اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت ملات های ویژه

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی ملات های ویژه

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم ملات های ویژه گسترده ترین شبکه تجارت ملات های ویژه را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی ملات های ویژه از قبیل تامین عمده ملات های ویژه ، خرید عمده ملات های ویژه ، فروش عمده ملات های ویژه ، صادرات و واردات مستقیم ملات های ویژه ، انبارداری ملات های ویژه ، نگهداری و بسته بندی ملات های ویژه و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با ملات های ویژه را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش ملات های ویژه با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت ملات های ویژه میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین ملات های ویژه:

تامین مستقیم ملات های ویژه

تقاضای تامین مستقیم ملات های ویژه در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم ملات های ویژه جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت مصالح ساختمانی میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی ملات های ویژه شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم ملات های ویژه اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم ملات های ویژه به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده مصالح ساختمانی هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان ملات های ویژه از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان ملات های ویژه از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان ملات های ویژه از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان ملات های ویژه از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان ملات های ویژه از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان ملات های ویژه از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده ملات های ویژه

خرید و فروش عمده ملات های ویژه یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده ملات های ویژه بصورت مستقیم و عمده ملات های ویژه مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده ملات های ویژه میشوند . در روش دوم معاملات عمده ملات های ویژه ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی ملات های ویژه مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت ملات های ویژه و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت ملات های ویژه اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده ملات های ویژه واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده ملات های ویژه از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید ملات های ویژه را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش ملات های ویژه بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی ملات های ویژه برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو ملات های ویژه
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات ملات های ویژه

صادرات و واردات ملات های ویژه در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات ملات های ویژه در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات ملات های ویژه در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان ملات های ویژه را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانملات های ویژه را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها ملات های ویژه

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید ملات های ویژه گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت ملات های ویژه تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی ملات های ویژه تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به ملات های ویژه و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل ملات های ویژه و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت ملات های ویژه در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه ملات های ویژه را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت ملات های ویژه میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت ملات های ویژه را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت ملات های ویژه بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز ملات های ویژه را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع ملات های ویژه مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا ملات های ویژه
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل ملات های ویژه
6- تعیین شرایط حمل و نقل ملات های ویژه
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا ملات های ویژه تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید ملات های ویژه ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه ملات های ویژه تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند ملات های ویژه را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد ملات های ویژه را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه ملات های ویژه را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده ملات های ویژه دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه ملات های ویژه در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم ملات های ویژه میتواند یکی از بهترین انواع ملات های ویژه را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

- پرسش و پاسخ متداول
سوالات متداول در زمینه ملات های ویژه به همراه پاسخ در این قسمت مطرح شده است و در دسترس مراجعه کنندگان وب سایت وریا و بازرگانان محترم قرار گرفته است .
ملات های ویژه
ملات های ویژه
ملات های ویژه
ملات های ویژه

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) ملات های ویژه

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  ملات های ویژه را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز ملات های ویژه مورد نظر درج شده باشد .

فروش ملات های ویژه ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش ملات های ویژه ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله ملات های ویژه به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین ملات های ویژه صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری ملات های ویژه باید بتوانند ملات های ویژه صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات ملات های ویژه اقدام کنند . شایان ذکر است که ملات های ویژه بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال ملات های ویژه از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، ملات های ویژه نوع صادراتی باشد .

فروش ملات های ویژه مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن ملات های ویژه مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای ملات های ویژه میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش ملات های ویژه با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین ملات های ویژه با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

فهرست مطالب :

فرم تقاضاس همکاری:

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.