اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت سدیم نیترات(مرک)

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی سدیم نیترات(مرک)

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم سدیم نیترات(مرک) گسترده ترین شبکه تجارت سدیم نیترات(مرک) را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی سدیم نیترات(مرک) از قبیل تامین عمده سدیم نیترات(مرک) ، خرید عمده سدیم نیترات(مرک) ، فروش عمده سدیم نیترات(مرک) ، صادرات و واردات مستقیم سدیم نیترات(مرک) ، انبارداری سدیم نیترات(مرک) ، نگهداری و بسته بندی سدیم نیترات(مرک) و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با سدیم نیترات(مرک) را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش سدیم نیترات(مرک) با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت سدیم نیترات(مرک) میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

فهرست مطالب

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

تامین مستقیم سدیم نیترات(مرک)

تقاضای تامین مستقیم سدیم نیترات(مرک) در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم سدیم نیترات(مرک) جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی سدیم نیترات(مرک) شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم سدیم نیترات(مرک) اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم سدیم نیترات(مرک) به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان سدیم نیترات(مرک) از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان سدیم نیترات(مرک) از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان سدیم نیترات(مرک) از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان سدیم نیترات(مرک) از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان سدیم نیترات(مرک) از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان سدیم نیترات(مرک) از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده سدیم نیترات(مرک)

خرید و فروش عمده سدیم نیترات(مرک) یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده سدیم نیترات(مرک) بصورت مستقیم و عمده سدیم نیترات(مرک) مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده سدیم نیترات(مرک) میشوند . در روش دوم معاملات عمده سدیم نیترات(مرک) ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی سدیم نیترات(مرک) مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت سدیم نیترات(مرک) و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت سدیم نیترات(مرک) اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده سدیم نیترات(مرک) واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده سدیم نیترات(مرک) از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید سدیم نیترات(مرک) را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش سدیم نیترات(مرک) بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی سدیم نیترات(مرک) برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو سدیم نیترات(مرک)
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات سدیم نیترات(مرک)

صادرات و واردات سدیم نیترات(مرک) در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات سدیم نیترات(مرک) در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات سدیم نیترات(مرک) در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان سدیم نیترات(مرک) را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانسدیم نیترات(مرک) را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها سدیم نیترات(مرک)

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید سدیم نیترات(مرک) گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت سدیم نیترات(مرک) تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی سدیم نیترات(مرک) تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به سدیم نیترات(مرک) و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل سدیم نیترات(مرک) و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت سدیم نیترات(مرک) در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه سدیم نیترات(مرک) را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت سدیم نیترات(مرک) میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت سدیم نیترات(مرک) را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت سدیم نیترات(مرک) بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز سدیم نیترات(مرک) را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع سدیم نیترات(مرک) مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا سدیم نیترات(مرک)
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل سدیم نیترات(مرک)
6- تعیین شرایط حمل و نقل سدیم نیترات(مرک)
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا سدیم نیترات(مرک) تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید سدیم نیترات(مرک) ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه سدیم نیترات(مرک) تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند سدیم نیترات(مرک) را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد سدیم نیترات(مرک) را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه سدیم نیترات(مرک) را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده سدیم نیترات(مرک) دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه سدیم نیترات(مرک) در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم سدیم نیترات(مرک) میتواند یکی از بهترین انواع سدیم نیترات(مرک) را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) سدیم نیترات(مرک)

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  سدیم نیترات(مرک) را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز سدیم نیترات(مرک) مورد نظر درج شده باشد .

فروش سدیم نیترات(مرک) ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش سدیم نیترات(مرک) ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله سدیم نیترات(مرک) به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین سدیم نیترات(مرک) صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری سدیم نیترات(مرک) باید بتوانند سدیم نیترات(مرک) صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات سدیم نیترات(مرک) اقدام کنند . شایان ذکر است که سدیم نیترات(مرک) بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال سدیم نیترات(مرک) از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، سدیم نیترات(مرک) نوع صادراتی باشد .

فروش سدیم نیترات(مرک) مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن سدیم نیترات(مرک) مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای سدیم نیترات(مرک) میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش سدیم نیترات(مرک) با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین سدیم نیترات(مرک) با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.