🔔 اطلاعیه : فراخوان تامین اقلام صادراتی در حوزه صنعت نساجی ، صنایع دستی ، صنایع معدنی و بهداشتی ...
[wikiwordpress] :

بازرگانی و تامین دی سدیم تترابورات(بوراکس)

  امتیاز 2405 (5/5)  
0 / 5

Your page rank:

مرکز توسعه تجارتــــــــ جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم دی سدیم تترابورات(بوراکس) با تشکیل گسترده ترین شبکه تجاری خود در 130 کشور کلیه خدمات بازرگانی کلان و خرد از قبیل تامین عمده دی سدیم تترابورات(بوراکس) ، خرید و فروش ، صادرات و واردات مستقیم ، انبارداری ، نگهداری و بسته بندی و .... را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد .

پاسخگویـــــــــــی 24H
واحد پشتیبانی و پاسخگویی برخط
شبکـــــــــــــــــه جهانی
بیش از 34 شعبه در سراسر جهان
رتبـــــــــــــه MQFL
واحد نمونه در صادرات و واردات
130.000 سفـــــــــــارش
130 هزار سفارش تامین کالا

بــــــــــــازرگانی دی سدیم تترابورات(بوراکس)

VERIA COMMERCE

تامین کننده مستقیم دی سدیم تترابورات(بوراکس) وریـــــــــــــــــــــا

جدول محتـــــــــــــوا :

بازرگانی وریا

تامین مستقیم دی سدیم تترابورات(بوراکس)

تقاضای تامین مستقیم دی سدیم تترابورات(بوراکس) در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم دی سدیم تترابورات(بوراکس) جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی دی سدیم تترابورات(بوراکس) شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم دی سدیم تترابورات(بوراکس) اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم دی سدیم تترابورات(بوراکس) به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان دی سدیم تترابورات(بوراکس) از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان دی سدیم تترابورات(بوراکس) از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان دی سدیم تترابورات(بوراکس) از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان دی سدیم تترابورات(بوراکس) از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان دی سدیم تترابورات(بوراکس) از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان دی سدیم تترابورات(بوراکس) از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

خرید و فروش عمده دی سدیم تترابورات(بوراکس)

خرید و فروش عمده دی سدیم تترابورات(بوراکس) یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده دی سدیم تترابورات(بوراکس) بصورت مستقیم و عمده دی سدیم تترابورات(بوراکس) مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده دی سدیم تترابورات(بوراکس) میشوند . در روش دوم معاملات عمده دی سدیم تترابورات(بوراکس) ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی دی سدیم تترابورات(بوراکس) مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت دی سدیم تترابورات(بوراکس) و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت دی سدیم تترابورات(بوراکس) اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی یا Consumer میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده دی سدیم تترابورات(بوراکس) واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده دی سدیم تترابورات(بوراکس) از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید دی سدیم تترابورات(بوراکس) را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش دی سدیم تترابورات(بوراکس) بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی دی سدیم تترابورات(بوراکس) برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو دی سدیم تترابورات(بوراکس)
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات دی سدیم تترابورات(بوراکس)

امور مربوط به صادرات و واردات دی سدیم تترابورات(بوراکس) در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات دی سدیم تترابورات(بوراکس) در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات دی سدیم تترابورات(بوراکس) در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان دی سدیم تترابورات(بوراکس) را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگان دی سدیم تترابورات(بوراکس) را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها دی سدیم تترابورات(بوراکس)

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید دی سدیم تترابورات(بوراکس) گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت دی سدیم تترابورات(بوراکس) تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی دی سدیم تترابورات(بوراکس) تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به دی سدیم تترابورات(بوراکس) و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل دی سدیم تترابورات(بوراکس) و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت دی سدیم تترابورات(بوراکس) در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه دی سدیم تترابورات(بوراکس) را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت دی سدیم تترابورات(بوراکس) میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت دی سدیم تترابورات(بوراکس) را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت دی سدیم تترابورات(بوراکس) بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز دی سدیم تترابورات(بوراکس) را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع دی سدیم تترابورات(بوراکس) مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا دی سدیم تترابورات(بوراکس)
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل دی سدیم تترابورات(بوراکس)
6- تعیین شرایط حمل و نقل دی سدیم تترابورات(بوراکس)
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا دی سدیم تترابورات(بوراکس) تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید دی سدیم تترابورات(بوراکس) ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه دی سدیم تترابورات(بوراکس) تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند دی سدیم تترابورات(بوراکس) را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد دی سدیم تترابورات(بوراکس) را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه دی سدیم تترابورات(بوراکس) را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده دی سدیم تترابورات(بوراکس) دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه دی سدیم تترابورات(بوراکس) در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر و هلدینگ وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم دی سدیم تترابورات(بوراکس) میتواند یکی از بهترین انواع دی سدیم تترابورات(بوراکس) را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

جدیدترین اخبار اطلاعیه ها درباره دی سدیم تترابورات(بوراکس)

شما میتوانید جدیدترین اخبار و اطلاعیه های سازمان را در خصوص دی سدیم تترابورات(بوراکس) از طریق بخش پایگاه اطلاعاتی یا وبلاگ بازرگانی وریا دریافت نمایید . لازم به ذکر است تمامی اخبار و مقالات در این بخش بروز بوده و هر روزه طی 6 نوبت اطلاعات جدید در این وبلاک منتشر میشوند.

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) دی سدیم تترابورات(بوراکس)

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  دی سدیم تترابورات(بوراکس) را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز دی سدیم تترابورات(بوراکس) مورد نظر درج شده باشد .

فروش دی سدیم تترابورات(بوراکس) ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش دی سدیم تترابورات(بوراکس) ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله دی سدیم تترابورات(بوراکس) به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین دی سدیم تترابورات(بوراکس) صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری دی سدیم تترابورات(بوراکس) باید بتوانند دی سدیم تترابورات(بوراکس) صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات دی سدیم تترابورات(بوراکس) اقدام کنند . شایان ذکر است که دی سدیم تترابورات(بوراکس) بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال دی سدیم تترابورات(بوراکس) از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، دی سدیم تترابورات(بوراکس) نوع صادراتی باشد .

فروش دی سدیم تترابورات(بوراکس) مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن دی سدیم تترابورات(بوراکس) مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای دی سدیم تترابورات(بوراکس) میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش دی سدیم تترابورات(بوراکس) با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین دی سدیم تترابورات(بوراکس) با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

بــــــــــــازرگانی دی سدیم تترابورات(بوراکس) در سایر کشورها

VERIA COMMERCE

تامین ویژه دی سدیم تترابورات(بوراکس) وریـــــــــــــــــــــا

سوالات متداول درباره تامین دی سدیم تترابورات(بوراکس)

VERIA COMMERCE

صادرات و واردات دی سدیم تترابورات(بوراکس) وریـــــــــــــــــــــا

خدمات بازرگانی وریا شامل چه مواردی است؟

خدمات بازرگانی وریا شامل تامین مستقیم کالا ، صادرات و واردات کالا ، انبارداری ، حمل و نقل بین المللی و … است.

چطور میتوانم در زمینه تامین کالا با بازرگانی وریا همکاری کنم؟

در صورتیکه شما تولید کننده مستقیم یک کالا و محصول هستید میتوانید جهت فروش مستقیم کالا و محصول خود با ما تماس بگیرید.

نحوه همکاری بازرگانی با اشخاص واسط چگونه است؟

درصورتیکه که شما بعنوان یک واسط یا دلال قصد همکاری با این بازرگانی را دارید ، میتوانید درخواست خود را با کارشناسان ما مطرح نمایید و وارد قرارداد مستقیم با ما شوید.

ساعات کاری بازرگانی وریا چگونه است؟

ساعات کاری موسسه همه روزه از ساعت 7 صبح لغایت 20:00 میباشد.

شعب و نمایندگی های فعال بازرگانی وریا در کجا قرار دارند؟

بازرگانی وریا در حال حاضر در 36 کشور دفاتر فعال دارد.

چگونه میتوان سفارشات تجاری را ثبت نمود؟

شما میبایست در ابتدا درخواست استعلام قیمت خود را از طریق وب سایت ثبت نموده و پس از دریافت استعلام سفارش خود را ثبت نهایی نمایید.

برای ثبت سفارش کالاهای بازرگانی چطور اقدام کنید؟

برای ثبت سفارش کالاهای بازرگانی میتوانید از طریق صفحه ثبت سفارش ، فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

مدت زمان اعتبار استعلامات قیمتی چه مدت است؟

مدت زمان اعتبار استعلامات قیمتی از زمان صدور 24 ساعت میباشد.

بازرگانی وریا چه کالاهایی را میتواند تامین نماید؟

در حال حاضر بیش از 2000 کالای اساسی و بازرگانی از قبیل محصولات پتروشیمی ، مشتقات نفتی ، محصولات کشاورزی ، مواد اولیه ، تجهیزات صنعتی ، صنایع دستی و … در این بازرگانی تامین میشود.

چطور کالای مورد نیازم را توسط بازرگانی وریا تامین کنم؟

در ابتدا میبایست فرم استعلام قیمت را از این بخش تکمیل نموده و درخواست خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید. سپس درصورتیکه کالای مور نیاز شما توسط این مرکز قابل تامین باشد در مرحله بعد میتوانید نسبت به ثبت سفارش و تنظیم قرارداد اقدام نمایید.

سابقه فعالیت وریا چه مدت است؟

بازرگانی وریا از سال 1993 بصورت غیر رسمی و از سال 2002 بصورت رسمی فعالیت خود را در حوزه بازرگانی آغاز نمود.

چطور میتوان با بازرگانی وریا همکاری نمود؟

بمنظور همکاری با بازرگانی وریا در تمامی حوزه ها و ارسال درخواست همکاری میتوانید از این بخش تقاضای خود را برای واحد مربوطه ارسال نمایید. تمامی درخواست ها توسط واحد توسعه و حقوقی بررسی و ظرف مدت 48 ساعت به آنها پاسخ داده خواهد شد.