اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت فولاد ابزاری

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی فولاد ابزاری

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم فولاد ابزاری گسترده ترین شبکه تجارت فولاد ابزاری را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی فولاد ابزاری از قبیل تامین عمده فولاد ابزاری ، خرید عمده فولاد ابزاری ، فروش عمده فولاد ابزاری ، صادرات و واردات مستقیم فولاد ابزاری ، انبارداری فولاد ابزاری ، نگهداری و بسته بندی فولاد ابزاری و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با فولاد ابزاری را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش فولاد ابزاری با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت فولاد ابزاری میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین فولاد ابزاری:

تامین مستقیم فولاد ابزاری

تقاضای تامین مستقیم فولاد ابزاری در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم فولاد ابزاری جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت مصالح ساختمانی میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی فولاد ابزاری شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم فولاد ابزاری اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم فولاد ابزاری به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده مصالح ساختمانی هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان فولاد ابزاری از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان فولاد ابزاری از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان فولاد ابزاری از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان فولاد ابزاری از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان فولاد ابزاری از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان فولاد ابزاری از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده فولاد ابزاری

خرید و فروش عمده فولاد ابزاری یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده فولاد ابزاری بصورت مستقیم و عمده فولاد ابزاری مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده فولاد ابزاری میشوند . در روش دوم معاملات عمده فولاد ابزاری ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی فولاد ابزاری مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت فولاد ابزاری و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت فولاد ابزاری اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده فولاد ابزاری واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده فولاد ابزاری از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید فولاد ابزاری را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش فولاد ابزاری بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی فولاد ابزاری برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو فولاد ابزاری
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات فولاد ابزاری

صادرات و واردات فولاد ابزاری در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات فولاد ابزاری در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات فولاد ابزاری در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان فولاد ابزاری را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانفولاد ابزاری را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها فولاد ابزاری

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید فولاد ابزاری گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت فولاد ابزاری تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی فولاد ابزاری تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به فولاد ابزاری و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل فولاد ابزاری و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت فولاد ابزاری در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه فولاد ابزاری را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت فولاد ابزاری میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت فولاد ابزاری را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت فولاد ابزاری بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز فولاد ابزاری را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع فولاد ابزاری مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا فولاد ابزاری
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل فولاد ابزاری
6- تعیین شرایط حمل و نقل فولاد ابزاری
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا فولاد ابزاری تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید فولاد ابزاری ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه فولاد ابزاری تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند فولاد ابزاری را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد فولاد ابزاری را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه فولاد ابزاری را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده فولاد ابزاری دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه فولاد ابزاری در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم فولاد ابزاری میتواند یکی از بهترین انواع فولاد ابزاری را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

- پرسش و پاسخ متداول
سوالات متداول در زمینه فولاد ابزاری به همراه پاسخ در این قسمت مطرح شده است و در دسترس مراجعه کنندگان وب سایت وریا و بازرگانان محترم قرار گرفته است .
فولاد ابزاری
فولاد ابزاری
فولاد ابزاری
فولاد ابزاری

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) فولاد ابزاری

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  فولاد ابزاری را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز فولاد ابزاری مورد نظر درج شده باشد .

فروش فولاد ابزاری ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش فولاد ابزاری ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله فولاد ابزاری به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین فولاد ابزاری صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری فولاد ابزاری باید بتوانند فولاد ابزاری صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات فولاد ابزاری اقدام کنند . شایان ذکر است که فولاد ابزاری بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال فولاد ابزاری از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، فولاد ابزاری نوع صادراتی باشد .

فروش فولاد ابزاری مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن فولاد ابزاری مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای فولاد ابزاری میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش فولاد ابزاری با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین فولاد ابزاری با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

فهرست مطالب :

فرم تقاضاس همکاری:

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.