اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت شکر تصویه شده

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی شکر تصویه شده

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم شکر تصویه شده گسترده ترین شبکه تجارت شکر تصویه شده را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی شکر تصویه شده از قبیل تامین عمده شکر تصویه شده ، خرید عمده شکر تصویه شده ، فروش عمده شکر تصویه شده ، صادرات و واردات مستقیم شکر تصویه شده ، انبارداری شکر تصویه شده ، نگهداری و بسته بندی شکر تصویه شده و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با شکر تصویه شده را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش شکر تصویه شده با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت شکر تصویه شده میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین شکر تصویه شده:

تامین مستقیم شکر تصویه شده

تقاضای تامین مستقیم شکر تصویه شده در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم شکر تصویه شده جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت محصولات کشاورزی میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی شکر تصویه شده شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم شکر تصویه شده اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم شکر تصویه شده به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده محصولات کشاورزی هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان شکر تصویه شده از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان شکر تصویه شده از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان شکر تصویه شده از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان شکر تصویه شده از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان شکر تصویه شده از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان شکر تصویه شده از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده شکر تصویه شده

خرید و فروش عمده شکر تصویه شده یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده شکر تصویه شده بصورت مستقیم و عمده شکر تصویه شده مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده شکر تصویه شده میشوند . در روش دوم معاملات عمده شکر تصویه شده ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی شکر تصویه شده مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت شکر تصویه شده و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت شکر تصویه شده اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده شکر تصویه شده واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده شکر تصویه شده از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید شکر تصویه شده را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش شکر تصویه شده بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی شکر تصویه شده برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو شکر تصویه شده
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات شکر تصویه شده

صادرات و واردات شکر تصویه شده در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات شکر تصویه شده در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات شکر تصویه شده در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان شکر تصویه شده را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانشکر تصویه شده را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها شکر تصویه شده

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید شکر تصویه شده گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت شکر تصویه شده تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی شکر تصویه شده تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به شکر تصویه شده و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل شکر تصویه شده و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت شکر تصویه شده در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه شکر تصویه شده را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت شکر تصویه شده میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت شکر تصویه شده را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت شکر تصویه شده بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز شکر تصویه شده را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع شکر تصویه شده مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا شکر تصویه شده
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل شکر تصویه شده
6- تعیین شرایط حمل و نقل شکر تصویه شده
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا شکر تصویه شده تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید شکر تصویه شده ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه شکر تصویه شده تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند شکر تصویه شده را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد شکر تصویه شده را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه شکر تصویه شده را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده شکر تصویه شده دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه شکر تصویه شده در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم شکر تصویه شده میتواند یکی از بهترین انواع شکر تصویه شده را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

- پرسش و پاسخ متداول
سوالات متداول در زمینه شکر تصویه شده به همراه پاسخ در این قسمت مطرح شده است و در دسترس مراجعه کنندگان وب سایت وریا و بازرگانان محترم قرار گرفته است .
شکر تصویه شده
شکر تصویه شده
شکر تصویه شده
شکر تصویه شده

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) شکر تصویه شده

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  شکر تصویه شده را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز شکر تصویه شده مورد نظر درج شده باشد .

فروش شکر تصویه شده ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش شکر تصویه شده ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله شکر تصویه شده به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین شکر تصویه شده صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری شکر تصویه شده باید بتوانند شکر تصویه شده صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات شکر تصویه شده اقدام کنند . شایان ذکر است که شکر تصویه شده بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال شکر تصویه شده از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، شکر تصویه شده نوع صادراتی باشد .

فروش شکر تصویه شده مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن شکر تصویه شده مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای شکر تصویه شده میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش شکر تصویه شده با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین شکر تصویه شده با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

فهرست مطالب :

فرم تقاضاس همکاری:

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.