امروز ۰۷ /۰۷ /۱۴۰۱

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت عایق سفید بام

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی عایق سفید بام

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم عایق سفید بام گسترده ترین شبکه تجارت عایق سفید بام را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی عایق سفید بام از قبیل تامین عمده عایق سفید بام ، خرید عمده عایق سفید بام ، فروش عمده عایق سفید بام ، صادرات و واردات مستقیم عایق سفید بام ، انبارداری عایق سفید بام ، نگهداری و بسته بندی عایق سفید بام و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با عایق سفید بام را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش عایق سفید بام با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت عایق سفید بام میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین عایق سفید بام:

تامین مستقیم عایق سفید بام

تقاضای تامین مستقیم عایق سفید بام در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم عایق سفید بام جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت مصالح ساختمانی میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی عایق سفید بام شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم عایق سفید بام اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم عایق سفید بام به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده مصالح ساختمانی هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان عایق سفید بام از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان عایق سفید بام از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان عایق سفید بام از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان عایق سفید بام از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان عایق سفید بام از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان عایق سفید بام از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده عایق سفید بام

خرید و فروش عمده عایق سفید بام یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده عایق سفید بام بصورت مستقیم و عمده عایق سفید بام مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده عایق سفید بام میشوند . در روش دوم معاملات عمده عایق سفید بام ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی عایق سفید بام مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت عایق سفید بام و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت عایق سفید بام اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده عایق سفید بام واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده عایق سفید بام از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید عایق سفید بام را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش عایق سفید بام بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی عایق سفید بام برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو عایق سفید بام
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات عایق سفید بام

صادرات و واردات عایق سفید بام در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات عایق سفید بام در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات عایق سفید بام در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان عایق سفید بام را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانعایق سفید بام را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها عایق سفید بام

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید عایق سفید بام گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت عایق سفید بام تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی عایق سفید بام تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به عایق سفید بام و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل عایق سفید بام و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت عایق سفید بام در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه عایق سفید بام را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت عایق سفید بام میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت عایق سفید بام را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت عایق سفید بام بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز عایق سفید بام را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع عایق سفید بام مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا عایق سفید بام
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل عایق سفید بام
6- تعیین شرایط حمل و نقل عایق سفید بام
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا عایق سفید بام تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید عایق سفید بام ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه عایق سفید بام تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند عایق سفید بام را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد عایق سفید بام را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه عایق سفید بام را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده عایق سفید بام دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه عایق سفید بام در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم عایق سفید بام میتواند یکی از بهترین انواع عایق سفید بام را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

- پرسش و پاسخ متداول
سوالات متداول در زمینه عایق سفید بام به همراه پاسخ در این قسمت مطرح شده است و در دسترس مراجعه کنندگان وب سایت وریا و بازرگانان محترم قرار گرفته است .
عایق سفید بام
عایق سفید بام
عایق سفید بام
عایق سفید بام

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) عایق سفید بام

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  عایق سفید بام را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز عایق سفید بام مورد نظر درج شده باشد .

فروش عایق سفید بام ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش عایق سفید بام ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله عایق سفید بام به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین عایق سفید بام صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری عایق سفید بام باید بتوانند عایق سفید بام صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات عایق سفید بام اقدام کنند . شایان ذکر است که عایق سفید بام بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال عایق سفید بام از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، عایق سفید بام نوع صادراتی باشد .

فروش عایق سفید بام مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن عایق سفید بام مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای عایق سفید بام میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش عایق سفید بام با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین عایق سفید بام با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

فهرست مطالب :

فرم تقاضاس همکاری:

  • فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید