اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت ذرت بذری

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی ذرت بذری

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم ذرت بذری گسترده ترین شبکه تجارت ذرت بذری را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی ذرت بذری از قبیل تامین عمده ذرت بذری ، خرید عمده ذرت بذری ، فروش عمده ذرت بذری ، صادرات و واردات مستقیم ذرت بذری ، انبارداری ذرت بذری ، نگهداری و بسته بندی ذرت بذری و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با ذرت بذری را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش ذرت بذری با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت ذرت بذری میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین ذرت بذری:

تامین مستقیم ذرت بذری

تقاضای تامین مستقیم ذرت بذری در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم ذرت بذری جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت محصولات کشاورزی میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی ذرت بذری شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم ذرت بذری اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم ذرت بذری به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده محصولات کشاورزی هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان ذرت بذری از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان ذرت بذری از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان ذرت بذری از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان ذرت بذری از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان ذرت بذری از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان ذرت بذری از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده ذرت بذری

خرید و فروش عمده ذرت بذری یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده ذرت بذری بصورت مستقیم و عمده ذرت بذری مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده ذرت بذری میشوند . در روش دوم معاملات عمده ذرت بذری ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی ذرت بذری مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت ذرت بذری و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت ذرت بذری اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده ذرت بذری واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده ذرت بذری از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید ذرت بذری را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش ذرت بذری بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی ذرت بذری برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو ذرت بذری
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات ذرت بذری

صادرات و واردات ذرت بذری در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات ذرت بذری در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات ذرت بذری در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان ذرت بذری را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانذرت بذری را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها ذرت بذری

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید ذرت بذری گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت ذرت بذری تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی ذرت بذری تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به ذرت بذری و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل ذرت بذری و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت ذرت بذری در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه ذرت بذری را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت ذرت بذری میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت ذرت بذری را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت ذرت بذری بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز ذرت بذری را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع ذرت بذری مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا ذرت بذری
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل ذرت بذری
6- تعیین شرایط حمل و نقل ذرت بذری
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا ذرت بذری تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید ذرت بذری ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه ذرت بذری تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند ذرت بذری را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد ذرت بذری را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه ذرت بذری را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده ذرت بذری دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه ذرت بذری در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم ذرت بذری میتواند یکی از بهترین انواع ذرت بذری را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

- پرسش و پاسخ متداول
سوالات متداول در زمینه ذرت بذری به همراه پاسخ در این قسمت مطرح شده است و در دسترس مراجعه کنندگان وب سایت وریا و بازرگانان محترم قرار گرفته است .
ذرت بذری
ذرت بذری
ذرت بذری
ذرت بذری

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) ذرت بذری

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  ذرت بذری را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز ذرت بذری مورد نظر درج شده باشد .

فروش ذرت بذری ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش ذرت بذری ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله ذرت بذری به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین ذرت بذری صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری ذرت بذری باید بتوانند ذرت بذری صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات ذرت بذری اقدام کنند . شایان ذکر است که ذرت بذری بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال ذرت بذری از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، ذرت بذری نوع صادراتی باشد .

فروش ذرت بذری مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن ذرت بذری مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای ذرت بذری میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش ذرت بذری با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین ذرت بذری با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

فهرست مطالب :

فرم تقاضاس همکاری:

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.