اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت پترولیوم بنزین

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی پترولیوم بنزین

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم پترولیوم بنزین گسترده ترین شبکه تجارت پترولیوم بنزین را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی پترولیوم بنزین از قبیل تامین عمده پترولیوم بنزین ، خرید عمده پترولیوم بنزین ، فروش عمده پترولیوم بنزین ، صادرات و واردات مستقیم پترولیوم بنزین ، انبارداری پترولیوم بنزین ، نگهداری و بسته بندی پترولیوم بنزین و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با پترولیوم بنزین را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش پترولیوم بنزین با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت پترولیوم بنزین میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

فهرست مطالب

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

تامین مستقیم پترولیوم بنزین

تقاضای تامین مستقیم پترولیوم بنزین در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم پترولیوم بنزین جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی پترولیوم بنزین شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم پترولیوم بنزین اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم پترولیوم بنزین به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پترولیوم بنزین از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پترولیوم بنزین از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پترولیوم بنزین از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پترولیوم بنزین از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پترولیوم بنزین از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان پترولیوم بنزین از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده پترولیوم بنزین

خرید و فروش عمده پترولیوم بنزین یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده پترولیوم بنزین بصورت مستقیم و عمده پترولیوم بنزین مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده پترولیوم بنزین میشوند . در روش دوم معاملات عمده پترولیوم بنزین ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی پترولیوم بنزین مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت پترولیوم بنزین و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت پترولیوم بنزین اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده پترولیوم بنزین واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده پترولیوم بنزین از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید پترولیوم بنزین را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش پترولیوم بنزین بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی پترولیوم بنزین برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو پترولیوم بنزین
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات پترولیوم بنزین

صادرات و واردات پترولیوم بنزین در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات پترولیوم بنزین در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات پترولیوم بنزین در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان پترولیوم بنزین را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانپترولیوم بنزین را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها پترولیوم بنزین

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید پترولیوم بنزین گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت پترولیوم بنزین تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی پترولیوم بنزین تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به پترولیوم بنزین و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل پترولیوم بنزین و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت پترولیوم بنزین در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه پترولیوم بنزین را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت پترولیوم بنزین میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت پترولیوم بنزین را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت پترولیوم بنزین بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز پترولیوم بنزین را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع پترولیوم بنزین مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا پترولیوم بنزین
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل پترولیوم بنزین
6- تعیین شرایط حمل و نقل پترولیوم بنزین
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا پترولیوم بنزین تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید پترولیوم بنزین ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه پترولیوم بنزین تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند پترولیوم بنزین را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد پترولیوم بنزین را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه پترولیوم بنزین را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده پترولیوم بنزین دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه پترولیوم بنزین در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم پترولیوم بنزین میتواند یکی از بهترین انواع پترولیوم بنزین را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) پترولیوم بنزین

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  پترولیوم بنزین را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز پترولیوم بنزین مورد نظر درج شده باشد .

فروش پترولیوم بنزین ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش پترولیوم بنزین ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله پترولیوم بنزین به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین پترولیوم بنزین صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری پترولیوم بنزین باید بتوانند پترولیوم بنزین صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات پترولیوم بنزین اقدام کنند . شایان ذکر است که پترولیوم بنزین بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال پترولیوم بنزین از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، پترولیوم بنزین نوع صادراتی باشد .

فروش پترولیوم بنزین مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن پترولیوم بنزین مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای پترولیوم بنزین میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش پترولیوم بنزین با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین پترولیوم بنزین با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.