اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری
762 امتیاز
5/5

فرآیند قیمتگذاری تغییر نمیکند

پایگاه خبرگزاری تجارت جهانی وریا
امروز ۰۵ /۰۱ /۱۴۰۲

فرآیند قیمتگذاری تغییر نمیکند

سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان بیان کرد تغییر فرایند قیمت گذاری کالاها هرگز تایید نشده است و صرفا یک پیش طرح در یکی از نشستهای تنظیم بازار بوده و در همان موقع منتفی شده بود.

به نقل از خبرگذاری مهر:

روابط عمومی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان بیان داشت که فرایند قیمت گذاری کالا ها که در مکاتبه این سازمان که در بعضی رسانه‌ها اطلاع رسانی شده است؛ تنها به عنوان یک پیشنهاد اولیه در یکی از نشستهای تنظیم بازار طرح شده بود که در عمل قابل اجرا نبوده است و در همان زمان منتفی شده بود. انتشار این مکاتبه بدلیل عدم اطلاع از منتفی شدن آن بوده است.

مرجع قیمتها:

همچنان مرجع اصلی قیمت گذاری کالا و خدمات، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان بوده و در موارد ویژه پیشنهادات این سازمان برای تأیید در ستاد تنظیم بازار بیان میشود.

بیان شده است:

مدتی قبل نامه‌ای از سرپرست سازمان حمایت تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، به معاونان وزارت صمت ارسال شد که طبق آن مقرر شده بود درخواست بالابردن قیمت کالاها در دفاتر تخصصی وزارت صمت و جهاد کشاورزی، سازمان حمایت، کمیسیون اقتصادی دولت و ستاد تنظیم بازار باید بررسی و تأیید شود و نهایتا به تأیید ریاست جمهور برسد.

آخرین اخبار:

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری وریا: فرآیند قیمتگذاری تغییر نمیکند
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی مرکز تجارت جهانی وریا بایگانی شد.

فهرست مطالب

فهرست مطالب