اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت صنایع دستیع سفالی

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی صنایع دستیع سفالی

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم صنایع دستیع سفالی گسترده ترین شبکه تجارت صنایع دستیع سفالی را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی صنایع دستیع سفالی از قبیل تامین عمده صنایع دستیع سفالی ، خرید عمده صنایع دستیع سفالی ، فروش عمده صنایع دستیع سفالی ، صادرات و واردات مستقیم صنایع دستیع سفالی ، انبارداری صنایع دستیع سفالی ، نگهداری و بسته بندی صنایع دستیع سفالی و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با صنایع دستیع سفالی را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش صنایع دستیع سفالی با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت صنایع دستیع سفالی میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین صنایع دستیع سفالی:

تامین مستقیم صنایع دستیع سفالی

تقاضای تامین مستقیم صنایع دستیع سفالی در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم صنایع دستیع سفالی جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت صنایع دستی میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی صنایع دستیع سفالی شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم صنایع دستیع سفالی اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم صنایع دستیع سفالی به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده صنایع دستی هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان صنایع دستیع سفالی از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان صنایع دستیع سفالی از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان صنایع دستیع سفالی از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان صنایع دستیع سفالی از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان صنایع دستیع سفالی از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان صنایع دستیع سفالی از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده صنایع دستیع سفالی

خرید و فروش عمده صنایع دستیع سفالی یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده صنایع دستیع سفالی بصورت مستقیم و عمده صنایع دستیع سفالی مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده صنایع دستیع سفالی میشوند . در روش دوم معاملات عمده صنایع دستیع سفالی ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی صنایع دستیع سفالی مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت صنایع دستیع سفالی و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت صنایع دستیع سفالی اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده صنایع دستیع سفالی واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده صنایع دستیع سفالی از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید صنایع دستیع سفالی را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش صنایع دستیع سفالی بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی صنایع دستیع سفالی برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو صنایع دستیع سفالی
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات صنایع دستیع سفالی

صادرات و واردات صنایع دستیع سفالی در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات صنایع دستیع سفالی در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات صنایع دستیع سفالی در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان صنایع دستیع سفالی را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانصنایع دستیع سفالی را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها صنایع دستیع سفالی

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید صنایع دستیع سفالی گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت صنایع دستیع سفالی تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی صنایع دستیع سفالی تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به صنایع دستیع سفالی و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل صنایع دستیع سفالی و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت صنایع دستیع سفالی در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه صنایع دستیع سفالی را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت صنایع دستیع سفالی میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت صنایع دستیع سفالی را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت صنایع دستیع سفالی بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز صنایع دستیع سفالی را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع صنایع دستیع سفالی مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا صنایع دستیع سفالی
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل صنایع دستیع سفالی
6- تعیین شرایط حمل و نقل صنایع دستیع سفالی
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا صنایع دستیع سفالی تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید صنایع دستیع سفالی ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه صنایع دستیع سفالی تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند صنایع دستیع سفالی را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد صنایع دستیع سفالی را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه صنایع دستیع سفالی را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده صنایع دستیع سفالی دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه صنایع دستیع سفالی در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم صنایع دستیع سفالی میتواند یکی از بهترین انواع صنایع دستیع سفالی را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

- پرسش و پاسخ متداول
سوالات متداول در زمینه صنایع دستیع سفالی به همراه پاسخ در این قسمت مطرح شده است و در دسترس مراجعه کنندگان وب سایت وریا و بازرگانان محترم قرار گرفته است .
صنایع دستیع سفالی
صنایع دستیع سفالی
صنایع دستیع سفالی
صنایع دستیع سفالی

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) صنایع دستیع سفالی

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  صنایع دستیع سفالی را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز صنایع دستیع سفالی مورد نظر درج شده باشد .

فروش صنایع دستیع سفالی ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش صنایع دستیع سفالی ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله صنایع دستیع سفالی به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین صنایع دستیع سفالی صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری صنایع دستیع سفالی باید بتوانند صنایع دستیع سفالی صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات صنایع دستیع سفالی اقدام کنند . شایان ذکر است که صنایع دستیع سفالی بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال صنایع دستیع سفالی از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، صنایع دستیع سفالی نوع صادراتی باشد .

فروش صنایع دستیع سفالی مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن صنایع دستیع سفالی مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای صنایع دستیع سفالی میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش صنایع دستیع سفالی با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین صنایع دستیع سفالی با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

فهرست مطالب :

فرم تقاضاس همکاری:

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.