اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل)

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل)

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) گسترده ترین شبکه تجارت نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) از قبیل تامین عمده نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) ، خرید عمده نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) ، فروش عمده نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) ، صادرات و واردات مستقیم نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) ، انبارداری نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) ، نگهداری و بسته بندی نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

فهرست مطالب

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

تامین مستقیم نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل)

تقاضای تامین مستقیم نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل)

خرید و فروش عمده نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) بصورت مستقیم و عمده نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) میشوند . در روش دوم معاملات عمده نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل)
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل)

صادرات و واردات نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگاننانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل)

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل)
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل)
6- تعیین شرایط حمل و نقل نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل)
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) میتواند یکی از بهترین انواع نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل)

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) مورد نظر درج شده باشد .

فروش نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) باید بتوانند نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) اقدام کنند . شایان ذکر است که نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) نوع صادراتی باشد .

فروش نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین نانوذرات اکسید تیتانیوم(روتایل) با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.