اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت قیر ۸۵-۱۰۰

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی قیر ۸۵-۱۰۰

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم قیر ۸۵-۱۰۰ گسترده ترین شبکه تجارت قیر ۸۵-۱۰۰ را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی قیر ۸۵-۱۰۰ از قبیل تامین عمده قیر ۸۵-۱۰۰ ، خرید عمده قیر ۸۵-۱۰۰ ، فروش عمده قیر ۸۵-۱۰۰ ، صادرات و واردات مستقیم قیر ۸۵-۱۰۰ ، انبارداری قیر ۸۵-۱۰۰ ، نگهداری و بسته بندی قیر ۸۵-۱۰۰ و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با قیر ۸۵-۱۰۰ را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش قیر ۸۵-۱۰۰ با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت قیر ۸۵-۱۰۰ میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

فهرست مطالب

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

تامین مستقیم قیر ۸۵-۱۰۰

تقاضای تامین مستقیم قیر ۸۵-۱۰۰ در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم قیر ۸۵-۱۰۰ جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی قیر ۸۵-۱۰۰ شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم قیر ۸۵-۱۰۰ اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم قیر ۸۵-۱۰۰ به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قیر ۸۵-۱۰۰ از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قیر ۸۵-۱۰۰ از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قیر ۸۵-۱۰۰ از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قیر ۸۵-۱۰۰ از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قیر ۸۵-۱۰۰ از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قیر ۸۵-۱۰۰ از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده قیر ۸۵-۱۰۰

خرید و فروش عمده قیر ۸۵-۱۰۰ یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده قیر ۸۵-۱۰۰ بصورت مستقیم و عمده قیر ۸۵-۱۰۰ مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده قیر ۸۵-۱۰۰ میشوند . در روش دوم معاملات عمده قیر ۸۵-۱۰۰ ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی قیر ۸۵-۱۰۰ مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت قیر ۸۵-۱۰۰ و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت قیر ۸۵-۱۰۰ اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده قیر ۸۵-۱۰۰ واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده قیر ۸۵-۱۰۰ از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید قیر ۸۵-۱۰۰ را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش قیر ۸۵-۱۰۰ بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی قیر ۸۵-۱۰۰ برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو قیر ۸۵-۱۰۰
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات قیر ۸۵-۱۰۰

صادرات و واردات قیر ۸۵-۱۰۰ در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات قیر ۸۵-۱۰۰ در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات قیر ۸۵-۱۰۰ در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان قیر ۸۵-۱۰۰ را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانقیر ۸۵-۱۰۰ را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها قیر ۸۵-۱۰۰

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید قیر ۸۵-۱۰۰ گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت قیر ۸۵-۱۰۰ تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی قیر ۸۵-۱۰۰ تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به قیر ۸۵-۱۰۰ و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل قیر ۸۵-۱۰۰ و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت قیر ۸۵-۱۰۰ در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه قیر ۸۵-۱۰۰ را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت قیر ۸۵-۱۰۰ میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت قیر ۸۵-۱۰۰ را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت قیر ۸۵-۱۰۰ بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز قیر ۸۵-۱۰۰ را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع قیر ۸۵-۱۰۰ مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا قیر ۸۵-۱۰۰
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل قیر ۸۵-۱۰۰
6- تعیین شرایط حمل و نقل قیر ۸۵-۱۰۰
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا قیر ۸۵-۱۰۰ تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید قیر ۸۵-۱۰۰ ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه قیر ۸۵-۱۰۰ تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند قیر ۸۵-۱۰۰ را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد قیر ۸۵-۱۰۰ را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه قیر ۸۵-۱۰۰ را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده قیر ۸۵-۱۰۰ دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه قیر ۸۵-۱۰۰ در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم قیر ۸۵-۱۰۰ میتواند یکی از بهترین انواع قیر ۸۵-۱۰۰ را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) قیر ۸۵-۱۰۰

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  قیر ۸۵-۱۰۰ را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز قیر ۸۵-۱۰۰ مورد نظر درج شده باشد .

فروش قیر ۸۵-۱۰۰ ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش قیر ۸۵-۱۰۰ ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله قیر ۸۵-۱۰۰ به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین قیر ۸۵-۱۰۰ صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری قیر ۸۵-۱۰۰ باید بتوانند قیر ۸۵-۱۰۰ صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات قیر ۸۵-۱۰۰ اقدام کنند . شایان ذکر است که قیر ۸۵-۱۰۰ بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال قیر ۸۵-۱۰۰ از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، قیر ۸۵-۱۰۰ نوع صادراتی باشد .

فروش قیر ۸۵-۱۰۰ مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن قیر ۸۵-۱۰۰ مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای قیر ۸۵-۱۰۰ میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش قیر ۸۵-۱۰۰ با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین قیر ۸۵-۱۰۰ با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.