اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت تری کلرو اتیلن

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی تری کلرو اتیلن

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم تری کلرو اتیلن گسترده ترین شبکه تجارت تری کلرو اتیلن را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی تری کلرو اتیلن از قبیل تامین عمده تری کلرو اتیلن ، خرید عمده تری کلرو اتیلن ، فروش عمده تری کلرو اتیلن ، صادرات و واردات مستقیم تری کلرو اتیلن ، انبارداری تری کلرو اتیلن ، نگهداری و بسته بندی تری کلرو اتیلن و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با تری کلرو اتیلن را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش تری کلرو اتیلن با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت تری کلرو اتیلن میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

فهرست مطالب

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

تامین مستقیم تری کلرو اتیلن

تقاضای تامین مستقیم تری کلرو اتیلن در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم تری کلرو اتیلن جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی تری کلرو اتیلن شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم تری کلرو اتیلن اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم تری کلرو اتیلن به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان تری کلرو اتیلن از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان تری کلرو اتیلن از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان تری کلرو اتیلن از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان تری کلرو اتیلن از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان تری کلرو اتیلن از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان تری کلرو اتیلن از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده تری کلرو اتیلن

خرید و فروش عمده تری کلرو اتیلن یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده تری کلرو اتیلن بصورت مستقیم و عمده تری کلرو اتیلن مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده تری کلرو اتیلن میشوند . در روش دوم معاملات عمده تری کلرو اتیلن ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی تری کلرو اتیلن مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت تری کلرو اتیلن و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت تری کلرو اتیلن اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده تری کلرو اتیلن واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده تری کلرو اتیلن از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید تری کلرو اتیلن را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش تری کلرو اتیلن بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی تری کلرو اتیلن برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو تری کلرو اتیلن
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات تری کلرو اتیلن

صادرات و واردات تری کلرو اتیلن در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات تری کلرو اتیلن در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات تری کلرو اتیلن در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان تری کلرو اتیلن را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانتری کلرو اتیلن را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها تری کلرو اتیلن

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید تری کلرو اتیلن گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت تری کلرو اتیلن تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی تری کلرو اتیلن تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به تری کلرو اتیلن و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل تری کلرو اتیلن و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت تری کلرو اتیلن در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه تری کلرو اتیلن را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت تری کلرو اتیلن میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت تری کلرو اتیلن را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت تری کلرو اتیلن بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز تری کلرو اتیلن را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع تری کلرو اتیلن مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا تری کلرو اتیلن
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل تری کلرو اتیلن
6- تعیین شرایط حمل و نقل تری کلرو اتیلن
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا تری کلرو اتیلن تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید تری کلرو اتیلن ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه تری کلرو اتیلن تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند تری کلرو اتیلن را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد تری کلرو اتیلن را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه تری کلرو اتیلن را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده تری کلرو اتیلن دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه تری کلرو اتیلن در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم تری کلرو اتیلن میتواند یکی از بهترین انواع تری کلرو اتیلن را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) تری کلرو اتیلن

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  تری کلرو اتیلن را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز تری کلرو اتیلن مورد نظر درج شده باشد .

فروش تری کلرو اتیلن ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش تری کلرو اتیلن ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله تری کلرو اتیلن به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین تری کلرو اتیلن صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری تری کلرو اتیلن باید بتوانند تری کلرو اتیلن صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات تری کلرو اتیلن اقدام کنند . شایان ذکر است که تری کلرو اتیلن بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال تری کلرو اتیلن از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، تری کلرو اتیلن نوع صادراتی باشد .

فروش تری کلرو اتیلن مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن تری کلرو اتیلن مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای تری کلرو اتیلن میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش تری کلرو اتیلن با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین تری کلرو اتیلن با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.