اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت روغن سیلیکون

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی روغن سیلیکون

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم روغن سیلیکون گسترده ترین شبکه تجارت روغن سیلیکون را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی روغن سیلیکون از قبیل تامین عمده روغن سیلیکون ، خرید عمده روغن سیلیکون ، فروش عمده روغن سیلیکون ، صادرات و واردات مستقیم روغن سیلیکون ، انبارداری روغن سیلیکون ، نگهداری و بسته بندی روغن سیلیکون و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با روغن سیلیکون را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش روغن سیلیکون با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت روغن سیلیکون میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

فهرست مطالب

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

تامین مستقیم روغن سیلیکون

تقاضای تامین مستقیم روغن سیلیکون در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم روغن سیلیکون جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی روغن سیلیکون شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم روغن سیلیکون اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم روغن سیلیکون به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان روغن سیلیکون از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان روغن سیلیکون از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان روغن سیلیکون از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان روغن سیلیکون از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان روغن سیلیکون از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان روغن سیلیکون از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده روغن سیلیکون

خرید و فروش عمده روغن سیلیکون یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده روغن سیلیکون بصورت مستقیم و عمده روغن سیلیکون مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده روغن سیلیکون میشوند . در روش دوم معاملات عمده روغن سیلیکون ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی روغن سیلیکون مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت روغن سیلیکون و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت روغن سیلیکون اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده روغن سیلیکون واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده روغن سیلیکون از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید روغن سیلیکون را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش روغن سیلیکون بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی روغن سیلیکون برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو روغن سیلیکون
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات روغن سیلیکون

صادرات و واردات روغن سیلیکون در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات روغن سیلیکون در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات روغن سیلیکون در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان روغن سیلیکون را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانروغن سیلیکون را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها روغن سیلیکون

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید روغن سیلیکون گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت روغن سیلیکون تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی روغن سیلیکون تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به روغن سیلیکون و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل روغن سیلیکون و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت روغن سیلیکون در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه روغن سیلیکون را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت روغن سیلیکون میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت روغن سیلیکون را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت روغن سیلیکون بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز روغن سیلیکون را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع روغن سیلیکون مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا روغن سیلیکون
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل روغن سیلیکون
6- تعیین شرایط حمل و نقل روغن سیلیکون
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا روغن سیلیکون تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید روغن سیلیکون ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه روغن سیلیکون تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند روغن سیلیکون را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد روغن سیلیکون را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه روغن سیلیکون را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده روغن سیلیکون دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه روغن سیلیکون در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم روغن سیلیکون میتواند یکی از بهترین انواع روغن سیلیکون را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) روغن سیلیکون

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  روغن سیلیکون را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز روغن سیلیکون مورد نظر درج شده باشد .

فروش روغن سیلیکون ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش روغن سیلیکون ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله روغن سیلیکون به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین روغن سیلیکون صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری روغن سیلیکون باید بتوانند روغن سیلیکون صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات روغن سیلیکون اقدام کنند . شایان ذکر است که روغن سیلیکون بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال روغن سیلیکون از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، روغن سیلیکون نوع صادراتی باشد .

فروش روغن سیلیکون مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن روغن سیلیکون مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای روغن سیلیکون میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش روغن سیلیکون با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین روغن سیلیکون با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.