🔔 اطلاعیه : فراخوان تامین اقلام صادراتی در حوزه صنعت نساجی ، صنایع دستی ، صنایع معدنی و بهداشتی ...

بازرگانی و تامین طلای سفید

  امتیاز 2405 (5/5)  
0 / 5

Your page rank:

مرکز توسعه تجارتــــــــ جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم طلای سفید با تشکیل گسترده ترین شبکه تجاری خود در 130 کشور کلیه خدمات بازرگانی کلان و خرد از قبیل تامین عمده طلای سفید ، خرید و فروش ، صادرات و واردات مستقیم ، انبارداری ، نگهداری و بسته بندی و .... را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد .

پاسخگویـــــــــــی 24H
واحد پشتیبانی و پاسخگویی برخط
شبکـــــــــــــــــه جهانی
بیش از 34 شعبه در سراسر جهان
رتبـــــــــــــه MQFL
واحد نمونه در صادرات و واردات
130.000 سفـــــــــــارش
130 هزار سفارش تامین کالا

بــــــــــــازرگانی طلای سفید

VERIA COMMERCE

تامین کننده مستقیم طلای سفید وریـــــــــــــــــــــا

جدول محتـــــــــــــوا :

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین طلای سفید:

تامین مستقیم طلای سفید

تقاضای تامین مستقیم طلای سفید در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم طلای سفید جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت مصالح ساختمانی میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی طلای سفید شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم طلای سفید اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم طلای سفید به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده مصالح ساختمانی هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان طلای سفید از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان طلای سفید از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان طلای سفید از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان طلای سفید از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان طلای سفید از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان طلای سفید از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده طلای سفید

خرید و فروش عمده طلای سفید یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده طلای سفید بصورت مستقیم و عمده طلای سفید مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده طلای سفید میشوند . در روش دوم معاملات عمده طلای سفید ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی طلای سفید مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت طلای سفید و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت طلای سفید اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده طلای سفید واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده طلای سفید از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید طلای سفید را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش طلای سفید بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی طلای سفید برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو طلای سفید
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات طلای سفید

صادرات و واردات طلای سفید در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات طلای سفید در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات طلای سفید در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان طلای سفید را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانطلای سفید را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها طلای سفید

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید طلای سفید گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت طلای سفید تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی طلای سفید تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به طلای سفید و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل طلای سفید و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت طلای سفید در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه طلای سفید را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت طلای سفید میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت طلای سفید را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت طلای سفید بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز طلای سفید را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع طلای سفید مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا طلای سفید
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل طلای سفید
6- تعیین شرایط حمل و نقل طلای سفید
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا طلای سفید تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید طلای سفید ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه طلای سفید تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند طلای سفید را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد طلای سفید را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه طلای سفید را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده طلای سفید دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه طلای سفید در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم طلای سفید میتواند یکی از بهترین انواع طلای سفید را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

- پرسش و پاسخ متداول
سوالات متداول در زمینه طلای سفید به همراه پاسخ در این قسمت مطرح شده است و در دسترس مراجعه کنندگان وب سایت وریا و بازرگانان محترم قرار گرفته است .
طلای سفید
طلای سفید
طلای سفید
طلای سفید

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) طلای سفید

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  طلای سفید را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز طلای سفید مورد نظر درج شده باشد .

فروش طلای سفید ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش طلای سفید ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله طلای سفید به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین طلای سفید صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری طلای سفید باید بتوانند طلای سفید صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات طلای سفید اقدام کنند . شایان ذکر است که طلای سفید بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال طلای سفید از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، طلای سفید نوع صادراتی باشد .

فروش طلای سفید مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن طلای سفید مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای طلای سفید میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش طلای سفید با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین طلای سفید با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

جدول محتـــــــــــــوا :

تجارتـــــــــــــــــــــــ انواع کالاهای ساختمانی

VERIA COMMERCE

صادرات و واردات اقلام ساختمانی وریـــــــــــــــــــــا

سوالات متداول درباره تجارت کالاهای ساختمانی

VERIA COMMERCE

صادرات و واردات طلای سفید وریـــــــــــــــــــــا