اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت سنگ ساختمانی

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی سنگ ساختمانی

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم سنگ ساختمانی گسترده ترین شبکه تجارت سنگ ساختمانی را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی سنگ ساختمانی از قبیل تامین عمده سنگ ساختمانی ، خرید عمده سنگ ساختمانی ، فروش عمده سنگ ساختمانی ، صادرات و واردات مستقیم سنگ ساختمانی ، انبارداری سنگ ساختمانی ، نگهداری و بسته بندی سنگ ساختمانی و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با سنگ ساختمانی را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش سنگ ساختمانی با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت سنگ ساختمانی میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین سنگ ساختمانی:

تامین مستقیم سنگ ساختمانی

تقاضای تامین مستقیم سنگ ساختمانی در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم سنگ ساختمانی جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت مصالح ساختمانی میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی سنگ ساختمانی شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم سنگ ساختمانی اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم سنگ ساختمانی به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده مصالح ساختمانی هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان سنگ ساختمانی از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان سنگ ساختمانی از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان سنگ ساختمانی از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان سنگ ساختمانی از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان سنگ ساختمانی از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان سنگ ساختمانی از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده سنگ ساختمانی

خرید و فروش عمده سنگ ساختمانی یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده سنگ ساختمانی بصورت مستقیم و عمده سنگ ساختمانی مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده سنگ ساختمانی میشوند . در روش دوم معاملات عمده سنگ ساختمانی ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی سنگ ساختمانی مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت سنگ ساختمانی و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت سنگ ساختمانی اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده سنگ ساختمانی واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده سنگ ساختمانی از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید سنگ ساختمانی را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش سنگ ساختمانی بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی سنگ ساختمانی برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو سنگ ساختمانی
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات سنگ ساختمانی

صادرات و واردات سنگ ساختمانی در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات سنگ ساختمانی در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات سنگ ساختمانی در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان سنگ ساختمانی را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانسنگ ساختمانی را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها سنگ ساختمانی

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید سنگ ساختمانی گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت سنگ ساختمانی تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی سنگ ساختمانی تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به سنگ ساختمانی و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل سنگ ساختمانی و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت سنگ ساختمانی در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه سنگ ساختمانی را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت سنگ ساختمانی میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت سنگ ساختمانی را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت سنگ ساختمانی بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز سنگ ساختمانی را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع سنگ ساختمانی مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا سنگ ساختمانی
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل سنگ ساختمانی
6- تعیین شرایط حمل و نقل سنگ ساختمانی
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا سنگ ساختمانی تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید سنگ ساختمانی ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه سنگ ساختمانی تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند سنگ ساختمانی را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد سنگ ساختمانی را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه سنگ ساختمانی را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده سنگ ساختمانی دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه سنگ ساختمانی در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم سنگ ساختمانی میتواند یکی از بهترین انواع سنگ ساختمانی را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

- پرسش و پاسخ متداول
سوالات متداول در زمینه سنگ ساختمانی به همراه پاسخ در این قسمت مطرح شده است و در دسترس مراجعه کنندگان وب سایت وریا و بازرگانان محترم قرار گرفته است .
سنگ ساختمانی
سنگ ساختمانی
سنگ ساختمانی
سنگ ساختمانی

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) سنگ ساختمانی

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  سنگ ساختمانی را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز سنگ ساختمانی مورد نظر درج شده باشد .

فروش سنگ ساختمانی ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش سنگ ساختمانی ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله سنگ ساختمانی به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین سنگ ساختمانی صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری سنگ ساختمانی باید بتوانند سنگ ساختمانی صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات سنگ ساختمانی اقدام کنند . شایان ذکر است که سنگ ساختمانی بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال سنگ ساختمانی از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، سنگ ساختمانی نوع صادراتی باشد .

فروش سنگ ساختمانی مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن سنگ ساختمانی مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای سنگ ساختمانی میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش سنگ ساختمانی با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین سنگ ساختمانی با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

فهرست مطالب :

فرم تقاضاس همکاری:

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.