اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت هیدرو یدیک اسید

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی هیدرو یدیک اسید

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم هیدرو یدیک اسید گسترده ترین شبکه تجارت هیدرو یدیک اسید را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی هیدرو یدیک اسید از قبیل تامین عمده هیدرو یدیک اسید ، خرید عمده هیدرو یدیک اسید ، فروش عمده هیدرو یدیک اسید ، صادرات و واردات مستقیم هیدرو یدیک اسید ، انبارداری هیدرو یدیک اسید ، نگهداری و بسته بندی هیدرو یدیک اسید و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با هیدرو یدیک اسید را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش هیدرو یدیک اسید با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت هیدرو یدیک اسید میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

فهرست مطالب

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

تامین مستقیم هیدرو یدیک اسید

تقاضای تامین مستقیم هیدرو یدیک اسید در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم هیدرو یدیک اسید جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی هیدرو یدیک اسید شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم هیدرو یدیک اسید اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم هیدرو یدیک اسید به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان هیدرو یدیک اسید از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان هیدرو یدیک اسید از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان هیدرو یدیک اسید از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان هیدرو یدیک اسید از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان هیدرو یدیک اسید از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان هیدرو یدیک اسید از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده هیدرو یدیک اسید

خرید و فروش عمده هیدرو یدیک اسید یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده هیدرو یدیک اسید بصورت مستقیم و عمده هیدرو یدیک اسید مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده هیدرو یدیک اسید میشوند . در روش دوم معاملات عمده هیدرو یدیک اسید ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی هیدرو یدیک اسید مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت هیدرو یدیک اسید و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت هیدرو یدیک اسید اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده هیدرو یدیک اسید واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده هیدرو یدیک اسید از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید هیدرو یدیک اسید را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش هیدرو یدیک اسید بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی هیدرو یدیک اسید برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو هیدرو یدیک اسید
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات هیدرو یدیک اسید

صادرات و واردات هیدرو یدیک اسید در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات هیدرو یدیک اسید در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات هیدرو یدیک اسید در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان هیدرو یدیک اسید را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانهیدرو یدیک اسید را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها هیدرو یدیک اسید

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید هیدرو یدیک اسید گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت هیدرو یدیک اسید تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی هیدرو یدیک اسید تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به هیدرو یدیک اسید و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل هیدرو یدیک اسید و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت هیدرو یدیک اسید در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه هیدرو یدیک اسید را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت هیدرو یدیک اسید میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت هیدرو یدیک اسید را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت هیدرو یدیک اسید بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز هیدرو یدیک اسید را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع هیدرو یدیک اسید مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا هیدرو یدیک اسید
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل هیدرو یدیک اسید
6- تعیین شرایط حمل و نقل هیدرو یدیک اسید
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا هیدرو یدیک اسید تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید هیدرو یدیک اسید ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه هیدرو یدیک اسید تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند هیدرو یدیک اسید را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد هیدرو یدیک اسید را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه هیدرو یدیک اسید را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده هیدرو یدیک اسید دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه هیدرو یدیک اسید در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم هیدرو یدیک اسید میتواند یکی از بهترین انواع هیدرو یدیک اسید را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) هیدرو یدیک اسید

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  هیدرو یدیک اسید را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز هیدرو یدیک اسید مورد نظر درج شده باشد .

فروش هیدرو یدیک اسید ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش هیدرو یدیک اسید ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله هیدرو یدیک اسید به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین هیدرو یدیک اسید صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری هیدرو یدیک اسید باید بتوانند هیدرو یدیک اسید صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات هیدرو یدیک اسید اقدام کنند . شایان ذکر است که هیدرو یدیک اسید بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال هیدرو یدیک اسید از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، هیدرو یدیک اسید نوع صادراتی باشد .

فروش هیدرو یدیک اسید مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن هیدرو یدیک اسید مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای هیدرو یدیک اسید میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش هیدرو یدیک اسید با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین هیدرو یدیک اسید با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.