اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت سدیم دی سولفیت

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی سدیم دی سولفیت

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم سدیم دی سولفیت گسترده ترین شبکه تجارت سدیم دی سولفیت را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی سدیم دی سولفیت از قبیل تامین عمده سدیم دی سولفیت ، خرید عمده سدیم دی سولفیت ، فروش عمده سدیم دی سولفیت ، صادرات و واردات مستقیم سدیم دی سولفیت ، انبارداری سدیم دی سولفیت ، نگهداری و بسته بندی سدیم دی سولفیت و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با سدیم دی سولفیت را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش سدیم دی سولفیت با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت سدیم دی سولفیت میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

فهرست مطالب

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

تامین مستقیم سدیم دی سولفیت

تقاضای تامین مستقیم سدیم دی سولفیت در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم سدیم دی سولفیت جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی سدیم دی سولفیت شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم سدیم دی سولفیت اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم سدیم دی سولفیت به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان سدیم دی سولفیت از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان سدیم دی سولفیت از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان سدیم دی سولفیت از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان سدیم دی سولفیت از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان سدیم دی سولفیت از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان سدیم دی سولفیت از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده سدیم دی سولفیت

خرید و فروش عمده سدیم دی سولفیت یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده سدیم دی سولفیت بصورت مستقیم و عمده سدیم دی سولفیت مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده سدیم دی سولفیت میشوند . در روش دوم معاملات عمده سدیم دی سولفیت ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی سدیم دی سولفیت مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت سدیم دی سولفیت و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت سدیم دی سولفیت اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده سدیم دی سولفیت واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده سدیم دی سولفیت از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید سدیم دی سولفیت را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش سدیم دی سولفیت بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی سدیم دی سولفیت برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو سدیم دی سولفیت
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات سدیم دی سولفیت

صادرات و واردات سدیم دی سولفیت در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات سدیم دی سولفیت در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات سدیم دی سولفیت در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان سدیم دی سولفیت را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانسدیم دی سولفیت را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها سدیم دی سولفیت

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید سدیم دی سولفیت گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت سدیم دی سولفیت تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی سدیم دی سولفیت تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به سدیم دی سولفیت و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل سدیم دی سولفیت و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت سدیم دی سولفیت در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه سدیم دی سولفیت را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت سدیم دی سولفیت میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت سدیم دی سولفیت را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت سدیم دی سولفیت بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز سدیم دی سولفیت را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع سدیم دی سولفیت مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا سدیم دی سولفیت
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل سدیم دی سولفیت
6- تعیین شرایط حمل و نقل سدیم دی سولفیت
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا سدیم دی سولفیت تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید سدیم دی سولفیت ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه سدیم دی سولفیت تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند سدیم دی سولفیت را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد سدیم دی سولفیت را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه سدیم دی سولفیت را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده سدیم دی سولفیت دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه سدیم دی سولفیت در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم سدیم دی سولفیت میتواند یکی از بهترین انواع سدیم دی سولفیت را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) سدیم دی سولفیت

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  سدیم دی سولفیت را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز سدیم دی سولفیت مورد نظر درج شده باشد .

فروش سدیم دی سولفیت ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش سدیم دی سولفیت ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله سدیم دی سولفیت به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین سدیم دی سولفیت صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری سدیم دی سولفیت باید بتوانند سدیم دی سولفیت صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات سدیم دی سولفیت اقدام کنند . شایان ذکر است که سدیم دی سولفیت بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال سدیم دی سولفیت از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، سدیم دی سولفیت نوع صادراتی باشد .

فروش سدیم دی سولفیت مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن سدیم دی سولفیت مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای سدیم دی سولفیت میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش سدیم دی سولفیت با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین سدیم دی سولفیت با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.