🔔 اطلاعیه : فراخوان تامین اقلام صادراتی در حوزه صنعت نساجی ، صنایع دستی ، صنایع معدنی و بهداشتی ...

بازرگانی و تامین دانه هایه روغنی سویا

  امتیاز 2405 (5/5)  
0 / 5

Your page rank:

مرکز توسعه تجارتــــــــ جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم دانه هایه روغنی سویا با تشکیل گسترده ترین شبکه تجاری خود در 130 کشور کلیه خدمات بازرگانی کلان و خرد از قبیل تامین عمده دانه هایه روغنی سویا ، خرید و فروش ، صادرات و واردات مستقیم ، انبارداری ، نگهداری و بسته بندی و .... را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد .

پاسخگویـــــــــــی 24H
واحد پشتیبانی و پاسخگویی برخط
شبکـــــــــــــــــه جهانی
بیش از 34 شعبه در سراسر جهان
رتبـــــــــــــه MQFL
واحد نمونه در صادرات و واردات
130.000 سفـــــــــــارش
130 هزار سفارش تامین کالا

بــــــــــــازرگانی و تجارت دانه هایه روغنی سویا

VERIA COMMERCE

تامین کننده مستقیم دانه هایه روغنی سویا وریـــــــــــــــــــــا

جدول محتـــــــــــــوا :

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین دانه هایه روغنی سویا:

تامین مستقیم دانه هایه روغنی سویا

تقاضای تامین مستقیم دانه هایه روغنی سویا در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم دانه هایه روغنی سویا جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت محصولات کشاورزی میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی دانه هایه روغنی سویا شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم دانه هایه روغنی سویا اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم دانه هایه روغنی سویا به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده محصولات کشاورزی هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان دانه هایه روغنی سویا از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان دانه هایه روغنی سویا از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان دانه هایه روغنی سویا از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان دانه هایه روغنی سویا از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان دانه هایه روغنی سویا از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان دانه هایه روغنی سویا از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده دانه هایه روغنی سویا

خرید و فروش عمده دانه هایه روغنی سویا یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده دانه هایه روغنی سویا بصورت مستقیم و عمده دانه هایه روغنی سویا مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده دانه هایه روغنی سویا میشوند . در روش دوم معاملات عمده دانه هایه روغنی سویا ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی دانه هایه روغنی سویا مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت دانه هایه روغنی سویا و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت دانه هایه روغنی سویا اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده دانه هایه روغنی سویا واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده دانه هایه روغنی سویا از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید دانه هایه روغنی سویا را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش دانه هایه روغنی سویا بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی دانه هایه روغنی سویا برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو دانه هایه روغنی سویا
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات دانه هایه روغنی سویا

صادرات و واردات دانه هایه روغنی سویا در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات دانه هایه روغنی سویا در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات دانه هایه روغنی سویا در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان دانه هایه روغنی سویا را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگان دانه هایه روغنی سویا را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها دانه هایه روغنی سویا

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید دانه هایه روغنی سویا گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت دانه هایه روغنی سویا تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی دانه هایه روغنی سویا تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به دانه هایه روغنی سویا و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل دانه هایه روغنی سویا و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت دانه هایه روغنی سویا در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه دانه هایه روغنی سویا را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت دانه هایه روغنی سویا میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت دانه هایه روغنی سویا را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت دانه هایه روغنی سویا بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز دانه هایه روغنی سویا را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع دانه هایه روغنی سویا مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا دانه هایه روغنی سویا
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل دانه هایه روغنی سویا
6- تعیین شرایط حمل و نقل دانه هایه روغنی سویا
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا دانه هایه روغنی سویا تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید دانه هایه روغنی سویا ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه دانه هایه روغنی سویا تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند دانه هایه روغنی سویا را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد دانه هایه روغنی سویا را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه دانه هایه روغنی سویا را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده دانه هایه روغنی سویا دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه دانه هایه روغنی سویا در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم دانه هایه روغنی سویا میتواند یکی از بهترین انواع دانه هایه روغنی سویا را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) دانه هایه روغنی سویا

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  دانه هایه روغنی سویا را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز دانه هایه روغنی سویا مورد نظر درج شده باشد .

فروش دانه هایه روغنی سویا ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش دانه هایه روغنی سویا ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله دانه هایه روغنی سویا به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین دانه هایه روغنی سویا صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری دانه هایه روغنی سویا باید بتوانند دانه هایه روغنی سویا صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات دانه هایه روغنی سویا اقدام کنند . شایان ذکر است که دانه هایه روغنی سویا بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال دانه هایه روغنی سویا از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، دانه هایه روغنی سویا نوع صادراتی باشد .

فروش دانه هایه روغنی سویا مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن دانه هایه روغنی سویا مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای دانه هایه روغنی سویا میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش دانه هایه روغنی سویا با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین دانه هایه روغنی سویا با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

بــــــــــــازرگانی دانه هایه روغنی سویا در سایر کشورها

VERIA COMMERCE

تجارت جهانی دانه هایه روغنی سویا وریـــــــــــــــــــــا

سوالات متداول تجارت دانه هایه روغنی سویا

VERIA COMMERCE

صادرات و واردات دانه هایه روغنی سویا وریـــــــــــــــــــــا