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات پليت آفتابگردان در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات پليت آفتابگردان در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان پليت آفتابگردان را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانپليت آفتابگردان را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها پليت آفتابگردان

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید پليت آفتابگردان گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت پليت آفتابگردان تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی پليت آفتابگردان تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به پليت آفتابگردان و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل پليت آفتابگردان و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت پليت آفتابگردان در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه پليت آفتابگردان را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت پليت آفتابگردان میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت پليت آفتابگردان را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت پليت آفتابگردان بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز پليت آفتابگردان را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع پليت آفتابگردان مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا پليت آفتابگردان
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل پليت آفتابگردان
6- تعیین شرایط حمل و نقل پليت آفتابگردان
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا پليت آفتابگردان تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید پليت آفتابگردان ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه پليت آفتابگردان تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند پليت آفتابگردان را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد پليت آفتابگردان را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه پليت آفتابگردان را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده پليت آفتابگردان دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه پليت آفتابگردان در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم پليت آفتابگردان میتواند یکی از بهترین انواع پليت آفتابگردان را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

- پرسش و پاسخ متداول
سوالات متداول در زمینه پليت آفتابگردان به همراه پاسخ در این قسمت مطرح شده است و در دسترس مراجعه کنندگان وب سایت وریا و بازرگانان محترم قرار گرفته است .
پليت آفتابگردان
پليت آفتابگردان
پليت آفتابگردان
پليت آفتابگردان

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) پليت آفتابگردان

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  پليت آفتابگردان را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز پليت آفتابگردان مورد نظر درج شده باشد .

فروش پليت آفتابگردان ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش پليت آفتابگردان ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله پليت آفتابگردان به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین پليت آفتابگردان صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری پليت آفتابگردان باید بتوانند پليت آفتابگردان صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات پليت آفتابگردان اقدام کنند . شایان ذکر است که پليت آفتابگردان بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال پليت آفتابگردان از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، پليت آفتابگردان نوع صادراتی باشد .

فروش پليت آفتابگردان مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن پليت آفتابگردان مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای پليت آفتابگردان میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش پليت آفتابگردان با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین پليت آفتابگردان با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

فهرست مطالب :

فرم تقاضاس همکاری:

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.