اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت هیپو کلریت سدیم

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی هیپو کلریت سدیم

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم هیپو کلریت سدیم گسترده ترین شبکه تجارت هیپو کلریت سدیم را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی هیپو کلریت سدیم از قبیل تامین عمده هیپو کلریت سدیم ، خرید عمده هیپو کلریت سدیم ، فروش عمده هیپو کلریت سدیم ، صادرات و واردات مستقیم هیپو کلریت سدیم ، انبارداری هیپو کلریت سدیم ، نگهداری و بسته بندی هیپو کلریت سدیم و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با هیپو کلریت سدیم را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش هیپو کلریت سدیم با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت هیپو کلریت سدیم میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

فهرست مطالب

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

تامین مستقیم هیپو کلریت سدیم

تقاضای تامین مستقیم هیپو کلریت سدیم در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم هیپو کلریت سدیم جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی هیپو کلریت سدیم شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم هیپو کلریت سدیم اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم هیپو کلریت سدیم به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان هیپو کلریت سدیم از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان هیپو کلریت سدیم از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان هیپو کلریت سدیم از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان هیپو کلریت سدیم از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان هیپو کلریت سدیم از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان هیپو کلریت سدیم از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده هیپو کلریت سدیم

خرید و فروش عمده هیپو کلریت سدیم یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده هیپو کلریت سدیم بصورت مستقیم و عمده هیپو کلریت سدیم مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده هیپو کلریت سدیم میشوند . در روش دوم معاملات عمده هیپو کلریت سدیم ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی هیپو کلریت سدیم مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت هیپو کلریت سدیم و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت هیپو کلریت سدیم اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده هیپو کلریت سدیم واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده هیپو کلریت سدیم از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید هیپو کلریت سدیم را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش هیپو کلریت سدیم بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی هیپو کلریت سدیم برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو هیپو کلریت سدیم
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات هیپو کلریت سدیم

صادرات و واردات هیپو کلریت سدیم در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات هیپو کلریت سدیم در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات هیپو کلریت سدیم در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان هیپو کلریت سدیم را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانهیپو کلریت سدیم را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها هیپو کلریت سدیم

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید هیپو کلریت سدیم گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت هیپو کلریت سدیم تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی هیپو کلریت سدیم تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به هیپو کلریت سدیم و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل هیپو کلریت سدیم و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت هیپو کلریت سدیم در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه هیپو کلریت سدیم را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت هیپو کلریت سدیم میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت هیپو کلریت سدیم را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت هیپو کلریت سدیم بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز هیپو کلریت سدیم را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع هیپو کلریت سدیم مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا هیپو کلریت سدیم
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل هیپو کلریت سدیم
6- تعیین شرایط حمل و نقل هیپو کلریت سدیم
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا هیپو کلریت سدیم تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید هیپو کلریت سدیم ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه هیپو کلریت سدیم تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند هیپو کلریت سدیم را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد هیپو کلریت سدیم را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه هیپو کلریت سدیم را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده هیپو کلریت سدیم دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه هیپو کلریت سدیم در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم هیپو کلریت سدیم میتواند یکی از بهترین انواع هیپو کلریت سدیم را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) هیپو کلریت سدیم

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  هیپو کلریت سدیم را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز هیپو کلریت سدیم مورد نظر درج شده باشد .

فروش هیپو کلریت سدیم ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش هیپو کلریت سدیم ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله هیپو کلریت سدیم به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین هیپو کلریت سدیم صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری هیپو کلریت سدیم باید بتوانند هیپو کلریت سدیم صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات هیپو کلریت سدیم اقدام کنند . شایان ذکر است که هیپو کلریت سدیم بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال هیپو کلریت سدیم از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، هیپو کلریت سدیم نوع صادراتی باشد .

فروش هیپو کلریت سدیم مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن هیپو کلریت سدیم مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای هیپو کلریت سدیم میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش هیپو کلریت سدیم با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین هیپو کلریت سدیم با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.