اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت عایق ایزوپل

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی عایق ایزوپل

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم عایق ایزوپل گسترده ترین شبکه تجارت عایق ایزوپل را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی عایق ایزوپل از قبیل تامین عمده عایق ایزوپل ، خرید عمده عایق ایزوپل ، فروش عمده عایق ایزوپل ، صادرات و واردات مستقیم عایق ایزوپل ، انبارداری عایق ایزوپل ، نگهداری و بسته بندی عایق ایزوپل و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با عایق ایزوپل را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش عایق ایزوپل با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت عایق ایزوپل میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین عایق ایزوپل:

تامین مستقیم عایق ایزوپل

تقاضای تامین مستقیم عایق ایزوپل در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم عایق ایزوپل جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت مصالح ساختمانی میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی عایق ایزوپل شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم عایق ایزوپل اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم عایق ایزوپل به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده مصالح ساختمانی هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان عایق ایزوپل از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان عایق ایزوپل از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان عایق ایزوپل از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان عایق ایزوپل از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان عایق ایزوپل از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان عایق ایزوپل از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده عایق ایزوپل

خرید و فروش عمده عایق ایزوپل یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده عایق ایزوپل بصورت مستقیم و عمده عایق ایزوپل مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده عایق ایزوپل میشوند . در روش دوم معاملات عمده عایق ایزوپل ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی عایق ایزوپل مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت عایق ایزوپل و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت عایق ایزوپل اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده عایق ایزوپل واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده عایق ایزوپل از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید عایق ایزوپل را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش عایق ایزوپل بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی عایق ایزوپل برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو عایق ایزوپل
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات عایق ایزوپل

صادرات و واردات عایق ایزوپل در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات عایق ایزوپل در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات عایق ایزوپل در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان عایق ایزوپل را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانعایق ایزوپل را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها عایق ایزوپل

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید عایق ایزوپل گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت عایق ایزوپل تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی عایق ایزوپل تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به عایق ایزوپل و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل عایق ایزوپل و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت عایق ایزوپل در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه عایق ایزوپل را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت عایق ایزوپل میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت عایق ایزوپل را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت عایق ایزوپل بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز عایق ایزوپل را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع عایق ایزوپل مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا عایق ایزوپل
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل عایق ایزوپل
6- تعیین شرایط حمل و نقل عایق ایزوپل
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا عایق ایزوپل تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید عایق ایزوپل ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه عایق ایزوپل تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند عایق ایزوپل را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد عایق ایزوپل را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه عایق ایزوپل را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده عایق ایزوپل دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه عایق ایزوپل در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم عایق ایزوپل میتواند یکی از بهترین انواع عایق ایزوپل را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

- پرسش و پاسخ متداول
سوالات متداول در زمینه عایق ایزوپل به همراه پاسخ در این قسمت مطرح شده است و در دسترس مراجعه کنندگان وب سایت وریا و بازرگانان محترم قرار گرفته است .
عایق ایزوپل
عایق ایزوپل
عایق ایزوپل
عایق ایزوپل

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) عایق ایزوپل

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  عایق ایزوپل را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز عایق ایزوپل مورد نظر درج شده باشد .

فروش عایق ایزوپل ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش عایق ایزوپل ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله عایق ایزوپل به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین عایق ایزوپل صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری عایق ایزوپل باید بتوانند عایق ایزوپل صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات عایق ایزوپل اقدام کنند . شایان ذکر است که عایق ایزوپل بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال عایق ایزوپل از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، عایق ایزوپل نوع صادراتی باشد .

فروش عایق ایزوپل مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن عایق ایزوپل مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای عایق ایزوپل میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش عایق ایزوپل با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین عایق ایزوپل با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

فهرست مطالب :

فرم تقاضاس همکاری:

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.