🔔 اطلاعیه : فراخوان تامین اقلام صادراتی در حوزه صنعت نساجی ، صنایع دستی ، صنایع معدنی و بهداشتی ...
[wikiwordpress] :

بازرگانی و تامین فرش تمام ابریشم

  امتیاز 2405 (5/5)  
0 / 5

Your page rank:

مرکز توسعه تجارتــــــــ جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم فرش تمام ابریشم با تشکیل گسترده ترین شبکه تجاری خود در 130 کشور کلیه خدمات بازرگانی کلان و خرد از قبیل تامین عمده فرش تمام ابریشم ، خرید و فروش ، صادرات و واردات مستقیم ، انبارداری ، نگهداری و بسته بندی و .... را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد .

پاسخگویـــــــــــی 24H
واحد پشتیبانی و پاسخگویی برخط
شبکـــــــــــــــــه جهانی
بیش از 34 شعبه در سراسر جهان
رتبـــــــــــــه MQFL
واحد نمونه در صادرات و واردات
130.000 سفـــــــــــارش
130 هزار سفارش تامین کالا

بــــــــــــازرگانی و تجارت فرش تمام ابریشم

VERIA COMMERCE

تامین کننده مستقیم فرش تمام ابریشم وریـــــــــــــــــــــا

جدول محتـــــــــــــوا :

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین فرش تمام ابریشم:

تامین مستقیم فرش تمام ابریشم

تقاضای تامین مستقیم فرش تمام ابریشم در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم فرش تمام ابریشم جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت صنایع دستی میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی فرش تمام ابریشم شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم فرش تمام ابریشم اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم فرش تمام ابریشم به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده صنایع دستی هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان فرش تمام ابریشم از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان فرش تمام ابریشم از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان فرش تمام ابریشم از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان فرش تمام ابریشم از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان فرش تمام ابریشم از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان فرش تمام ابریشم از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده فرش تمام ابریشم

خرید و فروش عمده فرش تمام ابریشم یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده فرش تمام ابریشم بصورت مستقیم و عمده فرش تمام ابریشم مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده فرش تمام ابریشم میشوند . در روش دوم معاملات عمده فرش تمام ابریشم ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی فرش تمام ابریشم مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت فرش تمام ابریشم و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت فرش تمام ابریشم اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده فرش تمام ابریشم واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده فرش تمام ابریشم از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید فرش تمام ابریشم را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش فرش تمام ابریشم بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی فرش تمام ابریشم برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو فرش تمام ابریشم
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات فرش تمام ابریشم

صادرات و واردات فرش تمام ابریشم در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات فرش تمام ابریشم در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات فرش تمام ابریشم در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان فرش تمام ابریشم را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانفرش تمام ابریشم را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها فرش تمام ابریشم

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید فرش تمام ابریشم گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت فرش تمام ابریشم تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی فرش تمام ابریشم تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به فرش تمام ابریشم و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل فرش تمام ابریشم و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت فرش تمام ابریشم در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه فرش تمام ابریشم را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت فرش تمام ابریشم میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت فرش تمام ابریشم را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت فرش تمام ابریشم بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز فرش تمام ابریشم را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع فرش تمام ابریشم مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا فرش تمام ابریشم
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل فرش تمام ابریشم
6- تعیین شرایط حمل و نقل فرش تمام ابریشم
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا فرش تمام ابریشم تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید فرش تمام ابریشم ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه فرش تمام ابریشم تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند فرش تمام ابریشم را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد فرش تمام ابریشم را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه فرش تمام ابریشم را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده فرش تمام ابریشم دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه فرش تمام ابریشم در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم فرش تمام ابریشم میتواند یکی از بهترین انواع فرش تمام ابریشم را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی (LOI) فرش تمام ابریشم

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  فرش تمام ابریشم را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز فرش تمام ابریشم مورد نظر درج شده باشد .

فروش فرش تمام ابریشم ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش فرش تمام ابریشم ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله فرش تمام ابریشم به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین فرش تمام ابریشم صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری فرش تمام ابریشم باید بتوانند فرش تمام ابریشم صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات فرش تمام ابریشم اقدام کنند . شایان ذکر است که فرش تمام ابریشم بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال فرش تمام ابریشم از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، فرش تمام ابریشم نوع صادراتی باشد .

فروش فرش تمام ابریشم مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن فرش تمام ابریشم مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای فرش تمام ابریشم میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش فرش تمام ابریشم با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین فرش تمام ابریشم با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

سوالات در زمینه تامین و تجارت فرش تمام ابریشم

VERIA COMMERCE

پرسش و پاسخ های رایج وریـــــــــــــــــــــا

بازرگانی فرش تمام ابریشم شامل چه مواردی است؟
بازرگانی وریا در حال حاضر امکان تامین مستقیم فرش تمام ابریشم را در هر اندازه و حجم در اکثر نقاط تجاری دنیا دارد.
چطور میتوانم در زمینه تامین و بازرگانی فرش تمام ابریشم با وریا همکاری کنم؟

در موارد زیر امکان همکاری با این بازرگانی وجود دارد:

1- در صورتیکه شما تولید کننده مستقیم این دسته از کالاها و محصول

2- در صورتیکه شما واسط بین خریدار هستید

3- در صورتیکه شما خریدار مستقیم این دسته کالا ها هستید

میتوانید جهت همکاری مستقیم درخواست خودرا برای ما ارسال کنید.

من خریدار و متقاضی فرش تمام ابریشم هستنم ، چطور سفارش خود را ثبت کنم؟
بمنظور ثبت سفارش خرید فرش تمام ابریشم میتوانید در مرحله اول استعلام رسمی دریافت نمایید و در صورت نهایی شدن خرید ، نسبت به دریافت پیش فکتور و واریز حواله اقدام نمایید.
در مورت تجارت فرش تمام ابریشم سوال داشتم ، چطور میتونم با شما ارتباط بگیرم؟
کارشناسان بازرگانی وریا همه روزه از ساعت 7 صبح تا 8 شب پاسخگوی سوالات شما در زمینه فرش تمام ابریشم هستند. شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید.
آیا شما خریدار کالای تولید کننده در زمینه فرش تمام ابریشم هستید؟
بله ، بازرگانی وریا پس از آنالیز کیفی و کمی کالا ، بطور مستقیم کالای شما را در کتگوری فرش تمام ابریشم خریداری مینماید .
برای خرید مستقیم فرش تمام ابریشم چطور با شما قرارداد ببندم؟
اگر قصد خرید و تامین فرش تمام ابریشم را دارید میتوانید پس از بررسی شرایط برای عقد قرارداد به دفتر مجموعه مراجعه نمایید.
نحوه پرداخت مبلغ سفارشات بازرگانی برای فرش تمام ابریشم چگونه است؟
اگر قصد خرید و تامین فرش تمام ابریشم از این بازرگانی را دارید ، ما میتوانیم طبق قراداد در 2 الی 4 مرحله با شما تسویه حساب نماییم.
مدت زمان اعتبار استعلام قیمت فرش تمام ابریشم چه مدت است؟

مدت زمان اعتبار استعلامات قیمتی از زمان صدور 24 ساعت میباشد.

برای خرید و تامین فرش تمام ابریشم شرایط بخصوصی نیاز است؟
اگر تصمیم به خرید نهایی فرش تمام ابریشم دارید ، میتوانید بمنظور کسب اطلاعات بیشتر از شرایط تامین آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.
نحوه تحویل فرش تمام ابریشم کجا و چگونه است؟
طبق نظر متقاضی ما میتوانیم فرش تمام ابریشم را در محل انبار شرکت یا در مرزهای تجاری و یا در کشور مقصد تحویل دهیم
آیا میتوانم برای مشاوره در زمینه تامین فرش تمام ابریشم بصورت حضوری مراجعه کنم؟

متاسفانه فراینده مشاوره کاملا بصورت تلفنی میباشد و از پذیرش شما جهت دریافت مشاوره معذور هستیم. حضور در بازرگانی صرفا برای تنظیم و عقد نهایی قرارداد امکانپذیر است.

آیا تامین فرش تمام ابریشم نیازمند اخذ مجوز میباشد؟

لطفا بمنظور دریافت اطلاعات در این زمینه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بــــــــــــازرگانی فرش تمام ابریشم در سایر کشورها

VERIA COMMERCE

تجارت جهانیفرش تمام ابریشم وریـــــــــــــــــــــا

سوالات متداول تجارت فرش تمام ابریشم

VERIA COMMERCE

صادرات و واردات فرش تمام ابریشم وریـــــــــــــــــــــا

خدمات بازرگانی وریا شامل چه مواردی است؟

خدمات بازرگانی وریا شامل تامین مستقیم کالا ، صادرات و واردات کالا ، انبارداری ، حمل و نقل بین المللی و … است.

چطور میتوانم در زمینه تامین کالا با بازرگانی وریا همکاری کنم؟

در صورتیکه شما تولید کننده مستقیم یک کالا و محصول هستید میتوانید جهت فروش مستقیم کالا و محصول خود با ما تماس بگیرید.

نحوه همکاری بازرگانی با اشخاص واسط چگونه است؟

درصورتیکه که شما بعنوان یک واسط یا دلال قصد همکاری با این بازرگانی را دارید ، میتوانید درخواست خود را با کارشناسان ما مطرح نمایید و وارد قرارداد مستقیم با ما شوید.

ساعات کاری بازرگانی وریا چگونه است؟

ساعات کاری موسسه همه روزه از ساعت 7 صبح لغایت 20:00 میباشد.

شعب و نمایندگی های فعال بازرگانی وریا در کجا قرار دارند؟

بازرگانی وریا در حال حاضر در 36 کشور دفاتر فعال دارد.

چگونه میتوان سفارشات تجاری را ثبت نمود؟

شما میبایست در ابتدا درخواست استعلام قیمت خود را از طریق وب سایت ثبت نموده و پس از دریافت استعلام سفارش خود را ثبت نهایی نمایید.

برای ثبت سفارش کالاهای بازرگانی چطور اقدام کنید؟

برای ثبت سفارش کالاهای بازرگانی میتوانید از طریق صفحه ثبت سفارش ، فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

مدت زمان اعتبار استعلامات قیمتی چه مدت است؟

مدت زمان اعتبار استعلامات قیمتی از زمان صدور 24 ساعت میباشد.

بازرگانی وریا چه کالاهایی را میتواند تامین نماید؟

در حال حاضر بیش از 2000 کالای اساسی و بازرگانی از قبیل محصولات پتروشیمی ، مشتقات نفتی ، محصولات کشاورزی ، مواد اولیه ، تجهیزات صنعتی ، صنایع دستی و … در این بازرگانی تامین میشود.

چطور کالای مورد نیازم را توسط بازرگانی وریا تامین کنم؟

در ابتدا میبایست فرم استعلام قیمت را از این بخش تکمیل نموده و درخواست خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید. سپس درصورتیکه کالای مور نیاز شما توسط این مرکز قابل تامین باشد در مرحله بعد میتوانید نسبت به ثبت سفارش و تنظیم قرارداد اقدام نمایید.

سابقه فعالیت وریا چه مدت است؟

بازرگانی وریا از سال 1993 بصورت غیر رسمی و از سال 2002 بصورت رسمی فعالیت خود را در حوزه بازرگانی آغاز نمود.

چطور میتوان با بازرگانی وریا همکاری نمود؟

بمنظور همکاری با بازرگانی وریا در تمامی حوزه ها و ارسال درخواست همکاری میتوانید از این بخش تقاضای خود را برای واحد مربوطه ارسال نمایید. تمامی درخواست ها توسط واحد توسعه و حقوقی بررسی و ظرف مدت 48 ساعت به آنها پاسخ داده خواهد شد.