اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت مونو پتاسیم فسفات

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی مونو پتاسیم فسفات

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم مونو پتاسیم فسفات گسترده ترین شبکه تجارت مونو پتاسیم فسفات را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی مونو پتاسیم فسفات از قبیل تامین عمده مونو پتاسیم فسفات ، خرید عمده مونو پتاسیم فسفات ، فروش عمده مونو پتاسیم فسفات ، صادرات و واردات مستقیم مونو پتاسیم فسفات ، انبارداری مونو پتاسیم فسفات ، نگهداری و بسته بندی مونو پتاسیم فسفات و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با مونو پتاسیم فسفات را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش مونو پتاسیم فسفات با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت مونو پتاسیم فسفات میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

فهرست مطالب

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

تامین مستقیم مونو پتاسیم فسفات

تقاضای تامین مستقیم مونو پتاسیم فسفات در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم مونو پتاسیم فسفات جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی مونو پتاسیم فسفات شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم مونو پتاسیم فسفات اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم مونو پتاسیم فسفات به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان مونو پتاسیم فسفات از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان مونو پتاسیم فسفات از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان مونو پتاسیم فسفات از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان مونو پتاسیم فسفات از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان مونو پتاسیم فسفات از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان مونو پتاسیم فسفات از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده مونو پتاسیم فسفات

خرید و فروش عمده مونو پتاسیم فسفات یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده مونو پتاسیم فسفات بصورت مستقیم و عمده مونو پتاسیم فسفات مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده مونو پتاسیم فسفات میشوند . در روش دوم معاملات عمده مونو پتاسیم فسفات ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی مونو پتاسیم فسفات مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت مونو پتاسیم فسفات و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت مونو پتاسیم فسفات اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده مونو پتاسیم فسفات واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده مونو پتاسیم فسفات از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید مونو پتاسیم فسفات را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش مونو پتاسیم فسفات بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی مونو پتاسیم فسفات برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو مونو پتاسیم فسفات
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات مونو پتاسیم فسفات

صادرات و واردات مونو پتاسیم فسفات در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات مونو پتاسیم فسفات در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات مونو پتاسیم فسفات در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان مونو پتاسیم فسفات را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانمونو پتاسیم فسفات را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها مونو پتاسیم فسفات

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید مونو پتاسیم فسفات گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت مونو پتاسیم فسفات تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی مونو پتاسیم فسفات تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به مونو پتاسیم فسفات و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل مونو پتاسیم فسفات و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت مونو پتاسیم فسفات در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه مونو پتاسیم فسفات را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت مونو پتاسیم فسفات میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت مونو پتاسیم فسفات را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت مونو پتاسیم فسفات بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز مونو پتاسیم فسفات را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع مونو پتاسیم فسفات مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا مونو پتاسیم فسفات
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل مونو پتاسیم فسفات
6- تعیین شرایط حمل و نقل مونو پتاسیم فسفات
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا مونو پتاسیم فسفات تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید مونو پتاسیم فسفات ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه مونو پتاسیم فسفات تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند مونو پتاسیم فسفات را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد مونو پتاسیم فسفات را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه مونو پتاسیم فسفات را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده مونو پتاسیم فسفات دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه مونو پتاسیم فسفات در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم مونو پتاسیم فسفات میتواند یکی از بهترین انواع مونو پتاسیم فسفات را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) مونو پتاسیم فسفات

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  مونو پتاسیم فسفات را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز مونو پتاسیم فسفات مورد نظر درج شده باشد .

فروش مونو پتاسیم فسفات ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش مونو پتاسیم فسفات ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله مونو پتاسیم فسفات به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین مونو پتاسیم فسفات صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری مونو پتاسیم فسفات باید بتوانند مونو پتاسیم فسفات صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات مونو پتاسیم فسفات اقدام کنند . شایان ذکر است که مونو پتاسیم فسفات بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال مونو پتاسیم فسفات از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، مونو پتاسیم فسفات نوع صادراتی باشد .

فروش مونو پتاسیم فسفات مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن مونو پتاسیم فسفات مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای مونو پتاسیم فسفات میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش مونو پتاسیم فسفات با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین مونو پتاسیم فسفات با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.