🔔 اطلاعیه : فراخوان تامین اقلام صادراتی در حوزه صنعت نساجی ، صنایع دستی ، صنایع معدنی و بهداشتی ...

بازرگانی و تامین سولفات آمونیوم

  امتیاز 2405 (5/5)  
0 / 5

Your page rank:

مرکز توسعه تجارتــــــــ جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم سولفات آمونیوم با تشکیل گسترده ترین شبکه تجاری خود در 130 کشور کلیه خدمات بازرگانی کلان و خرد از قبیل تامین عمده سولفات آمونیوم ، خرید و فروش ، صادرات و واردات مستقیم ، انبارداری ، نگهداری و بسته بندی و .... را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد .

پاسخگویـــــــــــی 24H
واحد پشتیبانی و پاسخگویی برخط
شبکـــــــــــــــــه جهانی
بیش از 34 شعبه در سراسر جهان
رتبـــــــــــــه MQFL
واحد نمونه در صادرات و واردات
130.000 سفـــــــــــارش
130 هزار سفارش تامین کالا

بــــــــــــازرگانی سولفات آمونیوم

VERIA COMMERCE

تامین کننده مستقیم سولفات آمونیوم وریـــــــــــــــــــــا

جدول محتـــــــــــــوا :

بازرگانی وریا

تامین مستقیم سولفات آمونیوم

تقاضای تامین مستقیم سولفات آمونیوم در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم سولفات آمونیوم جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی سولفات آمونیوم شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم سولفات آمونیوم اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم سولفات آمونیوم به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان سولفات آمونیوم از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان سولفات آمونیوم از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان سولفات آمونیوم از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان سولفات آمونیوم از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان سولفات آمونیوم از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان سولفات آمونیوم از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

خرید و فروش عمده سولفات آمونیوم

خرید و فروش عمده سولفات آمونیوم یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده سولفات آمونیوم بصورت مستقیم و عمده سولفات آمونیوم مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده سولفات آمونیوم میشوند . در روش دوم معاملات عمده سولفات آمونیوم ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی سولفات آمونیوم مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت سولفات آمونیوم و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت سولفات آمونیوم اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی یا Consumer میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده سولفات آمونیوم واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده سولفات آمونیوم از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید سولفات آمونیوم را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش سولفات آمونیوم بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی سولفات آمونیوم برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو سولفات آمونیوم
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات سولفات آمونیوم

امور مربوط به صادرات و واردات سولفات آمونیوم در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات سولفات آمونیوم در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات سولفات آمونیوم در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان سولفات آمونیوم را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگان سولفات آمونیوم را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها سولفات آمونیوم

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید سولفات آمونیوم گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت سولفات آمونیوم تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی سولفات آمونیوم تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به سولفات آمونیوم و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل سولفات آمونیوم و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت سولفات آمونیوم در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه سولفات آمونیوم را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت سولفات آمونیوم میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت سولفات آمونیوم را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت سولفات آمونیوم بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز سولفات آمونیوم را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع سولفات آمونیوم مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا سولفات آمونیوم
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل سولفات آمونیوم
6- تعیین شرایط حمل و نقل سولفات آمونیوم
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا سولفات آمونیوم تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید سولفات آمونیوم ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه سولفات آمونیوم تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند سولفات آمونیوم را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد سولفات آمونیوم را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه سولفات آمونیوم را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده سولفات آمونیوم دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه سولفات آمونیوم در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر و هلدینگ وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم سولفات آمونیوم میتواند یکی از بهترین انواع سولفات آمونیوم را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

جدیدترین اخبار اطلاعیه ها درباره سولفات آمونیوم

شما میتوانید جدیدترین اخبار و اطلاعیه های سازمان را در خصوص سولفات آمونیوم از طریق بخش پایگاه اطلاعاتی یا وبلاگ بازرگانی وریا دریافت نمایید . لازم به ذکر است تمامی اخبار و مقالات در این بخش بروز بوده و هر روزه طی 6 نوبت اطلاعات جدید در این وبلاک منتشر میشوند.

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) سولفات آمونیوم

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  سولفات آمونیوم را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز سولفات آمونیوم مورد نظر درج شده باشد .

فروش سولفات آمونیوم ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش سولفات آمونیوم ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله سولفات آمونیوم به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین سولفات آمونیوم صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری سولفات آمونیوم باید بتوانند سولفات آمونیوم صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات سولفات آمونیوم اقدام کنند . شایان ذکر است که سولفات آمونیوم بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال سولفات آمونیوم از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، سولفات آمونیوم نوع صادراتی باشد .

فروش سولفات آمونیوم مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن سولفات آمونیوم مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای سولفات آمونیوم میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش سولفات آمونیوم با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین سولفات آمونیوم با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

بــــــــــــازرگانی سولفات آمونیوم در سایر کشورها

VERIA COMMERCE

تامین ویژه سولفات آمونیوم وریـــــــــــــــــــــا

سوالات متداول درباره تامین سولفات آمونیوم

VERIA COMMERCE

صادرات و واردات سولفات آمونیوم وریـــــــــــــــــــــا