اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت دانه هایه روغنی بادام زمینی

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی دانه هایه روغنی بادام زمینی

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم دانه هایه روغنی بادام زمینی گسترده ترین شبکه تجارت دانه هایه روغنی بادام زمینی را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی دانه هایه روغنی بادام زمینی از قبیل تامین عمده دانه هایه روغنی بادام زمینی ، خرید عمده دانه هایه روغنی بادام زمینی ، فروش عمده دانه هایه روغنی بادام زمینی ، صادرات و واردات مستقیم دانه هایه روغنی بادام زمینی ، انبارداری دانه هایه روغنی بادام زمینی ، نگهداری و بسته بندی دانه هایه روغنی بادام زمینی و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با دانه هایه روغنی بادام زمینی را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش دانه هایه روغنی بادام زمینی با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت دانه هایه روغنی بادام زمینی میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین دانه هایه روغنی بادام زمینی:

تامین مستقیم دانه هایه روغنی بادام زمینی

تقاضای تامین مستقیم دانه هایه روغنی بادام زمینی در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم دانه هایه روغنی بادام زمینی جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت محصولات کشاورزی میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی دانه هایه روغنی بادام زمینی شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم دانه هایه روغنی بادام زمینی اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم دانه هایه روغنی بادام زمینی به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده محصولات کشاورزی هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان دانه هایه روغنی بادام زمینی از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان دانه هایه روغنی بادام زمینی از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان دانه هایه روغنی بادام زمینی از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان دانه هایه روغنی بادام زمینی از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان دانه هایه روغنی بادام زمینی از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان دانه هایه روغنی بادام زمینی از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده دانه هایه روغنی بادام زمینی

خرید و فروش عمده دانه هایه روغنی بادام زمینی یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده دانه هایه روغنی بادام زمینی بصورت مستقیم و عمده دانه هایه روغنی بادام زمینی مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده دانه هایه روغنی بادام زمینی میشوند . در روش دوم معاملات عمده دانه هایه روغنی بادام زمینی ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی دانه هایه روغنی بادام زمینی مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت دانه هایه روغنی بادام زمینی و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت دانه هایه روغنی بادام زمینی اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده دانه هایه روغنی بادام زمینی واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده دانه هایه روغنی بادام زمینی از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید دانه هایه روغنی بادام زمینی را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش دانه هایه روغنی بادام زمینی بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی دانه هایه روغنی بادام زمینی برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو دانه هایه روغنی بادام زمینی
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات دانه هایه روغنی بادام زمینی

صادرات و واردات دانه هایه روغنی بادام زمینی در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات دانه هایه روغنی بادام زمینی در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات دانه هایه روغنی بادام زمینی در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان دانه هایه روغنی بادام زمینی را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگاندانه هایه روغنی بادام زمینی را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها دانه هایه روغنی بادام زمینی

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید دانه هایه روغنی بادام زمینی گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت دانه هایه روغنی بادام زمینی تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی دانه هایه روغنی بادام زمینی تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به دانه هایه روغنی بادام زمینی و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل دانه هایه روغنی بادام زمینی و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت دانه هایه روغنی بادام زمینی در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه دانه هایه روغنی بادام زمینی را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت دانه هایه روغنی بادام زمینی میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت دانه هایه روغنی بادام زمینی را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت دانه هایه روغنی بادام زمینی بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز دانه هایه روغنی بادام زمینی را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع دانه هایه روغنی بادام زمینی مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا دانه هایه روغنی بادام زمینی
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل دانه هایه روغنی بادام زمینی
6- تعیین شرایط حمل و نقل دانه هایه روغنی بادام زمینی
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا دانه هایه روغنی بادام زمینی تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید دانه هایه روغنی بادام زمینی ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه دانه هایه روغنی بادام زمینی تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند دانه هایه روغنی بادام زمینی را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد دانه هایه روغنی بادام زمینی را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه دانه هایه روغنی بادام زمینی را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده دانه هایه روغنی بادام زمینی دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه دانه هایه روغنی بادام زمینی در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم دانه هایه روغنی بادام زمینی میتواند یکی از بهترین انواع دانه هایه روغنی بادام زمینی را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

- پرسش و پاسخ متداول
سوالات متداول در زمینه دانه هایه روغنی بادام زمینی به همراه پاسخ در این قسمت مطرح شده است و در دسترس مراجعه کنندگان وب سایت وریا و بازرگانان محترم قرار گرفته است .
دانه هایه روغنی بادام زمینی
دانه هایه روغنی بادام زمینی
دانه هایه روغنی بادام زمینی
دانه هایه روغنی بادام زمینی

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) دانه هایه روغنی بادام زمینی

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  دانه هایه روغنی بادام زمینی را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز دانه هایه روغنی بادام زمینی مورد نظر درج شده باشد .

فروش دانه هایه روغنی بادام زمینی ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش دانه هایه روغنی بادام زمینی ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله دانه هایه روغنی بادام زمینی به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین دانه هایه روغنی بادام زمینی صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری دانه هایه روغنی بادام زمینی باید بتوانند دانه هایه روغنی بادام زمینی صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات دانه هایه روغنی بادام زمینی اقدام کنند . شایان ذکر است که دانه هایه روغنی بادام زمینی بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال دانه هایه روغنی بادام زمینی از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، دانه هایه روغنی بادام زمینی نوع صادراتی باشد .

فروش دانه هایه روغنی بادام زمینی مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن دانه هایه روغنی بادام زمینی مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای دانه هایه روغنی بادام زمینی میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش دانه هایه روغنی بادام زمینی با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین دانه هایه روغنی بادام زمینی با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

فهرست مطالب :

فرم تقاضاس همکاری:

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.