اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت روغن خام کنجد

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی روغن خام کنجد

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم روغن خام کنجد گسترده ترین شبکه تجارت روغن خام کنجد را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی روغن خام کنجد از قبیل تامین عمده روغن خام کنجد ، خرید عمده روغن خام کنجد ، فروش عمده روغن خام کنجد ، صادرات و واردات مستقیم روغن خام کنجد ، انبارداری روغن خام کنجد ، نگهداری و بسته بندی روغن خام کنجد و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با روغن خام کنجد را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش روغن خام کنجد با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت روغن خام کنجد میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین روغن خام کنجد:

تامین مستقیم روغن خام کنجد

تقاضای تامین مستقیم روغن خام کنجد در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم روغن خام کنجد جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت محصولات کشاورزی میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی روغن خام کنجد شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم روغن خام کنجد اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم روغن خام کنجد به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده محصولات کشاورزی هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان روغن خام کنجد از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان روغن خام کنجد از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان روغن خام کنجد از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان روغن خام کنجد از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان روغن خام کنجد از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان روغن خام کنجد از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده روغن خام کنجد

خرید و فروش عمده روغن خام کنجد یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده روغن خام کنجد بصورت مستقیم و عمده روغن خام کنجد مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده روغن خام کنجد میشوند . در روش دوم معاملات عمده روغن خام کنجد ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی روغن خام کنجد مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت روغن خام کنجد و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت روغن خام کنجد اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده روغن خام کنجد واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده روغن خام کنجد از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید روغن خام کنجد را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش روغن خام کنجد بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی روغن خام کنجد برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو روغن خام کنجد
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات روغن خام کنجد

صادرات و واردات روغن خام کنجد در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات روغن خام کنجد در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات روغن خام کنجد در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان روغن خام کنجد را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانروغن خام کنجد را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها روغن خام کنجد

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید روغن خام کنجد گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت روغن خام کنجد تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی روغن خام کنجد تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به روغن خام کنجد و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل روغن خام کنجد و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت روغن خام کنجد در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه روغن خام کنجد را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت روغن خام کنجد میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت روغن خام کنجد را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت روغن خام کنجد بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز روغن خام کنجد را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع روغن خام کنجد مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا روغن خام کنجد
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل روغن خام کنجد
6- تعیین شرایط حمل و نقل روغن خام کنجد
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا روغن خام کنجد تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید روغن خام کنجد ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه روغن خام کنجد تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند روغن خام کنجد را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد روغن خام کنجد را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه روغن خام کنجد را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده روغن خام کنجد دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه روغن خام کنجد در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم روغن خام کنجد میتواند یکی از بهترین انواع روغن خام کنجد را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

- پرسش و پاسخ متداول
سوالات متداول در زمینه روغن خام کنجد به همراه پاسخ در این قسمت مطرح شده است و در دسترس مراجعه کنندگان وب سایت وریا و بازرگانان محترم قرار گرفته است .
روغن خام کنجد
روغن خام کنجد
روغن خام کنجد
روغن خام کنجد

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) روغن خام کنجد

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  روغن خام کنجد را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز روغن خام کنجد مورد نظر درج شده باشد .

فروش روغن خام کنجد ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش روغن خام کنجد ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله روغن خام کنجد به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین روغن خام کنجد صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری روغن خام کنجد باید بتوانند روغن خام کنجد صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات روغن خام کنجد اقدام کنند . شایان ذکر است که روغن خام کنجد بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال روغن خام کنجد از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، روغن خام کنجد نوع صادراتی باشد .

فروش روغن خام کنجد مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن روغن خام کنجد مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای روغن خام کنجد میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش روغن خام کنجد با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین روغن خام کنجد با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

فهرست مطالب :

فرم تقاضاس همکاری:

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.