🔔 اطلاعیه : فراخوان تامین اقلام صادراتی در حوزه صنعت نساجی ، صنایع دستی ، صنایع معدنی و بهداشتی ...

بازرگانی و تامین حلال های کلرینه

  امتیاز 2405 (5/5)  
0 / 5

Your page rank:

مرکز توسعه تجارتــــــــ جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم حلال های کلرینه با تشکیل گسترده ترین شبکه تجاری خود در 130 کشور کلیه خدمات بازرگانی کلان و خرد از قبیل تامین عمده حلال های کلرینه ، خرید و فروش ، صادرات و واردات مستقیم ، انبارداری ، نگهداری و بسته بندی و .... را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد .

پاسخگویـــــــــــی 24H
واحد پشتیبانی و پاسخگویی برخط
شبکـــــــــــــــــه جهانی
بیش از 34 شعبه در سراسر جهان
رتبـــــــــــــه MQFL
واحد نمونه در صادرات و واردات
130.000 سفـــــــــــارش
130 هزار سفارش تامین کالا

بــــــــــــازرگانی حلال های کلرینه

VERIA COMMERCE

تامین کننده مستقیم حلال های کلرینه وریـــــــــــــــــــــا

جدول محتـــــــــــــوا :

بازرگانی وریا

تامین مستقیم حلال های کلرینه

تقاضای تامین مستقیم حلال های کلرینه در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم حلال های کلرینه جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی حلال های کلرینه شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم حلال های کلرینه اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم حلال های کلرینه به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان حلال های کلرینه از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان حلال های کلرینه از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان حلال های کلرینه از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان حلال های کلرینه از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان حلال های کلرینه از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان حلال های کلرینه از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

خرید و فروش عمده حلال های کلرینه

خرید و فروش عمده حلال های کلرینه یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده حلال های کلرینه بصورت مستقیم و عمده حلال های کلرینه مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده حلال های کلرینه میشوند . در روش دوم معاملات عمده حلال های کلرینه ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی حلال های کلرینه مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت حلال های کلرینه و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت حلال های کلرینه اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی یا Consumer میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده حلال های کلرینه واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده حلال های کلرینه از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید حلال های کلرینه را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش حلال های کلرینه بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی حلال های کلرینه برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو حلال های کلرینه
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات حلال های کلرینه

امور مربوط به صادرات و واردات حلال های کلرینه در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات حلال های کلرینه در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات حلال های کلرینه در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان حلال های کلرینه را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگان حلال های کلرینه را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها حلال های کلرینه

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید حلال های کلرینه گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت حلال های کلرینه تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی حلال های کلرینه تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به حلال های کلرینه و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل حلال های کلرینه و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت حلال های کلرینه در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه حلال های کلرینه را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت حلال های کلرینه میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت حلال های کلرینه را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت حلال های کلرینه بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز حلال های کلرینه را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع حلال های کلرینه مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا حلال های کلرینه
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل حلال های کلرینه
6- تعیین شرایط حمل و نقل حلال های کلرینه
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا حلال های کلرینه تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید حلال های کلرینه ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه حلال های کلرینه تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند حلال های کلرینه را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد حلال های کلرینه را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه حلال های کلرینه را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده حلال های کلرینه دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه حلال های کلرینه در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر و هلدینگ وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم حلال های کلرینه میتواند یکی از بهترین انواع حلال های کلرینه را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

جدیدترین اخبار اطلاعیه ها درباره حلال های کلرینه

شما میتوانید جدیدترین اخبار و اطلاعیه های سازمان را در خصوص حلال های کلرینه از طریق بخش پایگاه اطلاعاتی یا وبلاگ بازرگانی وریا دریافت نمایید . لازم به ذکر است تمامی اخبار و مقالات در این بخش بروز بوده و هر روزه طی 6 نوبت اطلاعات جدید در این وبلاک منتشر میشوند.

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) حلال های کلرینه

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  حلال های کلرینه را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز حلال های کلرینه مورد نظر درج شده باشد .

فروش حلال های کلرینه ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش حلال های کلرینه ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله حلال های کلرینه به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین حلال های کلرینه صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری حلال های کلرینه باید بتوانند حلال های کلرینه صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات حلال های کلرینه اقدام کنند . شایان ذکر است که حلال های کلرینه بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال حلال های کلرینه از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، حلال های کلرینه نوع صادراتی باشد .

فروش حلال های کلرینه مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن حلال های کلرینه مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای حلال های کلرینه میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش حلال های کلرینه با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین حلال های کلرینه با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

بــــــــــــازرگانی حلال های کلرینه در سایر کشورها

VERIA COMMERCE

تامین ویژه حلال های کلرینه وریـــــــــــــــــــــا

سوالات متداول درباره تامین حلال های کلرینه

VERIA COMMERCE

صادرات و واردات حلال های کلرینه وریـــــــــــــــــــــا