اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت هیدروکلریک اسید

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی هیدروکلریک اسید

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم هیدروکلریک اسید گسترده ترین شبکه تجارت هیدروکلریک اسید را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی هیدروکلریک اسید از قبیل تامین عمده هیدروکلریک اسید ، خرید عمده هیدروکلریک اسید ، فروش عمده هیدروکلریک اسید ، صادرات و واردات مستقیم هیدروکلریک اسید ، انبارداری هیدروکلریک اسید ، نگهداری و بسته بندی هیدروکلریک اسید و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با هیدروکلریک اسید را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش هیدروکلریک اسید با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت هیدروکلریک اسید میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

فهرست مطالب

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

تامین مستقیم هیدروکلریک اسید

تقاضای تامین مستقیم هیدروکلریک اسید در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم هیدروکلریک اسید جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی هیدروکلریک اسید شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم هیدروکلریک اسید اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم هیدروکلریک اسید به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان هیدروکلریک اسید از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان هیدروکلریک اسید از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان هیدروکلریک اسید از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان هیدروکلریک اسید از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان هیدروکلریک اسید از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان هیدروکلریک اسید از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده هیدروکلریک اسید

خرید و فروش عمده هیدروکلریک اسید یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده هیدروکلریک اسید بصورت مستقیم و عمده هیدروکلریک اسید مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده هیدروکلریک اسید میشوند . در روش دوم معاملات عمده هیدروکلریک اسید ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی هیدروکلریک اسید مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت هیدروکلریک اسید و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت هیدروکلریک اسید اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده هیدروکلریک اسید واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده هیدروکلریک اسید از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید هیدروکلریک اسید را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش هیدروکلریک اسید بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی هیدروکلریک اسید برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو هیدروکلریک اسید
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات هیدروکلریک اسید

صادرات و واردات هیدروکلریک اسید در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات هیدروکلریک اسید در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات هیدروکلریک اسید در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان هیدروکلریک اسید را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانهیدروکلریک اسید را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها هیدروکلریک اسید

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید هیدروکلریک اسید گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت هیدروکلریک اسید تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی هیدروکلریک اسید تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به هیدروکلریک اسید و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل هیدروکلریک اسید و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت هیدروکلریک اسید در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه هیدروکلریک اسید را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت هیدروکلریک اسید میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت هیدروکلریک اسید را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت هیدروکلریک اسید بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز هیدروکلریک اسید را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع هیدروکلریک اسید مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا هیدروکلریک اسید
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل هیدروکلریک اسید
6- تعیین شرایط حمل و نقل هیدروکلریک اسید
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا هیدروکلریک اسید تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید هیدروکلریک اسید ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه هیدروکلریک اسید تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند هیدروکلریک اسید را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد هیدروکلریک اسید را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه هیدروکلریک اسید را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده هیدروکلریک اسید دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه هیدروکلریک اسید در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم هیدروکلریک اسید میتواند یکی از بهترین انواع هیدروکلریک اسید را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) هیدروکلریک اسید

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  هیدروکلریک اسید را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز هیدروکلریک اسید مورد نظر درج شده باشد .

فروش هیدروکلریک اسید ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش هیدروکلریک اسید ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله هیدروکلریک اسید به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین هیدروکلریک اسید صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری هیدروکلریک اسید باید بتوانند هیدروکلریک اسید صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات هیدروکلریک اسید اقدام کنند . شایان ذکر است که هیدروکلریک اسید بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال هیدروکلریک اسید از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، هیدروکلریک اسید نوع صادراتی باشد .

فروش هیدروکلریک اسید مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن هیدروکلریک اسید مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای هیدروکلریک اسید میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش هیدروکلریک اسید با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین هیدروکلریک اسید با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.