اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت قالی وفرش دستباف

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی قالی وفرش دستباف

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم قالی وفرش دستباف گسترده ترین شبکه تجارت قالی وفرش دستباف را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی قالی وفرش دستباف از قبیل تامین عمده قالی وفرش دستباف ، خرید عمده قالی وفرش دستباف ، فروش عمده قالی وفرش دستباف ، صادرات و واردات مستقیم قالی وفرش دستباف ، انبارداری قالی وفرش دستباف ، نگهداری و بسته بندی قالی وفرش دستباف و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با قالی وفرش دستباف را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش قالی وفرش دستباف با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت قالی وفرش دستباف میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین قالی وفرش دستباف:

تامین مستقیم قالی وفرش دستباف

تقاضای تامین مستقیم قالی وفرش دستباف در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم قالی وفرش دستباف جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت صنایع دستی میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی قالی وفرش دستباف شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم قالی وفرش دستباف اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم قالی وفرش دستباف به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده صنایع دستی هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی وفرش دستباف از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی وفرش دستباف از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی وفرش دستباف از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی وفرش دستباف از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی وفرش دستباف از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان قالی وفرش دستباف از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده قالی وفرش دستباف

خرید و فروش عمده قالی وفرش دستباف یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده قالی وفرش دستباف بصورت مستقیم و عمده قالی وفرش دستباف مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده قالی وفرش دستباف میشوند . در روش دوم معاملات عمده قالی وفرش دستباف ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی قالی وفرش دستباف مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت قالی وفرش دستباف و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت قالی وفرش دستباف اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده قالی وفرش دستباف واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده قالی وفرش دستباف از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید قالی وفرش دستباف را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش قالی وفرش دستباف بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی قالی وفرش دستباف برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو قالی وفرش دستباف
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات قالی وفرش دستباف

صادرات و واردات قالی وفرش دستباف در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات قالی وفرش دستباف در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات قالی وفرش دستباف در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان قالی وفرش دستباف را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانقالی وفرش دستباف را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها قالی وفرش دستباف

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید قالی وفرش دستباف گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت قالی وفرش دستباف تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی قالی وفرش دستباف تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به قالی وفرش دستباف و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل قالی وفرش دستباف و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت قالی وفرش دستباف در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه قالی وفرش دستباف را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت قالی وفرش دستباف میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت قالی وفرش دستباف را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت قالی وفرش دستباف بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز قالی وفرش دستباف را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع قالی وفرش دستباف مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا قالی وفرش دستباف
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل قالی وفرش دستباف
6- تعیین شرایط حمل و نقل قالی وفرش دستباف
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا قالی وفرش دستباف تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید قالی وفرش دستباف ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه قالی وفرش دستباف تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند قالی وفرش دستباف را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد قالی وفرش دستباف را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه قالی وفرش دستباف را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده قالی وفرش دستباف دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه قالی وفرش دستباف در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم قالی وفرش دستباف میتواند یکی از بهترین انواع قالی وفرش دستباف را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

- پرسش و پاسخ متداول
سوالات متداول در زمینه قالی وفرش دستباف به همراه پاسخ در این قسمت مطرح شده است و در دسترس مراجعه کنندگان وب سایت وریا و بازرگانان محترم قرار گرفته است .
قالی وفرش دستباف
قالی وفرش دستباف
قالی وفرش دستباف
قالی وفرش دستباف

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) قالی وفرش دستباف

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  قالی وفرش دستباف را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز قالی وفرش دستباف مورد نظر درج شده باشد .

فروش قالی وفرش دستباف ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش قالی وفرش دستباف ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله قالی وفرش دستباف به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین قالی وفرش دستباف صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری قالی وفرش دستباف باید بتوانند قالی وفرش دستباف صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات قالی وفرش دستباف اقدام کنند . شایان ذکر است که قالی وفرش دستباف بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال قالی وفرش دستباف از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، قالی وفرش دستباف نوع صادراتی باشد .

فروش قالی وفرش دستباف مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن قالی وفرش دستباف مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای قالی وفرش دستباف میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش قالی وفرش دستباف با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین قالی وفرش دستباف با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

فهرست مطالب :

فرم تقاضاس همکاری:

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.